Гаряча лінія:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
     

Список колишніх співробітників СБ України, які зрадили присязі і перейшли на бік ворога

Список колишніх співробітників СБ України, які зрадили присязі і перейшли на бік ворога.
Пам'ятаємо про зрадників.

 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

1.    майор Акімкін Олексій Іванович
2.    майор Антипенко Володимир Михайлович
3.    старшина Аржевікін Олександр Віталійович
4.    полковник Балицький Сергій Альбертович
5.    підполковник Баранов Ігор Євгенійович
6.    майор Бедлінський Олександр Васильович
7.    старшина Бєлінська Марина Олегівна
8.    підполковник Білера Олександр Петрович
9.    старший прапорщик Боровський Олексій Вікторович
10.    лейтенант Бульба Денис Григорович
11.    старший прапорщик Васильченко Микола Олександрович
12.    старший прапорщик Венгеров Олександр Анатолійович
13.    старший прапорщик Вербов Дмитро Євгенович
14.    старший прапорщик Верменич Андрій Григорович
15.    лейтенант Войтов Олександр Олегович
16.    лейтенант Войтович Сергій Юрійович
17.    підполковник Волосовець Володимир Євгенович
18.    підполковник Воронцов Максим Андрійович
19.    майор Генбицький Олексій Дмитрович
20.    капітан Глущенко Андрій Євгенович
21.    підполковник Голомовзий Ігор Васильович
22.    старший прапорщик Голяченко Олександр Володимирович
23.    підполковник Горобець Євген Сергійович
24.    майор Грицан Андрій Володимирович
25.    лейтенант Грозовський Олександр Станіславович
26.    підполковник Губчак Микола Іванович
27.    підполковник Гудіч Олександр Леонович
28.    підполковник Данила Артур Михайлович
29.    старший прапорщик Денисов Олександр Олександрович
30.    старший сержант Дзиганський Сергій Миколайович
31.    підполковник Димніков Олег Вікторович
32.    старший прапорщик Дьомін Андрій Юрійович
33.    полковник Дяченко Олександр Анатолійович
34.    старший лейтенант Дяченко Анатолій Анатолійович
35.    прапорщик Єгоричев Михайло Сергійович
36.    прапорщик Єлисєєв Роман Олегович
37.    лейтенант Журавльов Сергій Петрович
38.    старший сержант Задерновський Ігор Геннадійович
39.    капітан Засіменко Віталій Миколайович
40.    старший прапорщик Засухін Дмитро Миколайович
41.    майор Захарян Максим Вікторович
42.    прапорщик Зорін Сергій Віталійович
43.    прапорщик Іваненко Дмитро Анатолійович
44.    старший лейтенант Іванюк Микола Володимирович
45.    молодший лейтенант Іващенко Олександр Олександрович
46.    майор Калініченко Антон Павлович
47.    старший прапорщик Карамишев Олександр Євгенійович
48.    лейтенант Карпенко Сергій Борисович
49.    прапорщик Карпіков Сергій Валерійович
50.    майор Каршин Ігор Борисович
51.    капітан Кафтарєв Микола Вікторович
52.    підполковник Кашкар Юрій Миколайович
53.    майор Клишко Руслан Андрійович
54.    полковник Ковальов Василь Васильович
55.    старший прапорщик Ковпак В'ячеслав Олександрович
56.    старший прапорщик Козленко Олександр Іванович
57.    підполковник Колесніченко Володимир Леонідович
58.    лейтенант Кондратенко Олексій Андрійович
59.    капітан Коновалов Вячеслав Васильович
60.    старший прапорщик Коршун Олександр Олександрович
61.    капітан Косенко В'ячеслав Іванович
62.    генерал-майор Котовський Юрій Олексійович
63.    старший прапорщик Крайнік Олексій Сергійович
64.    капітан Кудін Олександр Юрійович
65.    лейтенант Кудін Володимир
66.    підполковник Кузнецов Олексій Юрійович
67.    капітан Кузьмін Дмитро Вікторович
68.    полковник Куроптєв Вячеслав Анатолійович
69.    прапорщик Курта Дмитро Анатолійович
70.    старший прапорщик Ландін Володимир Анатолійович
71.    майор Лебедь Олександр Миколайович
72.    старший лейтенант Лесниковський Сергій Володимирович
73.    майор Лещинська Оксана Михайлівна
74.    підполковник Лисецький Герман Анатолійович
75.    старший лейтенант Луценко Євген Євгенійович
76.    капітан Ляшенко Сергій Вікторович
77.    майор Максименко Олена Володимирівна
78.    старший прапорщик Мельник Андрій Михайлович
79.    підполковник Мельніченко Євгеній Анатолійович
80.    підполковник Миронов Вадим Вікторович
81.    підполковник Михайлюк Володимир Миколайович
82.    капітан Мячин Антон Андрійович
83.    старший лейтенант Назарець Володимир Анатолійович
84.    старшина Нікітін Андрій Євгенович
85.    старший сержант Олійник Віталій Миколайович
86.    капітан Пайол Андрій Григорович
87.    капітан Пандуков Максим Павлович
88.    старший прапорщик Пермінов Іван Георгійович
89.    старший прапорщик Петренко Олександр Володимирович
90.    капітан Плахотнюк Володимир Володимирович
91.    підполковник Покрайнюк Сергій Васильович
92.    старший лейтенант Політаєв Євген Віталійович
93.    старший прапорщик Пономаренко Володимир Володимирович
94.    капітан Поплавський Андрій Миколайович
95.    підполковник Потапенко Олег Анатолійович
96.    старший прапорщик Потапов Роман Петрович
97.    старший лейтенант Пукас Андрій Григорович
98.    підполковник Пушкарь Юрій Володимирович
99.    старшина Рассихін Євген Михайлович
100.    прапорщик Роєнко Антон Анатолійович
101.    старший прапорщик Романчук Олександр Іванович
102.    підполковник Савчук Володимир Васильович
103.    старший лейтенант Саієв-Єсаян Олександр Олександрович
104.    капітан Свістунов Олексій Вікторович
105.    прапорщик Сичов Олександр Олександрович
106.    старший прапорщик Совков Антон Сергійович
107.    старшина Сорокопудов Денис Борисович
108.    лейтенант Степаненко Віталій Володимирович
109.    полковник Степанов Ігор Миколайович
110.    молодший сержант Сторжинський Дмитро Олександрович
111.    лейтенант Стрельников Андрій Володимирович
112.    прапорщик Тарадін Олександр Юрійович
механік-водій сектор транспортного забезпечення 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

113.    старший прапорщик Тимошенко Костянтин Володимирович
оперативний водій 1 класу сектор транспортного забезпечення 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

114.    капітан Трачук Максим Іванович (Б-010039)
командир групи 1 сектор 1 відділ 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

115.    прапорщик Трегубенко Михайло Ігорович
старший співробітник безпеки 6 відділ 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

116.    майор Тукач Андрій Михайлович (Б-008831)
командир групи 1 сектор 4 відділ 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

117.    старший прапорщик Удовєня Володимир Валерійович
старший співробітник охорони режимно-секретний сектор 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

118.    підполковник Федоровський Андрій Анатолійович (У-558599)
начальник сектору 2 сектор 3 відділ 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України
119.    лейтенант Філімонов В'ячеслав Володимирович (Б-014761)
оперативний співробітник 2 сектор 2 відділ 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

120.    майор Христославенко Сергій Вікторович (Б-012023)
старший оперативний співробітник 5 відділ 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

121.    майор Цирулік Юрій Олександрович (Б-003118)
старший оперативний співробітник 1 сектор 4 відділ 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

122.    капітан Цюцюпа Олександр Миколайович (Б-014396)
оперативний співробітник 1 сектор 4 відділ 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

123.    старший лейтенант Черченко Володимир Володимирович (Б-008869)
спеціаліст І категорії сектор кадрового забезпечення 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

124.    старший лейтенант юстиції Чиханцов Ілля Олександрович (Б-009582)
юрисконсульт юридичний сектор 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

125.    старший прапорщик Шаповал Юрій Вікторович
оперативний водій 3 класу сектор транспортного забезпечення 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

126.    полковник Шендріков Андрій Анатолійович (Т-608012)
помічник начальника управління (по роботі з особовим складом)-начальник сектору сектор кадрового забезпечення 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

127.    прапорщик Шитель Юрій Володимирович
оперативний водій 3 класу сектор транспортного забезпечення 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

128.    майор Шубенок Володимир Петрович (Б-010678)
спеціаліст І категорії 6 відділ 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

129.    старший прапорщик Яковенко Ігор Валентинович
старший співробітник безпеки 7 сектор 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

130.    полковник Яковець В'ячеслав Григорович (А-037416)
начальник відділу 2 відділ 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

131.    старший прапорщик Ярощук Сергій Миколайович
старший співробітник безпеки 6 відділ 3 управління (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим) ЦСО "А" СБ України

Медичний пункт (з дислокацією в м.Сімферополь АР Крим)

132.    підполковник медичної служби Громова Лілія Анатоліївна (Т-361962)
начальник медичного пункту-лікар медичний пункт (з дислокацією в м.Сімферополь АР Крим) військово-медична служба ВМУ ЦСО "А" СБ України

133.    майор медичної служби Кан Володимир Вільйович (Б-010971)
старший лікар медичний пункт (з дислокацією в м.Сімферополь АР Крим) військово-медична служба ВМУ ЦСО "А" СБ України

134.    прапорщик Кучеренко Тетяна Ергашевна
фельдшер медичний пункт (з дислокацією в м.Сімферополь АР Крим) військово-медична служба ВМУ ЦСО "А" СБ України

135.    старший прапорщик Савченко Ольга Валеріївна
фельдшер медичний пункт (з дислокацією в м.Сімферополь АР Крим) військово-медична служба ВМУ ЦСО "А" СБ України


Управління внутрішньої безпеки СБ України

136.    майор Анісімов Олексій Миколайович (Б-003535)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах Представництво внутрішньої безпеки в Автономній Республіці Крим (з дислокацією у м. Сімферополь) Управління внутрішньої безпеки СБ України

137.    капітан Анісімов Михайло Михайлович (Б-006900)
у розпорядженні Управління внутрішньої безпеки СБ України

138.    підполковник Желязков Роман Євгенович (Б-000820)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах Представництво внутрішньої безпеки у м.Севастополі (з дислокацією у м. Севастополь) Управління внутрішньої безпеки СБ України

139.    підполковник Коваль Денис Володимирович (Б-003243)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах Представництво внутрішньої безпеки у м.Севастополі (з дислокацією у м. Севастополь) Управління внутрішньої безпеки СБ України

140.    підполковник Колесов Олексій Леонідович (А-015866)
начальник представництва внутрішньої безпеки Представництво внутрішньої безпеки у м.Севастополі (з дислокацією у м. Севастополь) Управління внутрішньої безпеки СБ України

141.    підполковник Курілов Роман Миколайович (А-059725)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах Представництво внутрішньої безпеки в Автономній Республіці Крим (з дислокацією у м. Сімферополь) Управління внутрішньої безпеки СБ України

142.    підполковник Ласиця Андрій Володимирович (Б-000936)
консультант-експерт (з оперативних питань) Представництво внутрішньої безпеки у м.Севастополі (з дислокацією у м. Севастополь) Управління внутрішньої безпеки СБ України

143.    майор Приліпко Олексій Вадимович (Б-003298)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах Представництво внутрішньої безпеки в Автономній Республіці Крим (з дислокацією у м. Сімферополь) Управління внутрішньої безпеки СБ України

 

ГУ СБУ в АР Крим

144.    старший прапорщик Абакшин Дмитро Вячеславович
молодший співробітник охорони Білогірський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

145.    старшина Авдюков Володимир Анатолійович
співробітник охорони Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

146.    прапорщик Авксент'єв Юрій Олександрович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

147.    старший лейтенант Агафонов Пилип Костянтинович (Б-012893)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

148.    прапорщик Агєєнков Віталій Андрійович
технік по зброї-начальник складу 1 сектор відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

149.    старший прапорщик Адеріхін Валерій Геннадійович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

150.    старший прапорщик Азаров Сергій Олександрович
молодший співробітник охорони Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

151.    прапорщик Акулов Олексій Вікторович
оперативний водій 2 класу відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

152.    капітан Алексеєв Дмитро Іванович (Б-007458)
спеціаліст 2 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

153.    майор Алексейчук Руслан Антонович (Б-003311)
юрисконсульт юридичний сектор ГУ СБУ в АР Крим

154.    майор Алексейчук Оксана Олегівна (Б-007270)
провідний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

155.    прапорщик Алешко Олексій Євгенович
співробітник охорони сектор господарського забезпечення Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

156.    прапорщик Алікін Віктор Євгенович
молодший співробітник охорони Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

157.    старший прапорщик Алімова Катерина Михайлівна
комендант конспіративної квартири відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

158.    полковник Аліпатов Руслан Григорович (У-326276)
начальник відділу Білогірський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

159.    майор Алунін Денис Анатолійович (Б-006277)
спеціаліст І категорії (експерт) Зональний експертний сектор Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз ГУ СБУ в АР Крим

160.    майор Алуніна Юлія Анатоліївна (Б-000067)
головний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

161.    капітан Андрєєв Олександр Михайлович (Б-009974)
оперуповноважений відділ захисту національної державності Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

162.    капітан Андріанова Олександра Анатоліївна (Б-010814)
спеціаліст 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

163.    старший прапорщик Анісімов Дмитро Сергійович
старший технік 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

164.    старший лейтенант Аносов Станіслав Сергійович (Б-009539)
старший оперуповноважений 3 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

165.    старшина Аносова Тетяна Юріївна
завідувач діловодства 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

166.    старший лейтенант Антипенко Наталя Миколаївна (Б-012977)
спеціаліст 2 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

167.    майор Антошкін Дмитро Вікторович (Б-002122)
спеціаліст І категорії (з оперативних питань) 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

168.    старшина Антошкіна Валентина Петрівна
старший інспектор сектор оперативної установки відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

169.    капітан Арбатова Олена Анатоліївна (Б-002485)
оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

170.    майор Арзамасцев Олег Олегович (А-090105)
старший оперуповноважений Сімферопольське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

