Гаряча лінія:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
     

Василь Грицак: СБУ попередила у Маріуполі низку терактів проти мирного населення, запланованих спецслужбами РФ (відео)

Слідчі СБУ виписали повідомлення про підозру керівнику російської ПВК «Вагнера» Дмитру Уткіну (відео)

СБУ затримала двох зловмисників, причетних до низки диверсій на території України (відео)

Голова СБУ: «Я пишаюсь тим що вперше в історії України курсанти Академії СБУ взяли участь у військовому параді»

Василь Грицак: російські спецслужби намагаються в «темну» використовувати бійців АТО для дискредитації України (відео)

Останні новини

11:31, 19 жовтня 2017
Співробітники Служби безпеки України у рамках Програми «На тебе чекають вдома» повернули до мирного життя ще одного колишнього бойовика терористичної організації «ДНР».
10:26, 19 жовтня 2017
У Брюсселі в Європейському парламенті презентовано доповідь, підготовлену Службою безпеки України, Міністерством інформаційної політики та міжнародною волонтерською розвідувальною спільнотою InformNapalm щодо злочинів російських приватних військових компаній на Донбасі та в Сирії.
11:35, 18 жовтня 2017
Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримали на хабарі начальника відділу Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України.
12:18, 17 жовтня 2017
Слідчі СБ України скерували до суду матеріали кримінального провадження стосовно російського військовослужбовця і диверсанта Віктора Агєєва та двох бойовиків так званої «ЛНР».
10:52, 17 жовтня 2017
Співробітники Служби безпеки України залучили до Програми «На тебе чекають вдома» та повернули до мирного життя колишнього бойовика «ДНР».

Регіональні новини

11:59, 21 жовтня 2017
Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили в Івано-Франківську військовослужбовця однієї з частин на пропозиції хабара.
11:22, 21 жовтня 2017
Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією вилучили у Святошинському районі столиці велику кількість вогнепальної зброї і боєприпасів.
12:42, 20 жовтня 2017
Мережу збуту контрабандної вогнепальної зброї ліквідували у Києві співробітники Служби безпеки України.
11:17, 20 жовтня 2017
Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури блокували незаконне постачання тютюнових виробів та етилового спирту до Харкова.
09:30, 20 жовтня 2017
Співробітники Служби безпеки України спільно Нацполіцією припинили в Одесі діяльність підпільної майстерні з переобладнання стрілецької зброї.

Новини про Службу

18:23, 11 жовтня 2017
Сьогодні, 11 жовтня, співробітники СБУ та курсанти Академії з усіма військовими почестями перепоховали у селі Раковичі Радомишльського району Житомирщини рештки 65 воїнів Другої світової війни.
17:11, 09 жовтня 2017
Колектив Національної академії Служби безпеки України презентував у Луцьку виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта», вшановуючи пам’ять капітана СБУ Віктора Мандзика – мужнього та хороброго офіцера, який загинув у березні 2015 року у Волновасі. Йому було лише 28 років.
16:53, 09 жовтня 2017
У СБУ затверджено відомчу антикорупційну програму, розроблену на основі ґрунтовного аналізу корупційних ризиків у сфері діяльності органів безпеки. Підготовка та реалізація програми – продовження послідовної роботи в СБУ з розбудови ефективної відомчої системи запобігання і протидії корупції, усунення корупційних ризиків та впровадження дієвих стандартів у цій сфері.
17:46, 02 жовтня 2017
Медичні працівники Служби надають ефективну професійну допомогу співробітникам-військовослужбовцям безпосередньо в районі проведення АТО, на етапах евакуації, в госпітальних умовах та при проведенні реабілітаційного лікування, також дієве медико-психологічне супроводження.
16:10, 29 вересня 2017
У Києві представники Служби безпеки України взяли участь у круглому столі: "Захист прав підприємців від проявів адміністративного тиску, невмотивованих претензій з боку контролюючих державних органів".

Служба безпеки України інформує

Консультативний центр для учасників антитерористичної операції

(044) 255-84-09; (044) 256-90-76

електронна скринька: pravoato@ssu.gov.ua 

 

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Вітання Голови СБ України

Тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей станом на 24.04.2017 року

До уваги громадян, які перетинають лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Порядок акредитації в районі АТО

Інструкція для отримання прес-карт представниками ЗМІ

ПОРЯДОК повернення транспортних засобів з території окремих районів Донецької та Луганської областей

Розшук

Авсієвич Михайло Леонідович
детальніше
Діваков Олександр Олександрович
детальніше
Григорян Владислав Валерійович
детальніше

Переглянути повний список