171.    підполковник Артем'єв Денис Миколайович (А-015946)
начальник відділу 1 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

172.    лейтенант Артикбаєв Микола Максатович (Б-015512)
оперуповноважений Бахчисарайське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

173.    капітан Асадчий Андрій Володимирович (Б-009832)
спеціаліст 2 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

174.    підполковник Астраханцев Віталій Васильович (Т-772795)
головний спеціаліст 3 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

175.    капітан Афанасьєв Максим Григорович (Б-008819)
головний спеціаліст організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

176.    майор Ахумян Артур Костянтинович (Т-772796)
інженер 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

177.    капітан Ахшарумов Олександр Сергійовч (Б-010490)
старший оперуповноважений 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

178.    майор Бабічева Яніна Олегівна (Б-002002)
старший оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

179.    сержант Баєва Ірина Володимирівна
секретар-друкарка Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

180.    підполковник Бажанов Максим Валерійович (Б-001142)
заступник начальника відділу 3 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

181.    майор Байда Олексій Анатолійович (У-321116)
оперативний черговий 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

182.    підполковник Балакін Олександр Геннадійович (А-015965)
начальник сектору сектор архівного забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

183.    лейтенант Баландіна Дар"я Михайлівна (Б-015371)
спеціаліст 2 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

184.    старшина Балицький Олександр Сергійович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

185.    старший прапорщик Балко Олександр Олександрович
старший водій сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

186.    підполковник Банніков Денис Вікторович (Б-002253)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

187.    капітан Баранов Сергій Борисович (Б-008500)
старший оперуповноважений 2 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

188.    капітан Бариніна Оксана Олександрівна (Б-010547)
спеціаліст сектор мобілізації та територіальної оборони ГУ СБУ в АР Крим

189.    молодший лейтенант Барінов Денис Олексійович (Б-014517)
молодший оперуповноважений сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

190.    майор Бас Світлана Віталіївна (У-325093)
спеціаліст І категорії 2 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

191.    старший лейтенант Басович Олександр Олександрович (Б-013422)
спеціаліст відділ охорони державної таємниці ГУ СБУ в АР Крим

192.    прапорщик Батюшин Андрій Сергійович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

193.    прапорщик Бахтін Олександр Сергійович
молодший співробітник охорони Алуштинський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

194.    майор Безрук Олексій Миколайович (М-119407)
оперативний черговий 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

195.    майор Бердникова Юлія Анатоліївна (Б-006806)
спеціаліст І категорії (експерт) Зональний експертний сектор Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз ГУ СБУ в АР Крим

196.    підполковник Бєдіков Вячеслав Олександрович (У-324805)
головний спеціаліст 6 сектор (з дислокацією в м. Ялта) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

197.    прапорщик Бєлан Олександр В'ячеславович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

198.    підполковник Бєлий Павло Вікторович (Т-618792)
начальник відділення Ленінське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

199.    майор Бєлінський Дмитро Юрійович (Б-003602)
відкомандирований із залишенням на військовій службі ГУ СБУ в АР Крим

200.    підполковник Бєлоус Андрій Олегович (А-015768)
старший оперуповноважений сектор контррозвідки Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

201.    лейтенант Бєлоусов Олександр Сергійович (Б-015068)
оперуповноважений 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

202.    прапорщик Бєляков Андрій Федорович
молодший співробітник охорони Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

203.    старший прапорщик Бичіхін Григорій Михайлович
старший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

204.    прапорщик Білан Роман Олександрович
молодший співробітник охорони Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

205.    старший лейтенант Білявський Андрій Сергійович (Б-013965)
оперуповноважений 2 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

206.    старший сержант Білянська Юлія Василівна
інспектор 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

207.    підполковник Блюденов Анатолій Олександрович (Б-002186)
заступник начальника відділу 1 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

208.    прапорщик Бобков Олексій Олегович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

209.    старший лейтенант Богданов Олексій Сергійович (Б-014331)
оперуповноважений 2 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

210.    підполковник Богодіст Сергій Володимирович (У-116250)
головний спеціаліст (з оперативних питань) 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

211.    прапорщик Боголюб Ігор Миколайович
комендант конспіративної квартири сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

212.    підполковник Боднар Олександр Олександрович (Б-000394)
заступник начальника відділу Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

213.    старший лейтенант Боднарчук Наталія Валентинівна (Б-012706)
спеціаліст 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

214.    прапорщик Бодрих Денис Валерійович
у розпорядженні ГУ СБУ в АР Крим

215.    старший прапорщик Божко Олег Вікторович
розвідник сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

216.    старший лейтенант Бойко Марина Олегівна (Б-010135)
спеціаліст 2 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

217.    старший лейтенант Бойко Ольга Євгенівна (Б-011829)
оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

218.    старший лейтенант Бойко Олександр Володимирович (Б-013185)
оперуповноважений Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

219.    капітан Бокарюк Денис Олександрович (Б-008820)
старший оперуповноважений сектор контррозвідки Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

220.    капітан Бондарева-Мельнікова Ольга Антонівна (Б-011132)
старший оперуповноважений 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

221.    капітан Бондаренко Сергій Вітальович (Б-009581)
спеціаліст І категорії (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

222.    підполковник Бондаренко Дмитро Миколайович (А-075751)
провідний спеціаліст 3 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

223.    підполковник Бондаренко Юрій Вікторович (Б-000727)
начальник сектору 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

224.    старший прапорщик Бондаренко Віталій Миколайович
співробітник охорони сектор господарського забезпечення Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

225.    майор Борисенко Андрій Олександрович (Б-006698)
старший оперуповноважений Чорноморське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

226.    лейтенант Боркунов Іван Андрійович (Б-015074)
спеціаліст 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

227.    прапорщик Боровік Олексій Олексійович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

228.    підполковник Бородіна Марина Володимирівна (М-039769)
головний спеціаліст сектор взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю ГУ СБУ в АР Крим

229.    старший прапорщик Борунов Сергій Михайлович
старший технік 1 сектор відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

230.    капітан Бочаров В'ячеслав Анатолійович (Б-008539)
спеціаліст ІІ категорії експлуатаційно-технологічний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

231.    капітан Бочка Григорій Сергійович (Б-002415)
оперуповноважений сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

232.    прапорщик Бочка Андрій Сергійович
молодший співробітник охорони Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

233.    капітан Братухін Володимир Вячеславович (Б-009878)
оперуповноважений сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

234.    прапорщик Брікунова Валентина Вікторівна
оператор 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

235.    старший прапорщик Брюшинін Ігор Володимирович
молодший співробітник охорони режимно-секретний сектор відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

236.    підполковник Бузак Роман Олександрович (А-055061)
офіцер діючого резерву Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

237.    прапорщик Бура Анастасія Борисівна
інспектор 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

238.    підполковник Буря Сергій Вікторович (У-325688)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 3 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

239.    старший прапорщик Бусигін Володимир Олександрович
водій 1 класу Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

240.    прапорщик Буюклійський Андрій Іванович
молодший співробітник охорони Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

241.    майор Василенко Іван Васильович (Б-004655)
старший оперуповноважений 1 сектор 3 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

242.    капітан Васильєв Віктор Володимирович (Б-008574)
старший оперуповноважений 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

243.    полковник Васильков Дмитро Олександрович (А-037024)
у розпорядженні ГУ СБУ в АР Крим

244.    старший лейтенант Васюра Денис Володимирович (Б-011241)
оперуповноважений відділ захисту національної державності Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

245.    майор Васютін Василь Васильович (У-326110)
спеціаліст І категорії 2 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

246.    старший прапорщик Ващенко Олексій Олександрович
оперативний контролер 2 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

247.    старшина Вдовіна Юлія Владиславівна
старший інспектор режимно-секретний сектор відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

248.    майор Вдодович Олег Миколайович (Б-003176)
командир групи сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

250.    підполковник Вершинін Олексій Леонідович (А-016412)
заступник начальника відділу оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

251.    підполковник Верьовочкін Андрій Анатолійович (Б-001080)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

252.    старший прапорщик Вєчканов Сергій Миколайович
старший водій сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

253.    капітан Виборнов Сергій Геннадійович (Б-009702)
старший оперуповноважений 1 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

254.    майор Видашенко Віктор Володимирович (У-132933)
старший оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

255.    майор Вишня Олександр Сергійович (Б-007916)
провідний спеціаліст сектор технічного захисту інформації ГУ СБУ в АР Крим

256.    старший лейтенант Вовчук Дмитро Олександрович (Б-011272)
старший оперуповноважений 3 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

257.    лейтенант Водяницький Володимир Сергійович (Б-013716)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

258.    капітан Вознюк Дарья Євгеніївна (Б-007553)
оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

259.    майор Волинська Тетяна Борисівна (Б-003143)
спеціаліст І категорії фінансовий відділ ГУ СБУ в АР Крим

260.    капітан Волков Євгеній Олександрович (Б-005273)
спеціаліст 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

261.    капітан Волкова Олена Олегівна (Б-007997)
заступник начальника відділу фінансовий відділ ГУ СБУ в АР Крим

262.    капітан Волоснова Олена Євгенівна (Б-008718)
спеціаліст І категорії ГУ СБУ в АР Крим

263.    лейтенант Волосов Євген Андрійович (Б-014724)
оперуповноважений сектор захисту національної державності Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

264.    капітан Воробйов Олександр Володимирович (Б-010864)
спеціаліст 2 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

265.    молодший сержант Вороніна Вікторія Олегівна
секретар-друкарка Ленінське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

266.    майор Воронцов Дмитро Миколайович (Б-007414)
старший оперуповноважений 2 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

267.    лейтенант Воронцов Олександр Сергійович (Б-015349)
оперуповноважений 1 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

268.    капітан Воскресенська Світлана Анатоліївна (Б-002405)
спеціаліст 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

269.    старший лейтенант Габрись Павло Сергійович (Б-013721)
спеціаліст 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

270.    старший лейтенант Гаврилов Юрій Леонідович (Б-012972)
оперуповноважений Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

271.    капітан Гайдар Ганна Сергіївна (Б-011133)
спеціаліст 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

272.    підполковник Галаганюк Андрій Володимирович (А-004435)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 2 відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

273.    майор Галинська Ірина Володимирівна (Б-002548)
головний спеціаліст сектор взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю ГУ СБУ в АР Крим

274.    прапорщик Галін Володимир Андрійович
водій сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

275.    майор Галінський Сергій Вікторович (Б-004662)
головний спеціаліст сектор забезпечення спеціального оперативного обліку ГУ СБУ в АР Крим

276.    майор Гаманюк Віктор Іванович (Б-012704)
старший оперуповноважений сектор контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

277.    капітан Гармаш Максим Анатолійович (Б-008836)
старший оперуповноважений 1 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

278.    прапорщик Гаук Олена Миколаївна
старший оператор сектор психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

279.    полковник Генералов Ігор Леонідович (А-009134)
начальник відділу Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

280.    капітан Герасименко Микола Олександрович (Б-009381)
старший оперуповноважений сектор контррозвідки Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

281.    старший лейтенант Гербер Ілля Юрійович (Б-014325)
спеціаліст відділ охорони державної таємниці ГУ СБУ в АР Крим

282.    майор юстиції Гіба Андрій Анатолійович (Б-003454)
начальник відділу слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим


283.    підполковник Гіндес Максим Владиславович (А-016485)
начальник управління Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

284.    капітан Гіндес Ірина Вадимівна (Б-008821)
спеціаліст І категорії 2 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

285.    підполковник Гіндес Антон Владиславович (Б-002397)
начальник сектору 1 сектор 1 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

286.    капітан Гірс Андрій Русланович (Б-011408)
старший оперуповноважений 1 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

287.    старший лейтенант Глуздань Євген Васильович (Б-009654)
молодший оперуповноважений сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

288.    майор юстиції Голишев Михайло Олександрович (Б-007116)
слідчий в особливо важливих справах 2 відділення слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

289.    прапорщик Голишевський Олександр Олександрович
механік сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

290.    підполковник юстиції Голобородько Дмитро Вячеславович (А-016372)
старший слідчий 1 відділення слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

291.    старший прапорщик Головань Олексій Вікторович
старший технік 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

292.    старший прапорщик Головина Олена Петрівна
секретар (відділу) Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

293.    старший сержант Головко Євген Іванович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

294.    капітан Головченко Ірина Геннадіївна (Б-003396)
оперуповноважений сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

295.    майор Гондарь Михайло Олександрович (Б-001392)
старший оперуповноважений сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

296.    сержант Гончаренко В'ячеслав Володимирович
молодший співробітник охорони Алуштинський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

297.    майор Гончаров Сергій Анатолійович (Б-003486)
старший оперуповноважений Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

298.    полковник Гончаров Віктор Володимирович (У-321005)
помічник начальника головного управління - начальник інспекції інспекція ГУ СБУ в АР Крим

299.    прапорщик Горбов Віталій Сергійович
співробітник охорони Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

300.    лейтенант Горєлов Олег Олександрович (Б-013597)
оперуповноважений 2 відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

301.    підполковник Горкунов Денис Сергійович (А-064076)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

302.    майор Городнічев Андрій Сергійович (Б-007118)
старший оперуповноважений 1 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

303.    капітан Горохов Костянтин Миколайович (Б-005328)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

304.    майор Горун Олександр Вікторович (Б-002582)
інженер 5 сектор (з дислокацією в м. Керч) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

305.    старший лейтенант Горшков Роман Юрійович (Б-011393)
старший оперуповноважений Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

306.    старший прапорщик Градовський Володимир Олександрович
технік 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

307.    старший лейтенант юстиції Грамашов Дмитро Сергійович (Б-012351)
слідчий 1 відділення слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

308.    майор Грачова Олена Олександрівна (Б-003382)
спеціаліст І категорії 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

309.    майор Гриб Андрій Григорович (Б-006391)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах відділ контррозвідки Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

310.    майор Григоренко Олексій Борисович (Б-004478)
спеціаліст І категорії (з оперативних питань) 1 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

311.    майор Григоренко Володимир Миколайович (У-324670)
спеціаліст І категорії 5 сектор (з дислокацією в м. Керч) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

312.    прапорщик Григор'єв Ігор Сергійович
водій 3 класу Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

313.    підполковник Григорьєв Павло Володимирович (М-074637)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

314.    старший прапорщик Грудцин Юрій Євгенович
водій 1 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

315.    старший прапорщик Грушньов Дмитро Сергійович
оперативний контролер 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

316.    капітан Грязнов Денис Юрійович (Б-011530)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 1 сектор 4 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

 

317.    старший лейтенант Гулак Сергій Олександрович (Б-011883)
оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

318.    старший прапорщик Гуменний Юрій Леонідович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

319.    підполковник юстиції Гурьєвських Олег Євгенович (А-016244)
старший слідчий в особливо важливих справах 1 відділення слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

320.    підполковник Гусєв Ігор Васильович (М-039073)
заступник начальника відділу режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

321.    капітан Давидкіна Євгенія Леонідівна (Б-010493)
спеціаліст І категорії 2 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

322.    прапорщик Давидов Денис Едуардович
співробітник охорони Чорноморське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

323.    старший прапорщик Давидов Олександр Юрійович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

324.    майор Даньков Олег Миколайович (У-326486)
старший оперуповноважений 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

325.    капітан Данькова Олена Павлівна (Б-009295)
головний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

326.    прапорщик Дахно Іван Євгенович
водій 3 класу Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

327.    майор Дегтяренко Олег Євгенович (Т-792572)
спеціаліст І категорії 6 сектор (з дислокацією в м. Ялта) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

328.    старший прапорщик Демедюк Олександр Михайлович
водій 3 класу Ленінське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

329.    капітан Демерза Олег Олександрович (Б-010928)
оперуповноважений Сімферопольське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

330.    майор Демченко Сергій Сергійович (Б-005909)
старший оперуповноважений сектор захисту національної державності Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

331.    старший лейтенант Демченко Роман Станіславович (Б-014618)
оперуповноважений Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

332.    старший прапорщик Денисюк Володимир Васильович
водій 2 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

333.    підполковник Дербеньов Володимир Валерійович (А-003793)
начальник сектору сектор захисту національної державності Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

334.    майор Дербеньов Олексій Вікторович (Б-002955)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 3 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

335.    лейтенант Деркач Деніс Васильович (Б-015391)
оперуповноважений сектор контррозвідки Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

336.    капітан Дещеня Іван Іванович (Б-009455)
старший оперуповноважений 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

337.    старший лейтенант Дєрюгін Андрій Ігорович (Б-008728)
провідний спеціаліст 1 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

338.    майор Дзюрилов Андрій Миколайович (А-025641)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор 3 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

339.    капітан Динту Роман Михайлович (Б-007565)
спеціаліст 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

340.    прапорщик Дівєєв Сергій Валерійович
молодший співробітник охорони Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

341.    молодший лейтенант Докалюк Андрій Анатолійович (Б-015208)
молодший оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

342.    прапорщик Долібожко Володимир Вікторович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

343.    старший лейтенант Дорошев Сергій Сергійович (Б-013172)
оперуповноважений Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

344.    капітан Дриндін Юрій Олександрович (Б-010987)
старший оперуповноважений 1 сектор 3 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

345.    підполковник Дубров Володимир Олександрович (Т-769258)
провідний спеціаліст 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

346.    лейтенант Дубровіна Катерина Євгенівна (Б-015075)
спеціаліст організаційно-інформаційний сектор головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

347.    майор Дубчак Олександр Миколайович (Б-000267)
старший оперуповноважений Алуштинський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

348.    капітан Дудирев Михайло Георгійович (Б-007883)
оперуповноважений сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

349.    старший лейтенант Дудін Іван Юрійович (Б-013289)
старший оперуповноважений сектор захисту національної державності Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

350.    майор Дука Сергій Анатолійович (Б-005048)
заступник начальника відділу Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

351.    старший сержант Дусенко Ганна Сергіївна
інспектор відділ охорони державної таємниці ГУ СБУ в АР Крим

352.    прапорщик Євстегнєєв Дмитро Валентинович
молодший співробітник охорони сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

353.    майор Євтушенко Дмитро Борисович (Б-004500)
командир групи сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

354.    старший лейтенант юстиції Ємельянов Іван Сергійович (Б-013637)
оперуповноважений 2 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

355.    підполковник Єремеєв Олександр Олексійович (Б-000996)
начальник сектору сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

356.    старший лейтенант Єремізін Андрій Петрович (Б-009652)
старший оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

357.    старшина Єремізін Олександр Сергійович
молодший співробітник охорони режимно-секретний сектор відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

358.    капітан Єрмаков Станіслав Георгійович (Б-009577)
спеціаліст 4 сектор (з дислокацією в м. Феодосія) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

359.    майор Єрохіна Вікторія Романівна (Б-005348)
старший оперативний співробітник 5 сектор (з дислокацією в м. Керч) оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

360.    майор Єфанов Сергій Олександрович (Б-006869)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

361.    старший прапорщик Железняк Роман Володимирович
оперативний водій 1 класу 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

362.    старший лейтенант Жидова Галина Володимирівна (Б-012123)
спеціаліст 5 сектор (з дислокацією в м. Керч) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

363.    підполковник Жилевич Олександр Болеславович (Б-000044)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор 2 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

364.    старший лейтенант Житняк Ілля Сергійович (Б-013485)
оперуповноважений сектор захисту національної державності Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

365.    старший сержант Жицька Наталія Вікторівна
оперативний контролер 2 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

366.    молодший лейтенант Жмурченко Віктор Вікторович (Б-015306)
оперуповноважений Алуштинський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

367.    підполковник Жолудєв Олексій Вікторович (Б-002503)
заступник начальника відділу 1 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

368.    старший прапорщик Жуков Андрій Миколайович
старший технік 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

369.    майор Журков Олександр Валерійович (Б-001425)
головний спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

370.    лейтенант Забара Денис Сергійович (Б-014723)
оперуповноважений Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

371.    старший лейтенант юстиції Загіров Олександр Миколайович (Б-012360)
старший слідчий 2 відділення слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

372.    молодший сержант Загребельна Інна Іванівна
секретар-друкарка Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

373.    підполковник Заіка Василь Васильович (Б-002266)
інспектор інспекція ГУ СБУ в АР Крим

374.    старший лейтенант Заїкін Андрій Володимирович (Б-013642)
старший оперуповноважений 2 сектор 4 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

375.    старший лейтенант Засименко Тетяна Юріївна (Б-011341)
спеціаліст організаційно-інформаційний сектор Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

376.    сержант Засіменко Артур Іванович
водій Чорноморське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

377.    капітан Захаренко Олександр Сергійович (Б-011416)
старший оперуповноважений сектор контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

378.    майор Зацний Юрій Анатолійович (Б-004395)
начальник відділу 3 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

379.    прапорщик Зволейко Тетяна Станіславівна
контролер фінансовий відділ ГУ СБУ в АР Крим

380.    старший лейтенант Звольська Тетяна Петрівна (Б-012209)
головний спеціаліст фінансовий відділ ГУ СБУ в АР Крим

381.    прапорщик Звольський Євген Станіславович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

382.    капітан Земляков Андрій Олександрович (Б-010627)
оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

383.    капітан Зімін Олександр Анатолійович (Б-007861)
начальник сектору 1 сектор 3 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

384.    підполковник Зінкін Володимир Олександрович (Б-000268)
начальник сектору 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

385.    майор Зінченко Олександр Анатолійович (Б-005739)
у розпорядженні ГУ СБУ в АР Крим

386.    прапорщик Злобін Олексій Миколайович
контролер сектор забезпечення досудового слідства режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

387.    старший лейтенант Зорін Володимир Олександрович (Б-011308)
інженер сектор господарського забезпечення Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

388.    підполковник Зоря Станислав Анатолійович (У-321603)
начальник сектору експлуатаційно-технологічний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

389.    майор Зубко Сергій Миколайович (Т-217804)
старший оперуповноважений Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

390.    старший прапорщик Зуєв Олександр Борисович
старший технік 5 сектор (з дислокацією в м. Керч) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

391.    капітан Іванов Олександр Сергійович (Б-009027)
оперуповноважений сектор контррозвідки Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

392.    старшина Іванов Сергій Володимирович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

393.    капітан Іванова Наталія Олександрівна (Б-010816)
старший оперуповноважений 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

394.    старший лейтенант Іванова Наталя Юріївна (Б-011952)
інженер сектор технічного і пожежного нагляду та охорони праці ГУ СБУ в АР Крим

395.    підполковник Ільченко Геннадій Іванович (Е-177786)
начальник сектору 2 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

396.    лейтенант Ісаков Андрій Володимирович (Б-014491)
молодший оперуповноважений сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

397.    старший прапорщик Іщенко Олександр Валерійович
співробітник охорони Алуштинський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

398.    капітан Кабко Ігор Владиславович (Б-008885)
спеціаліст І категорії 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

399.    старший прапорщик Казакова Тетяна Григорівна
старший оперативний контролер 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

400.    майор юстиції Казас Ольга Іллівна (Б-000997)
старший слідчий 2 відділення слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

401.    капітан Калініна Неллі Романівна (Б-010912)
спеціаліст 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

402.    лейтенант Калінка Олександр Володимирович (Б-012328)
інженер 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

403.    прапорщик Каменцев Денис Анатолійович
у розпорядженні ГУ СБУ в АР Крим

404.    капітан Капітан Андрій Юрійович (Б-010373)
старший оперуповноважений 1 сектор 3 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

405.    полковник Карабут Юрій Вікторович (У-325325)
начальник центру центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

406.    капітан Каргін Євген Геннадійович (М-119852)
старший оперуповноважений Бахчисарайське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

407.    старший сержант Карпачов Руслан Валерійович
оперативний контролер 2 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

408.    майор Карпенко Олександр Володимирович (Б-005753)
начальник сектору 2 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

409.    майор Карпенко Тетяна Анатоліївна (Б-002011)
старший оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

410.    лейтенант Карпук Олексій Васильович (Б-013519)
старший оперуповноважений 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

411.    старший лейтенант Карякін Дмитро Олександрович (Б-013863)
оперуповноважений Алуштинський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

412.    лейтенант Карякіна Алла Валеріївна (Б-015638)
спеціаліст 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

413.    старший лейтенант Каталіченко Валентин Вікторович (Б-014457)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

414.    прапорщик Кательников Олег Семенович
молодший співробітник охорони Бахчисарайське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

415.    майор Качур Сергій Володимирович (Б-007129)
головний спеціаліст (з оперативних питань) 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

416.    лейтенант Кашкар Любов Андріївна (Б-015639)
оперативний співробітник 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

417.    старший лейтенант Кащук Андрій Євгенович (Б-012261)
молодший оперуповноважений сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

418.    старший лейтенант Кватерко Ігор Валерійович (Б-014431)
оперуповноважений 3 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

419.    старший прапорщик Кесь Ігор Вячеславович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

420.    підполковник Кириллова Марина Володимирівна (А-015676)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор 3 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим


421.    майор Кириченко Кирило Валентинович (Б-005891)
старший оперуповноважений сектор захисту національної державності Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

422.    старший прапорщик Кирієнко Інна Миколаївна
старший оперативний контролер 4 сектор відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

423.    майор Кисельов Денис Володимирович (Б-005257)
старший оперуповноважений сектор контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

424.    підполковник Кисельов Сергій Володимирович (Б-004100)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 1 сектор 1 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

425.    старший лейтенант Кіндюшенко Олег Олександрович (Б-013580)
оперуповноважений 2 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

426.    майор Кіршанов Андрій Юрійович (У-308670)
старший оперуповноважений сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

427.    підполковник Кісліцин Вячеслав Вадимович (Б-001911)
начальник відділу Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

428.    старшина Кісліцина Юлія Володимирівна
старший інспектор 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

429.    майор Клименко Петро Вікторович (Б-001081)
старший оперуповноважений 2 відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

430.    старший лейтенант Кліменко Марина Анатоліївна (Б-013290)
спеціаліст 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

431.    підполковник Клочай Олександр Анатолійович (А-059720)
заступник начальника відділу Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

432.    майор Князєв Володимир Васильович (Б-003145)
командир групи 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

433.    майор Коваленко Олександр Юрійович (А-087930)
старший оперуповноважений сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

434.    прапорщик Коваленко Олексій Володимирович
молодший співробітник охорони Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

435.    старшина Коваленко Володимир Володимирович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

436.    майор Ковальов Сергій Анатолійович (Б-005618)
командир групи 3 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

437.    старший лейтенант Ковальов Артем Олегович (Б-014632)
оперуповноважений 2 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

438.    старший лейтенант Ковтун Руслан Миколайович (Б-013808)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

439.    капітан Кожин Дмитро Вікторович (Б-010143)
старший оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

440.    лейтенант Кожухарьов Денис Петрович (Б-012835)
оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

441.    майор Козарез Євген Володимирович (Т-771676)
спеціаліст І категорії 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

442.    капітан Козаченко Володимир Миколайович (Б-009293)
спеціаліст І категорії (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

443.    старший прапорщик Козир Сергій Георгійович
водій 2 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

444.    майор Козицький Антон Миколайович (Б-006758)
старший оперуповноважений 1 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

445.    старшина Козлов Дмитро Володимирович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

446.    майор Колганов Сергій Михайлович (Б-007810)
старший оперуповноважений Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

447.    старший лейтенант Колесник Марія Кирилівна (Б-013048)
оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

448.    майор Коллегаєва Ірена Мечиславівна (С-395906)
старший оперативний перекладач 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

449.    майор Колонтай Олександр Олександрович (Б-006618)
старший оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

450.    капітан Колоскова Євгенія Юріївна (Б-010942)
оперативний співробітник 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

451.    прапорщик Колосов Сергій Сергійович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

452.    капітан Колузов Віктор Вікторович (Б-006486)
інженер 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

 


453.    підполковник Комарницька Валентина Миколаївна (У-325036)
головний спеціаліст 2 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

454.    лейтенант Компанейцев Олександр Вікторович (Б-015557)
оперуповноважений Білогірський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

455.    старшина Кондратьєва Наталія Володимирівна
секретар (відділу) слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

456.    підполковник Конівець Ігор Миколайович (А-004978)
головний спеціаліст (з оперативних питань) 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

457.    прапорщик Коновалов Василь Вікторович
оперативний водій 3 класу 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

458.    майор юстиції Коновалова Олена Геннадіївна (Б-005200)
старший юрисконсульт юридичний сектор ГУ СБУ в АР Крим

459.    майор Кононов Олексій Валерійович (Б-003146)
інспектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

460.    майор Кононський Андрій Борисович (Б-003589)
провідний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

461.    старшина Конопада Олеся Олегівна
друкарка Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

462.    старший лейтенант Консулова Ольга Дмитрівна (Б-013806)
спеціаліст 2 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

463.    старший лейтенант Конченко Ліна Леонідівна (Б-013240)
оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

464.    підполковник Корецький Костянтин Євгенійович (А-016490)
начальник сектору 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

465.    старшина Коробов Максим Олександрович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

466.    старшина Коробова Вікторія Валеріївна
секретар (відділу) режимно-секретний сектор відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

467.    капітан Коротинський Віталій Вікторович (Б-010834)
старший оперуповноважений Сімферопольське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

468.    лейтенант Коротчук Анна Сергіївна (Б-015447)
оперуповноважений 2 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

469.    старший лейтенант Корчемний Максим Вячеславович (Б-013802)
оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

470.    старший прапорщик Косенкова Світлана Михайлівна
розвідник сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

471.    підполковник Косов Дмитро Володимирович (У-326068)
інспектор І категорії інспекція ГУ СБУ в АР Крим

472.    прапорщик Костенко Микола Віталійович
молодший співробітник охорони Білогірський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

473.    прапорщик Костіна Вікторія Вікторівна
інспектор 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

474.    лейтенант Костінський Віктор Вікторович (Б-013719)
молодший оперуповноважений 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

475.    капітан Костюченко Наталя Вікторівна (Б-010136)
спеціаліст 1 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

476.    підполковник Костюченко Олександр Миколайович (Т-772948)
начальник сектору 2 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

477.    підполковник медичної служби Костюченко Костянтин Миколайович (У-133239)
заступник начальника військово-медичної служби-начальник поліклініки-лікар поліклініка військово-медична служба ВМУ ГУ СБУ в АР Крим

478.    майор Котліцький Деніс Леонідович (Б-004583)
командир групи 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

479.    прапорщик Кочетов Сергій Юрійович
молодший співробітник охорони Ленінське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

480.    старший лейтенант Кошелєв Станіслав Вікторович (Б-015359)
спеціаліст 2 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

481.    підполковник Кравець Вячеслав Вячеславович (Т-618436)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор 4 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

482.    майор Кравцов Олександр Валерійович (Б-004139)
у розпорядженні ГУ СБУ в АР Крим

483.    підполковник Кравцова Катерина Миколаївна (М-040233)
начальник сектору сектор психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

484.    прапорщик Кравченко Денис Сергійович
молодший співробітник охорони Кіровський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

485.    старший лейтенант Кралін Денис Миколайович (Б-012296)
оперуповноважений 1 сектор 3 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

486.    майор Крамарь Олег Олександрович (Б-003312)
інженер І категорії експлуатаційно-технологічний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

487.    прапорщик Крапивницька Олена Володимирівна
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

488.    капітан Красіков Деніс Володимирович (М-120213)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 1 сектор 4 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

489.    старший лейтенант Краснов Андрій Юрійович (Б-012219)
оперуповноважений 2 сектор 3 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

490.    старший лейтенант Кречетов Дмитро Ігорович (Б-012938)
оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

491.    капітан Криховецька Ганна Мирославівна (Б-010144)
головний спеціаліст організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

492.    майор Крицький Олексій Володимирович (Б-006685)
старший оперуповноважений 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

493.    майор Крохмаль Георгій Георгійович (Б-003375)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

494.    старший лейтенант Крупеня Микола Олександрович (Б-007381)
старший розвідник сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

495.    капітан Крупська Надія Володимирівна (Б-010608)
спеціаліст сектор архівного забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

496.    старший лейтенант Крючков Андрій Олександрович (Б-011293)
оперуповноважений 1 сектор 1 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

497.    старший сержант Крючкова Ніна В'ячеславовна
секретар-друкарка Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

498.    підполковник Кряков Дмитро Олександрович (А-016218)
начальник відділу відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

499.    прапорщик Кудрін Олександр Михайлович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

500.    підполковник Кудрін Олексій Євгенович (Б-001785)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

501.    майор Кузнецова Юлія Володимирівна (Б-001051)
старший оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

502.    майор юстиції Кузняков Костянтин Олексійович (А-016101)
слідчий в особливо важливих справах-криміналіст слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

503.    майор Кузьменко Марина Мирославівна (Б-003310)
старший оперуповноважений 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

504.    полковник Кузьменко Володимир Володимирович (У-324829)
помічник начальника головного управління (з господарської діяльності)-начальник відділу відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

505.    старший сержант Кузьменко Іван Володимирович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

506.    капітан Кузьмінський Костянтин Олексійович (Б-011134)
оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

507.    старший лейтенант Кукса Андрій Петрович (Б-014000)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

508.    підполковник Кулабухов Олександр Анатолійович (Б-000347)
у розпорядженні ГУ СБУ в АР Крим

509.    майор Кулик Наталія Володимирівна (А-015956)
старший оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

510.    старший прапорщик Куличенко Наталія Олександрівна
завідувач діловодства 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

511.    майор Куліш Сергій Вікторович (А-066701)
головний спеціаліст (з оперативних питань) 1 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

512.    підполковник Кунгуров Ігор Володимирович (У-026865)
головний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

513.    капітан Купрєєв Вячеслав Юрійович (Б-010558)
спеціаліст 2 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

514.    старший лейтенант Курінов Олександр Олександрович (Б-013184)
оперативний співробітник 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

515.    лейтенант Курочка Євген Олегович (Б-013339)
оперуповноважений Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

516.    старшина Кустов Костянтин Павлович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

517.    старший лейтенант Кутняк Ольга Володимирівна (Б-014370)
спеціаліст ІІ категорії організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

518.    капітан Куц Володимир Олександрович (Б-009608)
старший оперуповноважений 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

519.    капітан Кучер Володимир Віталійович (Б-009456)
старший оперуповноважений 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

520.    капітан Кучеренко Наталя Юріївна (Б-011005)
спеціаліст 1 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

521.    старший сержант Кушин Сергій Сергійович
молодший співробітник охорони Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

522.    підполковник Кущенко Валентина Вікторівна (У-326193)
головний спеціаліст 1 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

523.    підполковник Кшевицький Станіслав Олександрович (Т-772966)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 1 сектор 1 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

524.    полковник Лабіков Василь Миколайович (П-436511)
начальник сектору сектор мобілізації та територіальної оборони ГУ СБУ в АР Крим

525.    капітан Лазаренко Юлія Василівна (Б-002939)
оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

526.    підполковник Ламеко Олег Павлович (У-326309)
начальник сектору сектор контррозвідки Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

527.    капітан Лапа Олександр Іванович (Б-007642)
спеціаліст 2 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

528.    старший лейтенант Лапін Ігор Олександрович (Б-014272)
оперуповноважений Кіровський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

529.    підполковник Ларіна Світлана Олександрівна (У-324917)
заступник начальника відділу інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

530.    майор Ласкорунський Андрій Анатолійович (Б-003648)
заступник начальника відділу Алуштинський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

531.    майор Лебедьков Максим Анатолійович (Б-003482)
начальник сектору 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

532.    лейтенант Левковська Христина Володимирівна (Б-015641)
оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

533.    підполковник Левунець Євгеній Миколайович (М-105544)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 1 сектор 2 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

534.    майор Левченко Олександр Анатолійович (Б-000254)
старший оперуповноважений 1 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

535.    майор Леонов Олексій Миколайович (А-046992)
старший оперуповноважений Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

536.    старший прапорщик Лепендін Віталій Михайлович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

537.    майор Лесейко Юрій Євгенійович (А-055109)
оперуповноважений Білогірський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

538.    старший лейтенант Липовой Олексій Дмитрович (Б-014785)
оперуповноважений 1 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

539.    капітан Лисенков Яков Олександрович (М-123218)
спеціаліст сектор архівного забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

540.    підполковник Лисяков Олексій Олегович (Б-001082)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 1 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

541.    підполковник Литовченко Олена Дмитрівна (М-039376)
начальник сектору 1 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

542.    підполковник Лідухін Олексій Анатолійович (А-093474)
провідний спеціаліст 1 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

543.    підполковник Ліпієв Олександр Володимирович (А-096463)
заступник начальника відділу Білогірський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

544.    майор Лісовий Олександр Васильович (А-016247)
спеціаліст І категорії 2 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

545.    лейтенант Лісовик Юрій Валерійович (Б-014516)
оперуповноважений Білогірський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

546.    підполковник Лобачов Іван Олександрович (А-013622)
старший оперуповноважений Кіровський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим


547.    старший прапорщик Логвін Анатолій Анатолійович
оперативний водій 1 класу 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

548.    старший лейтенант Ломовцев Вадім Олегович (Б-013351)
спеціаліст 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

549.    підполковник Луговський Сергій Сергійович (Б-010022)
помічник начальника управління (по роботі з особовим складом)-начальник сектору сектор кадрового забезпечення Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

550.    майор Лузанова Світлана Віталіївна (А-016102)
спеціаліст ІІ категорії 1 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

551.    старший прапорщик Лукін Олександр Германович
оперативний контролер 2 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

552.    лейтенант Лущан Олег Миколайович (Б-014498)
спеціаліст 2 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

553.    підполковник Любченко Володимир Миколайович (Т-772979)
інспектор ІІ категорії інспекція ГУ СБУ в АР Крим

554.    капітан Лях Олександр Анатолійович (Б-009294)
старший оперуповноважений 2 сектор 2 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

555.    майор Ляшук Олександр Олександрович (Б-004903)
заступник начальника відділу 2 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

556.    молодший лейтенант Магомаєв Олександр Олександрович (Б-015674)
інженер 4 сектор (з дислокацією в м. Феодосія) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

557.    старший лейтенант Мазніченко Андрій Костянтинович (Б-011941)
оперуповноважений Сімферопольське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

558.    прапорщик Мазур Сергій Володимирович
механік-водій сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

559.    підполковник Майоров Максим Михайлович (Т-770244)
головний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

560.    лейтенант Маковецький Олег Петрович (Б-015076)
оперуповноважений Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

561.    старший лейтенант Максименко Ігор Юрійович (Б-010158)
старший оперуповноважений 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

562.    старший прапорщик Максимов Максим Анатолійович
співробітник охорони сектор господарського забезпечення Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

563.    капітан Максимов Дмитро Іванович (Б-009578)
оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

564.    капітан Максимов Максим Федорович (Б-011961)
оперуповноважений Бахчисарайське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

565.    прапорщик Максимович Максим Ярославович
водій 3 класу Бахчисарайське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

566.    капітан Максимовська Світлана Михайлівна (Б-010156)
спеціаліст І категорії 1 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

567.    підполковник Максимовський Вадим Михайлович (Б-002335)
головний спеціаліст відділ охорони державної таємниці ГУ СБУ в АР Крим

568.    полковник Максіменко Андрій Юрійович (А-037142)
помічник начальника головного управління (з координації антитерористичної діяльності) ГУ СБУ в АР Крим

569.    підполковник Малахаєв Юрій Олександрович (У-326440)
начальник сектору 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

570.    старший сержант Малєнко Олександра Олександрівна
інспектор 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

571.    підполковник Малишев Андрій Никандрович (Т-771725)
головний спеціаліст 3 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

572.    старший лейтенант Мальцева Тетяна Олександрівна (Б-013963)
старший розвідник сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

573.    капітан Мальченко Юрій Анатолійович (Б-010404)
оперуповноважений 2 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

574.    старший прапорщик Мальченюк Павло Анатолійович
начальник складу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

575.    старшина Маляренко Наталя Вікторівна
старший інспектор 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

576.    прапорщик Мамонтов Ілля Сергійович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

577.    лейтенант Манжос Олександр Олександрович (Б-015459)
слідчий 2 відділення слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

578.    лейтенант Марков Сергій Михайлович (Б-015069)
оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

579.    підполковник Марченко Володимир Миколайович (А-035793)
заступник начальника відділу відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

580.    сержант Масліч Максим Євгенович
молодший співробітник охорони Кіровський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

581.    майор Маслов Євген Володимирович (Б-002231)
провідний спеціаліст експлуатаційно-технологічний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

582.    майор Матвєєнко Світлана Володимирівна (Е-179487)
старший оперативний перекладач 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

583.    майор Матковський Віталій Петрович (А-015901)
спеціаліст І категорії 2 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

584.    майор Матюшев Віктор Вікторович (Б-007479)
командир групи 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

585.    прапорщик Махров Михайло Михайлович
комендант сектор господарського забезпечення Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

586.    лейтенант Машталер Юрій Володимирович (Б-014945)
оперуповноважений відділ захисту національної державності Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

587.    старший лейтенант Медведєв Антон Борисович (Б-013040)
молодший оперуповноважений сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

588.    капітан Мельніков Роман Вікторович (Б-009749)
старший оперуповноважений 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

589.    майор Меметов Нуредін Сейдаметович (Б-002205)
у розпорядженні ГУ СБУ в АР Крим

590.    старший прапорщик Меркешкін Володимир Володимирович
оперативний контролер 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

591.    старший лейтенант Меркур"єв Максим Євгенович (Б-012038)
молодший оперуповноважений сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

592.    майор Мешок Максим Васильович (Б-005087)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор 4 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

593.    майор Мещерякова Наталія Валентинівна (У-325781)
старший оперативний співробітник 5 сектор (з дислокацією в м. Керч) оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

594.    старший прапорщик Микал Олександр Миколайович
молодший співробітник охорони Ленінське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

595.    старший лейтенант Мироненко Олексій Олександрович (Б-014430)
оперуповноважений сектор захисту національної державності Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

596.    старшина Мирошнікова Ірина Василівна
секретар-друкарка Білогірський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

597.    капітан Михайлова Тетяна Миколаївна (Б-008749)
головний спеціаліст (з психологічного забезпечення) сектор психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

598.    капітан Михайлюк Михайло Вячеславович (Б-010020)
оперуповноважений Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

599.    капітан Мінаєва Оксана Леонідівна (Б-001117)
оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

600.    капітан Мірошниченко Олександр Валерійович (Б-009296)
оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

601.    майор Мітусов Віталій Анатолійович (Б-005323)
інженер ІІ категорії 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

602.    підполковник Міхуринський Сергій Петрович (Т-771304)
заступник начальника відділу відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

603.    майор Мога Антон Вікторович (Б-006180)
старший оперуповноважений сектор захисту національної державності Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

604.    підполковник Мороз Володимир Павлович (Б-001083)
заступник начальника відділу 2 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

605.    лейтенант Мороз Роман Володимирович (Б-013423)
оперуповноважений Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

606.    капітан Морозов Євген Вікторович (Б-007706)
старший оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

607.    капітан Морозов Денис Сергійович (М-185230)
оперуповноважений Ленінське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

608.    старший прапорщик Мосієнко Олена Олександрівна
старший оперативний контролер 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

609.    старший прапорщик Москаленко Віталій Леонтійович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

610.    старший лейтенант Москаленко Павло Ігорович (Б-012074)
спеціаліст ІІ категорії 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

611.    старший лейтенант Муратов Анатолій Анатолійович (Б-013579)
оперуповноважений 2 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

612.    капітан Мухін Станіслав Андрійович (Б-013196)
спеціаліст І категорії (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

613.    майор Мясніков Володимир В'ячеславович (Б-004547)
старший оперуповноважений 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

614.    майор Нагорний Вадим Петрович (Б-006524)
оперативний черговий 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

615.    старший прапорщик Надточий Сергій Вікторович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

616.    капітан Назаров Дмитро Вікторович (Б-003182)
спеціаліст 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

617.    старший прапорщик Найденов Олександр Борисович
технік 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

618.    старший прапорщик Накидень Дмитро Володимирович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

619.    капітан юстиції Наскрипняк Андрій Миколайович (Б-008155)
спеціаліст сектор забезпечення спеціального оперативного обліку ГУ СБУ в АР Крим

620.    капітан Науменко Олександра Миколаївна (Б-009609)
старший оперуповноважений 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

621.    лейтенант Науменко Денис Ігорович (Б-014582)
оперуповноважений сектор контррозвідки Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

622.    старший прапорщик Недиков Сергій Володимирович
старший технік 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

623.    прапорщик Неклєса Роман Сергійович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим


624.    старшина Некрасова Світлана Олександрівна
секретар-друкарка Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

625.    майор Некрітова Ірина Миколаївна (Б-004587)
спеціаліст І категорії 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

626.    старший лейтенант Нелін Дмитро Геннадійович (Б-013109)
оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

627.    лейтенант Нелюбін Дмитро Віталійович (Б-013482)
оперуповноважений 3 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

628.    старший лейтенант Нємчіна Тетяна Олександрівна (Б-013370)
молодший оперуповноважений сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

629.    лейтенант Никитюк Василь Анатолійович (Б-015267)
інженер сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

630.    підполковник Нігай Сергій Григорович (У-325326)
головний спеціаліст 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

631.    старший прапорщик Нікітєнко Олег Анатолійович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

632.    майор Нікітіна Алла Юріївна (Б-000238)
спеціаліст І категорії 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

633.    полковник Нікіфоров Сергій Петрович (А-004098)
начальник відділу 3 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

634.    старший прапорщик Ніколаєв Павло Сергійович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

635.    майор Ніколаєв Андрій Вікторович (Б-000620)
інженер І категорії 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

636.    підполковник Нікулін Сергій Миколайович (А-015374)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

637.    майор Німченко Євгеній Якович (Б-003229)
старший оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

638.    старший прапорщик Новіков Юрій Олександрович
оперативний контролер 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

639.    майор Носков Сергій Володимирович (Б-007475)
старший оперуповноважений Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

640.    майор Нука Олександр Миколайович (М-119765)
старший оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

641.    капітан Обер Олександр Сергійович (Б-009058)
старший оперуповноважений 1 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

642.    старший прапорщик Овсянніков Максим Олександрович
молодший співробітник охорони Білогірський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

643.    старший прапорщик Озерчук Людмила Володимирівна
старший оператор 6 сектор (з дислокацією в м. Ялта) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

644.    лейтенант Олійник Євгенія Олександрівна (Б-015466)
оперуповноважений Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

645.    майор Омельяненко Андрій Олексійович (Б-003543)
старший оперуповноважений Бахчисарайське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

646.    прапорщик Орда Олександр Андрійович
молодший співробітник охорони Чорноморське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

647.    майор Орьол Максим Валерійович (Б-001191)
старший оперуповноважений Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

648.    прапорщик Осипчук Євген Миколайович
водій 3 класу Сімферопольське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

649.    капітан Охрименко Олександр Олександрович (Б-010955)
оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

650.    старший лейтенант Охрименко Наталя Володимирівна (Б-012071)
оперуповноважений 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

651.    старший прапорщик Павленко Костянтин Борисович
комендант конспіративної квартири відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

652.    капітан Павлов Дмитро Миколайович (Б-005330)
інженер 6 сектор (з дислокацією в м. Ялта) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

653.    старший лейтенант Паздніков Андрій Сергійович (Б-013598)
оперуповноважений сектор контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

654.    старший прапорщик Пальчиковський Сергій Володимирович
технік 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

655.    капітан Пальщиков Олександр Олексійович (Б-008036)
головний інженер відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

656.    майор Панарін Євген Вікторович (М-120932)
спеціаліст І категорії відділ охорони державної таємниці ГУ СБУ в АР Крим

657.    старший лейтенант Панаріна Ганна Юріївна (Б-013286)
спеціаліст І категорії 1 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

658.    старший лейтенант Панасенко Олександр Олександрович (Б-013720)
оперуповноважений 1 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

659.    капітан Панаско Сергій Миколайович (Б-010940)
оперуповноважений 3 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

660.    капітан Панкін Олексій Олексійович (Б-006893)
старший оперуповноважений Бахчисарайське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

661.    майор Панков Максим Борисович (Б-007823)
старший оперуповноважений Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

662.    старший лейтенант Панченко Володимир Михайлович (Б-013285)
оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

663.    майор Пархоменко Олександр Петрович (Б-007415)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

664.    підполковник Пасечніков Олександр Юрійович (Т-364408)
головний спеціаліст (з психологічного забезпечення) сектор психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

665.    старшина Пастухов Григорій Сергійович
розвідник сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

666.    майор Пастушенко Павло Григорович (Б-001490)
спеціаліст І категорії 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

667.    майор Пахомова Тетяна Євгеніївна (Е-176219)
спеціаліст І категорії 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

668.    старшина Пашков Дмитро Олександрович
розвідник сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

669.    підполковник Пащенко Андрій Вікторович (Б-003090)
начальник відділу відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

670.    полковник Паюк Юрій Анатолійович (Т-082626)
заступник начальника відділу відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

671.    старшина Переварова Марина Володимирівна
секретар-друкарка сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

672.    старший прапорщик Перепелін Юрій Петрович
технік 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

673.    капітан Першуков Віктор Вікторович (Б-011135)
старший оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

674.    лейтенант Петрічук Михайло Володимирович (Б-013487)
оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

675.    полковник Петров Вадим Миколайович (М-020046)
начальник відділу Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

676.    капітан Петров Михайло Анатолійович (Б-010607)
оперуповноважений 3 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

677.    старшина Петроченко Юрій Віталійович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

678.    прапорщик Пехтєрєв Андрій Валерійович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

679.    капітан Пєсков Леонід Володимирович (Б-008822)
інженер 6 сектор (з дислокацією в м. Ялта) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

680.    лейтенант Пивоваров Олексій Олексійович (Б-015468)
оперуповноважений Сімферопольське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

681.    старший лейтенант юстиції Пизін Вячеслав Вячеславович (Б-012387)
слідчий 1 відділення слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

682.    підполковник Півень Артем Миколайович (Б-003664)
начальник відділу 4 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

683.    майор юстиції Півоваров Денис Федорович (Б-002154)
старший слідчий 2 відділення слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

684.    старший сержант Піневич Олена Володимирівна
інспектор 2 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

685.    старший прапорщик Пісьменний Євген Анатолійович
молодший співробітник охорони режимно-секретний сектор відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

686.    старший прапорщик Побідінський Сергій Васильович
старший водій сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

687.    капітан Погорелий Богдан Володимирович (Б-010835)
оперуповноважений відділ захисту національної державності Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

688.    полковник Погуляй Сергій Володимирович (Е-183742)
начальник відділу відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

689.    старший прапорщик Подкаура Микола Миколайович
молодший співробітник охорони Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

690.    старший прапорщик Подоруєв Сергій Євгенович
співробітник охорони Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

691.    старший лейтенант Подшивалов Костянтин Олександрович (Б-013288)
оперуповноважений Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

692.    прапорщик Пожидаєв Олександр Олегович
комендант об'єкта 1 сектор відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

693.    капітан Покровський Сергій Андрійович (Б-007051)
інженер 6 сектор (з дислокацією в м. Ялта) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

694.    старший прапорщик Покутній Валентин Олександрович
старший водій сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

695.    підполковник Полапа Олег Миколайович (У-326558)
головний спеціаліст сектор технічного захисту інформації ГУ СБУ в АР Крим

696.    підполковник Політико Дмитро Вікторович (Т-772680)
начальник сектору 4 сектор (з дислокацією в м. Феодосія) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

697.    старшина Поліщук Сергій Іванович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

698.    капітан Поляков Денис Володимирович (Б-007160)
оперуповноважений сектор контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

699.    підполковник Пономаренко Володимир Вікторович (Б-000241)
начальник відділу відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

700.    старший прапорщик Пономарьов Олександр Валентинович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

701.    полковник Попаденко Юрій Вікторович (У-325472)
начальник відділу відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

702.    підполковник Попак Володимир Іванович (У-326441)
начальник сектору 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

703.    майор Попчук Максим Григорович (Б-006686)
інженер І категорії 1 сектор відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

704.    полковник Порвалов Андрій Анатолійович (Т-771356)
начальник відділу Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

705.    старший сержант Посилайко Валерій Анатолійович
оперативний водій 3 класу 1 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

706.    лейтенант Поспелов Артем Георгійович (Б-014228)
оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

707.    прапорщик Постолов Денис Володимирович
молодший співробітник охорони сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

708.    старший лейтенант Похіла Світлана Леонідівна (Б-011794)
спеціаліст І категорії сектор інформаційно-аналітичного забезпечення відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

709.    майор Приліпко Антон Юрійович (Б-014456)
старший оперуповноважений 1 сектор 4 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

710.    майор Приходько Олександр Володимирович (А-016407)
старший оперуповноважений сектор контррозвідки Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

711.    молодший лейтенант Приходько Валерія Сергіївна (Б-015509)
оперативний співробітник 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

712.    старший лейтенант Прищепа Дмитро Юрійович (Б-009555)
спеціаліст 2 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

713.    старший прапорщик Прокопенко Сергій Євгенович
оперативний контролер 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

714.    лейтенант Прокоф'єв Антон Олегович (Б-013807)
оперуповноважений 1 сектор 1 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

715.    лейтенант Проскурін Роман Вячеславович (Б-014163)
оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

716.    прапорщик Простацький Максим Вікторович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

717.    підполковник Прохоров Олег Вікторович (У-321716)
спеціаліст 1 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

718.    полковник Проценко Юрій Анатолійович (Н-928577)
інспектор ІІ категорії 3 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

719.    капітан Проценко Олег Олександрович (Б-005899)
спеціаліст 5 сектор (з дислокацією в м. Керч) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

720.    капітан Проценко Ігор Вікторович (Б-006963)
оперуповноважений Чорноморське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

721.    капітан Проценко Андрій Вікторович (Б-010913)
старший оперуповноважений 2 сектор 2 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

722.    підполковник Псарьов Сергій Олександрович (А-070288)
старший оперуповноважений Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

723.    капітан Пугачова Оксана Миколаївна (Б-007643)
провідний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

724.    старший сержант Пуляєв Аркадій Олександрович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

725.    старший прапорщик Пунтус Максим Степанович
оперативний водій 2 класу 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

726.    підполковник Путінцев Микола Васильович (У-326519)
оперативний черговий 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

727.    молодший сержант Рабцевич Денис Олегович
молодший співробітник охорони режимно-секретний сектор відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

728.    старший лейтенант Рева Євген Володимирович (Б-013083)
оперативний співробітник 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

729.    майор Редько Євген Павлович (Б-005948)
спеціаліст І категорії експлуатаційно-технологічний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

730.    лейтенант Редько Сергій Вікторович (Б-014432)
молодший оперуповноважений сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

731.    старший прапорщик Рибальченко Віталій Вікторович
розвідник 3 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

732.    старший лейтенант Рибін Олександр Сергійович (Б-013327)
оперуповноважений 2 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

733.    старший лейтенант Рибіна Крістіна Олександрівна (Б-013350)
спеціаліст 1 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

734.    майор Рилькова Ганна Юріївна (Б-002047)
старший оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

735.    прапорщик Рильцин Віталій Федорович
молодший співробітник охорони Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

736.    старший лейтенант Рогатін Олексій Васильович (П-005853)
оперуповноважений 3 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

737.    підполковник Рогожкін Віталій Валерійович (У-133164)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 3 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

738.    старший лейтенант Родін Олександр Віталійович (Б-012811)
оперуповноважений Білогірський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

739.    старший лейтенант Родченков Андрій Миколайович (Б-010836)
оперуповноважений 1 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

740.    старший лейтенант Родченкова Анна Сергіївна (Б-011722)
оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

741.    старшина Рокотянський Сергій Олександрович
розвідник сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

742.    капітан Романенко Катерина Вадимівна (Б-004429)
оперативний співробітник 4 сектор відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

743.    лейтенант Романчев Денис Володимирович (Б-013718)
оперуповноважений Алуштинський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

744.    старший прапорщик Ромащенко Микола Петрович
оперативний контролер 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

745.    майор Роменська Євгенія Олександрівна (А-015784)
старший оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

746.    майор Руденко Ірина Володимирівна (Б-000288)
спеціаліст І категорії 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

747.    старший лейтенант Руденко Денис Валерійович (Б-012875)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

748.    підполковник Руднєв Олександр Віталійович (А-055132)
начальник відділення Сімферопольське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

749.    капітан Руднєва Ганна Андріївна (Б-010817)
оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

750.    старший сержант Рудь Ольга Юріївна
старший оператор організаційно-інформаційний сектор головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

751.    старший лейтенант Рябокінь Ірина Олегівна (Б-011695)
спеціаліст сектор взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю ГУ СБУ в АР Крим

752.    майор Рябокінь Павло Іванович (Б-001192)
головний спеціаліст експлуатаційно-технологічний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

753.    майор Рясік Кирило Олександрович (Б-002553)
начальник сектору сектор контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

754.    старший прапорщик Саввін Юрій Іванович
водій 3 класу Кіровський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

755.    капітан Савельєв Вадим Вадимович (Б-009913)
старший оперуповноважений 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

756.    підполковник Савотін Денис Володимирович (Т-771871)
начальник сектору 5 сектор (з дислокацією в м. Керч) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

757.    підполковник Савчук Володимир Михайлович (А-015646)
начальник сектору 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

758.    підполковник юстиції Савчук Марина Вікторівна (У-325722)
старший слідчий в особливо важливих справах 1 відділення слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

759.    старший лейтенант Сагайда Олександр Сергійович (Б-012139)
оперуповноважений 2 сектор 3 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

760.    майор Саліков Володимир Володимирович (Б-005747)
старший оперуповноважений 1 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

761.    капітан Самойлов Андрій Олександрович (Б-007880)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 1 сектор 3 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

762.    старший лейтенант Саприкін Олександр Юрійович (Б-009801)
оперуповноважений 1 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

763.    капітан Саранча Дмитро Олексійович (Б-009457)
оперуповноважений 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

764.    підполковник Сафонов Сергій Олександрович (А-027567)
начальник сектору 1 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

765.    підполковник Сафронов Костянтин Олександрович (Т-771876)
консультант-експерт організаційно-інформаційний сектор Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

766.    підполковник Сафронова Наталія Юріївна (У-325246)
головний спеціаліст 1 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

767.    лейтенант Свєтіков Андрій Володимирович (Б-014944)
оперуповноважений Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

768.    майор Свистельников Денис Вікторович (Б-004153)
старший оперуповноважений 5 сектор (з дислокацією в м. Керч) оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

769.    старший лейтенант Свистун Дмитро Степанович (Б-012137)
оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

770.    підполковник Севастьянов Михайло Юрійович (Т-806332)
головний спеціаліст (з оперативних питань) 1 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

771.    старший прапорщик Севаст"янова Наталія Євгеніївна
старший оперативний контролер 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

772.    підполковник юстиції Селіванов Костянтин Валерійович (А-015010)
начальник відділення 2 відділення слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим

773.    прапорщик Семенов Андрій Борисович
молодший співробітник охорони Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

774.    майор Семенов Роман Миколайович (Б-006706)
старший оперуповноважений 3 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

 

775.    майор Семенова Лілія Олексіївна (У-326254)
спеціаліст І категорії організаційно-інформаційний сектор Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

776.    капітан Семякіна Юлія Ігоревна (Б-008530)
головний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

777.    старший прапорщик Сенкевич Володимир Владиславович
розвідник сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

778.    прапорщик Сенюк Віталій Валерійович
контролер сектор забезпечення досудового слідства режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

779.    старший сержант Сергєєва Ганна Федорівна
інспектор 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

780.    старший сержант Сєркова Наталя Володимирівна
старший оператор 2 сектор відділ кадрового забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

781.    старший лейтенант Сєров Сергій Олександрович (Б-013962)
оперуповноважений Кіровський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

782.    капітан Сидоренко Олександр Михайлович (Б-010818)
старший оперуповноважений 4 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

783.    майор Силенков Євген Вікторович (Б-005783)
начальник сектору сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

784.    старший лейтенант Сіваков Максим Олександрович (Б-011975)
старший оперуповноважений 1 сектор 2 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

785.    майор Сідоренко Олексій Миколайович (А-068976)
старший оперуповноважений Ленінське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

786.    підполковник Сімагін Кирило Вікторович (А-055136)
інспектор І категорії інспекція ГУ СБУ в АР Крим

787.    майор Сіманська Олена Едуардівна (Б-005890)
старший оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

788.    підполковник Сіманський Роман Альбертович (Т-615390)
заступник начальника відділу відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

789.    старший лейтенант Сінькевич Сергій Валерійович (Б-013964)
молодший оперуповноважений сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

790.    полковник Склянко Олександр Миколайович (У-019503)
начальник відділу відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

791.    старший прапорщик Скорий Вадим Анатолійович
розвідник сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

792.    старший прапорщик Скрипнік Руслан Васильович
старший оператор сектор забезпечення спеціального оперативного обліку ГУ СБУ в АР Крим

793.    капітан Скрипніченко Сергій Володимирович (Б-010433)
оперуповноважений 3 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

794.    прапорщик Скубченко Ірина Іванівна
контролер фінансовий відділ ГУ СБУ в АР Крим

795.    старший лейтенант Славіч Данило Анатолійович (Б-012480)
оперуповноважений Білогірський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

796.    старший прапорщик Слепцов Андрій Вікторович
старший контролер сектор забезпечення досудового слідства режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

797.    майор Слєпинін Іван Олександрович (Б-007386)
спеціаліст І категорії (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

798.    підполковник Смирнов Юрій Васильович (Т-364943)
офіцер діючого резерву центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

799.    старший прапорщик Соколов Юрій Михайлович
старший водій сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

800.    старший прапорщик Соколов Валерій Миколайович
молодший співробітник охорони сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

801.    капітан Соколов Дмитро Анатолійович (Б-010974)
спеціаліст 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

802.    прапорщик Соколов Вадим Леонідович
у розпорядженні ГУ СБУ в АР Крим

803.    старший прапорщик Соловйов Олексій Григорович
оперативний контролер 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

804.    майор Соловйов Олександр Анатолійович (Б-003523)
старший оперуповноважений 2 відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

805.    старший прапорщик Сорока Валерій Миколайович
старший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

806.    старшина Сотнікова Людмила Григорівна
секретар-друкарка Чорноморське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

807.    підполковник Сотсков Олексій Валентинович (Б-000346)
головний спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

808.    старший сержант Спічек Павло Петрович
технік 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

809.    капітан Спрінгер Василь Сергійович (Б-007476)
оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

810.    майор Старосельцев Андрій Володимирович (У-424713)
старший оперуповноважений Кіровський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

811.    підполковник Стеченко Олександр Анатолійович (У-324658)
начальник сектору 6 сектор (з дислокацією в м. Ялта) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

812.    старший прапорщик Стешин Олександр Геннадійович
старший водій сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

813.    лейтенант Стойков Андрій Володимирович (Б-013334)
оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

814.    прапорщик Стражніков Дмитро Михайлович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

815.    майор Стрелець Світлана Вікторівна (Б-002010)
старший оперативний перекладач 4 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

816.    майор Стукаленко Андрій Вікторович (Б-003153)
старший оперуповноважений сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

817.    старший прапорщик Ступак Олександр Анатолійович
молодший співробітник охорони Феодосійський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

818.    капітан Сук Андрій Володимирович (Б-008430)
оперуповноважений Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

819.    старший лейтенант Супрун Андрій Олександрович (Б-010865)
спеціаліст І категорії (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

820.    лейтенант Супрун Олег Олександрович (Б-013741)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

821.    капітан Супрунов Михайло Олександрович (Б-005754)
оперуповноважений сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

822.    капітан Супрунов Юлій Вікторович (Б-011595)
оперуповноважений 2 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

823.    підполковник Сушко Андрій Володимирович (Б-003169)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор 4 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

824.    лейтенант Сущенок Олег Олександрович (Б-014737)
оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

825.    підполковник Тамамян Артем Олександрович (Б-001797)
начальник сектору 1 сектор 1 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

826.    майор Танаісов Анатолій Ігорович (Б-005118)
головний спеціаліст сектор мобілізації та територіальної оборони ГУ СБУ в АР Крим

827.    капітан Танцюра Андрій Анатолійович (Б-010722)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

828.    капітан Тараненко Володимир Олександрович (Б-008431)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор 1 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

829.    прапорщик Тарасенко Олександр Миколайович
оперативний контролер 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

830.    старший прапорщик Терешкін Андрій Вячеславович
старший оператор 4 сектор (з дислокацією в м. Феодосія) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

831.    капітан Терещак Валерій Вікторович (Б-011171)
оперуповноважений 2 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

832.    капітан Терещук Олексій Олексійович (Б-010941)
оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

833.    старший сержант Терещук Олександр Олексійович
молодший співробітник охорони Ленінське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

834.    старший лейтенант Тимофєєв Артем Валерійович (Б-013352)
оперуповноважений 1 сектор 3 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

835.    майор Тислєнко Гелена Валеріївна (У-326104)
спеціаліст І категорії 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

836.    полковник Тихонов Едуард Павлович (Н-741502)
начальник сектору сектор забезпечення спеціального оперативного обліку ГУ СБУ в АР Крим

837.    полковник Тімановський Олександр Анатолійович (П-715119)
провідний інспектор інспекція ГУ СБУ в АР Крим

838.    підполковник Тіпєєв Сергій Миколайович (А-055017)
заступник начальника відділу Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

839.    прапорщик Тітух Єлизавета Валентинівна
розвідник сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

840.    майор Тішенін Андрій Вячеславович (Б-007510)
старший оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

841.    майор Тішин Ігор Ігоревич (М-119913)
старший оперуповноважений по розшуку 2 сектор 3 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

842.    підполковник Ткаченко Дмитро Вікторович (У-038169)
головний спеціаліст (експерт) Зональний експертний сектор Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз ГУ СБУ в АР Крим

843.    прапорщик Ткаченко Андрій Миколайович
молодший співробітник охорони Бахчисарайське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

844.    підполковник Ткаченко Олександр Олександрович (Т-771906)
заступник начальника відділу Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

845.    старший прапорщик Ткачук Леонід Іванович
технік по зброї-начальник складу 1 сектор відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

846.    старший лейтенант Толстов Олександр Анатолійович (Б-013581)
оперуповноважений 2 відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

847.    підполковник Толстов Олексій Георгійович (У-018931)
начальник сектору 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

848.    майор Томашевич Олег Геннадійович (Т-362888)
інженер І категорії 6 сектор (з дислокацією в м. Ялта) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

849.    капітан Трасковська Галина Сергіївна (Б-010815)
оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

850.    капітан Трещева Наталія Вікторівна (Б-010095)
спеціаліст організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

851.    старший прапорщик Тригуб Олена Борисівна
розвідник сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

852.    лейтенант Туркін Тимур Миколайович (Б-015671)
спеціаліст фінансовий відділ ГУ СБУ в АР Крим

853.    підполковник Тучин Микита Петрович (Б-002880)
начальник відділу Алуштинський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

854.    майор Тьосов Олексій Олексійович (Б-008186)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор 3 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

855.    старший лейтенант Тюлюбаєва Анастасія Михайлівна (Б-013287)
спеціаліст організаційно-інформаційний сектор головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

856.    полковник Тютюгін Олександр Юрійович (Ф-122515)
начальник відділення Бахчисарайське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

857.    лейтенант Тютюнік Артем Валентинович (Б-013742)
оперуповноважений 1 сектор 3 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

858.    старший прапорщик Удіванов Олександр Анатолійович
оперативний контролер 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

859.    лейтенант Удод Микола Володимирович (Б-015487)
оперуповноважений сектор контррозвідки Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

860.    капітан Узлякова Світлана Олександрівна (Б-005450)
оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

861.    капітан Ульянова Ольга Ігорівна (Б-009653)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

862.    старшина Уманець Тетяна Анатоліївна
секретар-друкарка Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

863.    підполковник Усов Вадим Михайлович (У-325887)
начальник сектору 3 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

864.    старший прапорщик Фандюшкін Євген Олександрович
розвідник сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

865.    старший прапорщик Федоренко Ігор Євгенович
розвідник сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

866.    майор Федорова Жанна Ігорівна (А-016198)
старший оперативний співробітник 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

867.    прапорщик Федорчук В'ячеслав Сергійович
співробітник охорони Бахчисарайське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

868.    старший лейтенант Федорядченко Олександр Олександрович (Б-013407)
оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

869.    капітан Фесенко Олексій Юрійович (Б-010819)
інженер 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

870.    капітан Фесенко Максим Владиславович (Б-006090)
оперуповноважений Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

871.    майор Фігура Владлена Валеріївна (У-325368)
спеціаліст І категорії 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

872.    майор Фідра Владислав Олександрович (Е-183835)
головний спеціаліст (з оперативних питань) 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

873.    старший прапорщик Філімонов Олександр Дмитрович
водій сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

874.    капітан Філін Дмитро Олександрович (Б-006439)
інженер 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

875.    старший прапорщик Філін Олександр Васильович
співробітник охорони Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

876.    підполковник Філіпенко Роман Валентинович (Б-001326)
у розпорядженні ГУ СБУ в АР Крим

877.    майор Філіппов Владислав Миколайович (Б-000422)
оперуповноважений Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

878.    полковник Філіппов Микола Станіславович (У-325782)
начальник відділу Кіровський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

879.    старший лейтенант Філіппов Станіслав Миколайович (Б-014280)
оперуповноважений Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

880.    старший лейтенант Філіппова Юлія Сергіївна (Б-013329)
спеціаліст 1 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

881.    старший лейтенант Фомичов Михайло Євгенійович (Б-013082)
оперуповноважений сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

882.    капітан Фоміна Наталія Вікторівна (Б-001468)
спеціаліст 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

883.    старшина Фоссатті-Ковальова Сандра-Елізабет
старший інспектор організаційно-інформаційний сектор Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

884.    старший прапорщик Фурсов Руслан Борисович
старший технік сектор господарського забезпечення Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

885.    прапорщик Ханов Валерій Володимирович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

886.    старшина Харченко Надія Геннадіївна
секретар-друкарка Кіровський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

887.    майор Хвостов Дмитро Сергійович (Б-006429)
старший оперуповноважений 2 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

888.    майор Хмарук Роман Олександрович (Б-004393)
командир групи 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

889.    капітан Хмелевський Олександр Олександрович (Б-009750)
старший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

890.    майор Хоменко Микола Миколайович (Б-001757)
старший оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

891.    майор Хоменко Ілля Анатолійович (Б-007653)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 2 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

892.    старший прапорщик Хорошун Дмитро Володимирович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

893.    капітан Хоруженко Дмитро Миколайович (Б-013408)
оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

894.    капітан Хохлов Роман Вікторович (М-120178)
старший оперуповноважений 1 сектор 2 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

895.    прапорщик Хохлова Вікторія Юріївна
оператор-секретар організаційно-інформаційний сектор Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

896.    лейтенант Хроменков Ілля Олексійович (Б-015073)
оперуповноважений 2 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

897.    капітан Цапаєв Ігор В'ячеславович (Б-008690)
оперуповноважений сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

898.    підполковник Царенок Сергій Іванович (У-326398)
головний спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативної установки відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

899.    підполковник Цветков Олег Яковлевич (А-016243)
начальник сектору Зональний експертний сектор Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз ГУ СБУ в АР Крим

900.    старший лейтенант Цибулько Світлана Юріївна (Б-012479)
оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

901.    майор Цилінко Віталій Петрович (Б-007416)
старший оперуповноважений Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

902.    майор Цукалєнко Людмила Михайлівна (Б-000998)
спеціаліст І категорії 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

903.    прапорщик Чайка Олександр Павлович
молодший співробітник охорони Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

904.    старший лейтенант Чапак Ростислав Анатолійович (Б-010137)
головний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

905.    старший сержант Чекаренко Володимир Володимирович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

906.    підполковник Чекменьов Андрій Миколайович (У-325992)
начальник сектору 1 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

907.    капітан Черепненко Ігор Олександрович (Б-009226)
старший оперуповноважений 1 сектор 2 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

908.    капітан Черкасов Федір Валерійович (Б-009712)
спеціаліст І категорії (з оперативних питань) сектор оперативного документування Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

909.    підполковник Черних Микола Сергійович (Б-004586)
заступник начальника відділу відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

910.    майор Чернобай Ірина Олександрівна (Б-003277)
провідний спеціаліст сектор архівного забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

911.    капітан Чернобай Михайло Миколайович (Б-008520)
старший оперуповноважений 5 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

912.    капітан Чернов Юрій Юрійович (Б-010625)
оперуповноважений Судацький міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

913.    підполковник юстиції Чернявський Валерій Олегович (У-321976)
консультант-експерт організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

914.    старший лейтенант Чертолясова Олена Сергіївна (Б-011959)
спеціаліст 6 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

915.    старший лейтенант Чорна Наталя Геннадіївна (Б-012304)
спеціаліст ІІ категорії організаційно-інформаційний сектор головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

916.    підполковник Чорний Максим Євгенович (Т-772318)
головний спеціаліст 2 сектор відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

917.    старший лейтенант Чуприн Сергій Володимирович (Б-009633)
провідний спеціаліст 1 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

918.    капітан Чупрінов Олексій Юрійович (М-120181)
старший оперуповноважений 1 сектор 2 відділ головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АР Крим

919.    капітан Чуфістов Олег Костянтинович (Б-009500)
оперуповноважений Кіровський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

920.    майор Шабалков Денис Миколайович (Б-004585)
консультант-експерт організаційно-інформаційний сектор головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

921.    старший лейтенант Шабанов Роман Олександрович (Б-012073)
оперуповноважений Ленінське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

922.    майор Шабіков Артем Володимирович (У-133155)
старший оперуповноважений 2 відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

923.    капітан Шамбазов Артур Рінатович (Б-011136)
старший оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

924.    майор Шаповалов Микола Володимирович (У-238433)
спеціаліст 1 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

925.    капітан Шапуров Андрій Юрійович (Б-006654)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 1 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

926.    підполковник Шарова Тетяна Михайлівна (У-326373)
заступник начальника відділу-начальник сектору організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

927.    підполковник Шатохін Олексій Володимирович (А-022356)
начальник сектору 2 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

928.    старший прапорщик Швець Костянтин Вікторович
водій Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

929.    капітан Шебалков Володимир Володимирович (Б-007076)
оперуповноважений Алуштинський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

930.    старший лейтенант Шевченко Богдан Вікторович (Б-011867)
оперуповноважений сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

931.    прапорщик Шевченко Сергій Костянтинович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

932.    старший лейтенант Шевченко Володимир Олександрович (Б-011137)
старший оперуповноважений 2 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

933.    майор Шевченко Олег Володимирович (Б-001597)
старший оперуповноважений Бахчисарайське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

934.    прапорщик Шевченко Артем Юрійович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

935.    старший лейтенант Шевченко Олег Олегович (Б-013805)
оперуповноважений 1 сектор 1 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

936.    майор Шеін Юрій Володимирович (Б-007473)
старший оперуповноважений Красноперекопський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

937.    старший лейтенант Шекін Олексій Валерійович (Б-014008)
оперуповноважений 1 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

938.    капітан Шелест Олена Леонідівна (Б-000539)
оперативний перекладач 2 сектор оперативно-технічний відділ центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

939.    капітан Шестакова Марина Анатоліївна (Б-010094)
спеціаліст 1 інформаційний сектор інформаційно-аналітичний відділ ГУ СБУ в АР Крим

940.    майор Шеховцов Анатолій Олексійович (Б-003348)
начальник сектору сектор візуального спостереження відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

941.    підполковник Шишацький Олег Вікторович (А-004100)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 2 відділ 1 головний відділ Управління контррозвідки ГУ СБУ в АР Крим

942.    капітан Шкандевич Євген Валерійович (Б-003970)
оперуповноважений Ленінське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

943.    капітан Шкурідін Сергій Володимирович (Б-009341)
спеціаліст І категорії сектор забезпечення спеціального оперативного обліку ГУ СБУ в АР Крим

944.    капітан Шляхова Анастасія Миколаївна (Б-010820)
старший оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

945.    майор Шмігель Володимир Петрович (Б-006902)
спеціаліст І категорії 4 сектор (з дислокацією в м. Феодосія) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

946.    прапорщик Шрамко Олег Сергійович
молодший співробітник охорони Євпаторійський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

947.    старший прапорщик Штанько Олексій Володимирович
старший співробітник охорони сектор господарського забезпечення Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

948.    підполковник Шувалов Олексій Валерійович (А-092993)
начальник відділу Джанкойський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

949.    підполковник Щегельський Максим Борисович (Б-000896)
начальник відділу відділ захисту національної державності Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

950.    майор Щелкунов Олексій Анатолійович (Б-002965)
старший оперуповноважений Кіровський міжрайонний відділ ГУ СБУ в АР Крим

951.    лейтенант Щербіна Віталій Олександрович (Б-015621)
оперуповноважений 1 відділ головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки ГУ СБУ в АР Крим

952.    майор Юакіт Олександр Володимирович (А-034283)
головний спеціаліст 6 сектор (з дислокацією в м. Ялта) відділ спеціального зв'язку ГУ СБУ в АР Крим

953.    майор Юдов Максим Олександрович (Б-005895)
старший оперуповноважений 1 сектор 3 відділ головний відділ захисту національної державності ГУ СБУ в АР Крим

954.    капітан Юношев Сергій Валерієвич (Б-005784)
оперуповноважений сектор контррозвідки Керченський міський відділ ГУ СБУ в АР Крим

955.    старший прапорщик Ядута Сергій Іванович
технік 3 сектор відділ радіоконтррозвідки центр оперативно-технічних заходів ГУ СБУ в АР Крим

956.    старший прапорщик Янов Андрій Сергійович
водій 3 класу сектор автотранспортного забезпечення відділ господарського забезпечення ГУ СБУ в АР Крим

957.    майор Яновський Олександр Вікторович (А-021440)
старший оперуповноважений Чорноморське районне відділення ГУ СБУ в АР Крим

958.    старший прапорщик Янушковская Світлана Петрівна
розвідник сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування ГУ СБУ в АР Крим

959.    старший лейтенант Ярова Діна Степанівна (Б-012141)
спеціаліст сектор інформаційно-аналітичного забезпечення відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

960.    майор Яценко Володимир Миколайович (Б-001696)
спеціаліст І категорії 1 сектор режимно-секретний відділ ГУ СБУ в АР Крим

961.    прапорщик Яценко Сергій Сергійович
розвідник сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування Управління в м.Ялта ГУ СБУ в АР Крим

 


УСБУ у м.Севастополі

962.    підполковник юстиції Абрамов Василь Михайлович (У-325830)
головний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки УСБУ у м.Севастополі

963.    старший лейтенант Аверін Станіслав Сергійович (Б-012840)
оперуповноважений 1 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

964.    підполковник Агарьов Сергій Володимирович (А-009275)
заступник начальника відділу відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки УСБУ у м.Севастополі

965.    старшина Акулініна Олена Петрівна
оператор відділ охорони державної таємниці УСБУ у м.Севастополі

966.    капітан Александрович Григорій Олександрович (Б-007710)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 2 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

967.    старший прапорщик Аман Євген Жоржович
комендант відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

968.    старший лейтенант юстиції Андрєєв Юрій Олександрович (Б-014342)
старший слідчий 1 відділення слідчий відділ УСБУ у м.Севастополі

969.    капітан Анісімов Олег Володимирович (Б-009955)
оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

970.    капітан 2 рангу Аністратенко Віталій Вікторович (А-044910)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 1 сектор 1 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

971.    старший лейтенант Антошкін Микола Борисович (Б-013837)
оперуповноважений 5 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

972.    прапорщик Арбуз Максим Олександрович
охоронник 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

973.    підполковник Арефьєв Іван Володимирович (Б-003601)
заступник начальника відділу відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки УСБУ у м.Севастополі

974.    майор Артюх Олександр Анатолійович (Б-006977)
спеціаліст І категорії (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

975.    старший прапорщик Архіпов Олександр Миколайович
оперативний водій 2 класу відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

976.    капітан Багімова Ірина Олександрівна (Б-003363)
оперативний співробітник 4 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

977.    старшина Бадедіна Вікторія Володимирівна
секретар керівника 1 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

978.    підполковник Байбутлов Олександр Павлович (Б-003475)
головний спеціаліст відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

979.    полковник Бакетов Денис Станіславович (А-014753)
начальник відділу 5 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

980.    майор Балашов Микола Миколайович (Б-004664)
заступник начальника відділу відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

981.    старший лейтенант Бармінцев Андій Борисович (Б-009637)
провідний спеціаліст 1 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

982.    майор Бегічев Максим Андрійович (Б-006737)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

983.    лейтенант Бельський Віктор Олексійович (Б-015045)
молодший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

984.    старший лейтенант Береговой Сергій Андрійович (Б-012450)
старший оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

985.    старший прапорщик Бережний Андрій Миколайович
комендант конспіративної квартири відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

986.    полковник Бережной Сергій Іванович (Т-770399)
у розпорядженні УСБУ у м.Севастополі

987.    капітан Берсеньов Олександр Вікторович (Б-010615)
оперуповноважений 3 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

988.    лейтенант Бессмертний Костянтин Геннадійович (Б-014279)
оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

989.    лейтенант Бессонов Антон Вікторович (Б-014796)
інженер 1 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

990.    капітан Бетехтін Станіслав Анатолійович (Б-009104)
старший оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

991.    старший прапорщик Бєлік Михайло Валентинович
старший водій гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

992.    старший солдат Бєлоглазов Володимир Миколайович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

993.    старший лейтенант Блащук Микола Олександрович (Б-012911)
спеціаліст ІІ категорії 3 сектор відділ кадрового забезпечення УСБУ у м.Севастополі

994.    сержант Блащук Марина Василівна
інспектор 1 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

995.    старший прапорщик Бойко Вадим Вікторович
водій 3 класу гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

996.    сержант Бойко Артем Олександрович
водій 3 класу гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

997.    прапорщик Бондаренко Сергій Валерійович
начальник складу відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

998.    підполковник Бондарєв Ігор Володимирович (А-015856)
начальник сектору 3 сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

999.    майор Бориславський Олександр Анатолійович (П-002337)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 3 відділ (з дислокацією у м. Євпаторія) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1000.    мічман Босенко Олексій Олександрович
водій 3 класу гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1001.    капітан 3 рангу Братусь Євген Юрійович (Б-009626)
старший оперуповноважений 6 відділ (з дислокацією в м. Феодосія) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1002.    майор Брігідін Олександр Леонідович (Т-772812)
консультант-експерт організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1003.    майор Бродецька Катерина Юріївна (Б-006515)
спеціаліст І категорії 3 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1004.    прапорщик Булах Любов Вікторівна
оператор-секретар відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1005.    майор Бусигіна Тетяна Михайлівна (Б-005880)
головний спеціаліст (з оперативних питань) 4 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1006.    старший лейтенант Ваврік Олексій Богданович (Б-013489)
оперуповноважений 2 сектор 1 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1007.    старший лейтенант Вахнован Олександр Вікторович (Б-010616)
оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1008.    майор Венгеров Володимир В'ячеславович (Б-004114)
головний спеціаліст інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1009.    старший прапорщик Веретельник Геннадій Миколайович
старший водій гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1010.    полковник юстиції Вертій Дмитро Петрович (А-015224)
помічник начальника управління (з правової роботи)-начальник сектору юридичний сектор УСБУ у м.Севастополі

1011.    майор Верховцев Денис Володимирович (Б-010854)
старший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1012.    старший прапорщик Вілкул Ольга Михайлівна
оператор 6 відділ (з дислокацією в м. Феодосія) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1013.    прапорщик Возний Андрій Олександрович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1014.    підполковник Войтович Ігор Ярославович (А-016480)
головний спеціаліст 1 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1015.    прапорщик Волинець Сергій Анатолійович
розвідник 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1016.    молодший лейтенант Волков Денис Анатолійович (Б-015249)
старший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1017.    полковник Гаврилкович Олег Полікарпович (А-058316)
у розпорядженні УСБУ у м.Севастополі

1018.    підполковник Ганчев Геннадій Едуардович (А-058318)
інспектор 1 сектор відділ кадрового забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1019.    капітан 2 рангу Гевел Олександр Іванович (Б-004796)
консультант (з оперативних питань) УСБУ у м.Севастополі

1020.    полковник Гапоненко Андрій Євгенович (А-058319)
у розпорядженні Департамент контррозвідки СБ України

1021.    майор Герасименко Олексій Вікторович (Б-005676)
у розпорядженні УСБУ в Сумській області

1022.    майор Герасимчук Сергій Анатолійович (Б-005677)
начальник сектору 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1023.    старший мічман Главанарь Костянтин Дмитрович
старший механік-водій відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1024.    старший прапорщик Глінчук Ольга Анатоліївна
старший оператор відділ кадрового забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1025.    капітан Гніздилов Ілля Юрійович (Б-010224)
оперуповноважений 3 сектор відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1026.    капітан Голєв Павло Вікторович (Б-009418)
командир групи 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1027.    майор Головня Юрій Олегович (Б-014166)
старший оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1028.    старший прапорщик Горлов Валерій Олексійович
старший водій гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1029.    лейтенант Гребеньов Денис Вікторович (Б-015353)
оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1030.    капітан Греков Олександр Дмитрович (Б-014256)
оперуповноважений 6 відділ (з дислокацією в м. Феодосія) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1031.    майор Гричушенко Володимир Григорович (Б-001504)
інженер 1 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1032.    майор Грищенко Андрій Леонідович (А-034158)
головний спеціаліст (з оперативних питань) 4 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1033.    старший лейтенант Двінянінов Михайло Михайлович (Б-011925)
оперуповноважений 1 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1034.    старший прапорщик Деєв Костянтин Геннадійович
розвідник 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1035.    капітан Денісов Іван Іванович (Б-009131)
старший оперуповноважений 4 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1036.    капітан Дзоценідзе Марина Вікторівна (Б-011086)
спеціаліст ІІ категорії 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1037.    капітан-лейтенант Дзюба Олена Ігорівна (Б-010176)
провідний спеціаліст 1 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1038.    капітан Дікунов Олексій Володимирович (Б-010909)
оперуповноважений 3 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1039.    капітан Дмитрієнко Андрій Олександрович (Б-012812)
оперуповноважений 6 відділ (з дислокацією в м. Феодосія) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1040.    майор Довгань Світлана Іванівна (Б-007487)
спеціаліст І категорії 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1041.    старший лейтенант Докукін Сергій Юрійович (Б-014318)
молодший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1042.    підполковник Долгобородов Олександр Володимирович (А-016250)
заступник начальника відділу відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1043.    майор Донець Наталія Олександрівна (Б-007123)
спеціаліст ІІ категорії інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1044.    старший лейтенант Дудаль Дмитро Вікторович (Б-012041)
оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1045.    прапорщик Дука Євген Олександрович
молодший співробітник охорони відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1046.    прапорщик Елефтеріаді Надія Геннадіївна
завідуючий діловодством 1 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1047.    старший прапорщик Євіченко Ігор Вікторович
старший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1048.    майор Євстратов Олег Володимирович (Б-014058)
старший оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1049.    старший лейтенант Єгоров Павло Сергійович (Б-011776)
провідний спеціаліст сектор інформаційно-аналітичного забезпечення відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1050.    лейтенант Єльчанінов Михайло Вадимович (Б-014317)
молодший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1051.    старший мічман Єрмакова Ірина Олексіївна
оператор-секретар 2 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1052.    старший прапорщик Єрух Віктор Григорович
комендант відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1053.    старший лейтенант Єрьоменко Віталій Сергійович (Б-011946)
молодший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1054.    майор Єфімов Сергій Володимирович (Б-007530)
начальник сектору 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1055.    капітан Жалоба Євген Олегович (Б-008769)
оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1056.    прапорщик Желязкова Катерина Сергіївна
оператор-секретар 1 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1057.    капітан Жигалов Володимир Миколайович (Б-010688)
оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1058.    капітан Жогло Марина Михайлівна (Б-010104)
оперативний співробітник 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1059.    капітан Жук Андрій Михайлович (Б-013602)
оперуповноважений 2 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1060.    капітан 2 рангу Журавський Олексій Львович (А-014799)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 2 сектор 1 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1061.    полковник Журавський Олександр Львович (Т-769589)
помічник начальника управління-начальник інспекції інспекція УСБУ у м.Севастополі

1062.    капітан Жучков Андрій Володимирович (Б-005931)
старший оперуповноважений 1 сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1063.    капітан Закірко Олена Олександрівна (Б-009420)
головний спеціаліст (з оперативних питань) 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1064.    старший мічман Закржевський Андрій Едмондович
старший співробітник охорони відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1065.    прапорщик Захарчук Антон Борисович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1066.    старший лейтенант Захарюгін Микола Вікторович (Б-013578)
у розпорядженні УСБУ у м.Севастополі

1067.    полковник Зима Петро Анатолійович (У-027838)
у розпорядженні Голови СБ України СБ України

1068.    прапорщик Зіновьєва Наталя Миколаївна
контролер фінансовий відділ УСБУ у м.Севастополі

1069.    старший лейтенант юстиції Злобін Олександр Павлович (Б-013644)
слідчий 2 відділення слідчий відділ УСБУ у м.Севастополі

1070.    старший прапорщик Зобов Олег Віталійович
оперативний водій 3 класу 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1071.    старший прапорщик Зуб Микола Вікторович
водій 3 класу гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1072.    старший прапорщик Іванов В'ячеслав Григорович
старший технік 1 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1073.    підполковник Іванов Ігор Володимирович (Т-772183)
інспектор ІІ категорії інспекція УСБУ у м.Севастополі

1074.    майор Ігнатов Денис Олександрович (Б-005598)
старший оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1075.    лейтенант Ізвольський Андрій Леонідович (Б-014168)
спеціаліст 2 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1076.    майор Іконніков Денис Юрійович (Б-004158)
заступник начальника відділу режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1077.    прапорщик Ільїн Денис Сергійович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1078.    старший прапорщик Іотов Віталій Олександрович
механік-водій 1 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1079.    капітан Іпанов Кирило Володимирович (Б-011540)
старший оперуповноважений 1 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1080.    підполковник юстиції Ісаєв Костянтин Анатолійович (У-386058)
інспектор 3 сектор відділ кадрового забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1081.    полковник Кабаненко Сергій Михайлович (Т-769284)
начальник відділу відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1082.    лейтенант Кавун Павло Олегович (Б-014257)
оперуповноважений 3 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1083.    старший лейтенант Кажан Андрій Володимирович (Б-009639)
старший оперуповноважений 2 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1084.    підполковник Калінін Костянтин Миколайович (Т-771199)
начальник сектору сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1085.    старший лейтенант Калінченко Сергій Сергійович (Б-012238)
спеціаліст І категорії організаційно-інформаційний сектор відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1086.    лейтенант Калугін Олександр Євгенович (Б-015066)
у розпорядженні УСБУ у м.Севастополі

1087.    майор Камінський Олександр Андрійович (Б-004864)
головний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1088.    капітан 3 рангу Карабанов Олексій Олегович (Т-771200)
спеціаліст ІІ категорії сектор мобілізації та територіальної оборони УСБУ у м.Севастополі

1089.    старший прапорщик Карабут Олег Володимирович
контролер сектор забезпечення досудового слідства режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1090.    старший лейтенант Карась Роман Олександрович (Б-010194)
оперуповноважений 3 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1091.    старшина Карась Ольга Сергіївна
розвідник 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1092.    старший лейтенант Карелін Дмитро Володимирович (Б-014486)
у розпорядженні УСБУ у м.Севастополі

1093.    капітан 3 рангу Карп Вадим Валерійович (Т-772587)
головний спеціаліст організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1094.    старший лейтенант Карпов Антон Володимирович (Б-012721)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1095.    капітан Карпун Андрій Юрійович (Б-005675)
начальник сектору сектор оперативної установки відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1096.    капітан 3 рангу Катько Олександр Миколайович (Б-005347)
оперативний черговий 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1097.    підполковник Каширін Микола Юрійович (Б-001910)
заступник начальника відділу інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1098.    майор Каширін Олександр Геннадійович (Б-007839)
старший оперуповноважений 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1099.    лейтенант Кістін Євген Васильович (Б-015217)
молодший оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1100.    старший лейтенант Кликов Єфим Сергійович (Б-010908)
консультант-експерт організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1101.    старший лейтенант Климов Денис Юрійович (Б-012316)
інженер ІІ категорії інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1102.    капітан Клінова Світлана Вікторівна (Б-009436)
оперативний співробітник 4 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1103.    прапорщик Ключников Олег Михайлович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1104.    старший лейтенант Ковалевич Анатолій Терентійович (Б-009306)
провідний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор 3 відділ (з дислокацією у м. Євпаторія) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1105.    старший лейтенант Когутко Ігор Миколайович (Б-010052)
головний спеціаліст відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1106.    майор Кожемяка Олександр Дмитрович (Б-002519)
начальник сектору 2 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1107.    прапорщик Кожемяка Тетяна Валентинівна
старший інспектор 1 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1108.    старший прапорщик Колесник Олена Феліксівна
оператор 4 відділ (з дислокацією у м. Сімферополь) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1109.    майор Колісник Євгенія Валеріївна (А-016283)
провідний спеціаліст 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1110.    капітан Коломонов Іван Олексійович (Б-008476)
інженер ІІ категорії 1 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1111.    старший лейтенант Колотов Андрій Володимирович (Б-012814)
оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1112.    старший лейтенант Комуров Віталій Віталійович (Б-011057)
спеціаліст І категорії 2 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1113.    майор Конопльов Сергій Станіславович (Б-004080)
старший оперуповноважений 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1114.    капітан 3 рангу Корешков Сергій Олександрович (Б-005601)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 2 сектор 1 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1115.    капітан Корнієнко Олександр Олександрович (Б-008232)
оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1116.    лейтенант Коротков Андрій Володимирович (Б-014469)
молодший оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

 

1117.    лейтенант Корчевський Роман Родіонович (Б-013343)
молодший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1118.    полковник Костюк Едуард Вікторович (У-325577)
начальник відділу відділ охорони державної таємниці УСБУ у м.Севастополі

1119.    підполковник Костюк Єгор Валентинович (Т-769308)
заступник начальника відділу відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1120.    майор Косянчук Олег Володимирович (Б-007520)
оперативний черговий 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1121.    прапорщик Котельников Костянтин Олександрович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1122.    капітан Кочерженко Віталій Миколайович (Б-007840)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1123.    капітан Кравченко Людмила Павлівна (Б-010543)
оперативний співробітник 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1124.    старший прапорщик Кравченко Валерій Едуардович
старший водій гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1125.    прапорщик Крапивницький Юрій Юрійович
оперативний водій 3,2,1 класу 4 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1126.    старший сержант Кривенюк Дар"я Олександрівна
інспектор сектор оперативної установки відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1127.    майор Кривцун Сергій Євгенійович (А-089920)
інженер ІІ категорії інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1128.    капітан Крикунов Євген Олегович (Б-009641)
старший оперуповноважений 2 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1129.    підполковник Кришній Олег Миколайович (Т-771692)
головний спеціаліст (з оперативних питань) 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1130.    майор Крупіна Анастасія Сергіївна (Б-004579)
старший оперативний перекладач 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1131.    майор Крюкова Олена Євгенівна (Б-002884)
старший оперативний співробітник 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1132.    прапорщик Крячкова Олена Євгенівна
оператор-секретар сектор забезпечення спеціального оперативного обліку УСБУ у м.Севастополі

1133.    полковник Кузьменко Анатолій Михайлович (Т-733017)
начальник відділу режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1134.    старший лейтенант Кукушкін Андрій Олександрович (Б-013281)
головний інженер відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1135.    майор Кулик Максим Юрійович (М-193462)
начальник сектору 3 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1136.    підполковник Кульченко Євген Петрович (Т-770233)
заступник начальника відділу відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1137.    капітан 2 рангу Куракін Юрій Анатолійович (А-014740)
консультант-аналітик організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1138.    старший прапорщик Курілов Андрій Вікторович
комендант відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1139.    полковник Кутузов Олег Васильович (Т-771259)
начальник відділу відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1140.    капітан-лейтенант Лавренов Сергій Олегович (Б-005941)
старший оперуповноважений 5 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1141.    капітан Ларін Максим Олександрович (Б-009049)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 1 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1142.    капітан Логутев Сергій Вікторович (Б-010397)
спеціаліст І категорії організаційно-інформаційний сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1143.    капітан Лохмачов Костянтин Олександрович (Б-011120)
старший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1144.    старший прапорщик Лукашов Ігор Олександрович
старший водій гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1145.    капітан 2 рангу Любченко Сергій Валентинович (А-037722)
начальник сектору сектор забезпечення спеціального оперативного обліку УСБУ у м.Севастополі

1146.    капітан юстиції Лядов Євген Ігорович (Б-011437)
слідчий в особливо важливих справах 2 відділення слідчий відділ УСБУ у м.Севастополі

1147.    старший лейтенант Ляшко Олексій Сергійович (Б-012665)
старший оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1148.    підполковник Макаренко Тетяна Анатоліївна (А-015595)
начальник сектору 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1149.    капітан Макєєв Олександр Олександрович (Б-008472)
старший оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1150.    старший лейтенант Малиновський Павло Віталійович (Б-010853)
спеціаліст 2 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1151.    старший прапорщик Мальцева Ольга Борисівна
оператор-секретар слідчий відділ УСБУ у м.Севастополі

1152.    підполковник Манойленко Віталій Сергійович (Г-000343)
командир групи відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1153.    майор Маркович Андрій Ігорович (Б-006482)
старший оперуповноважений 1 сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1154.    капітан Марченко Марія Володимирівна (Б-010689)
спеціаліст 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1155.    майор Маршнер Олександра Юріївна (Б-007085)
спеціаліст І категорії 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1156.    майор Мефанік Віталій Федорович (Б-003403)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 3 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1157.    старшина Мещеряков Валерій Вікторович
оператор організаційно-інформаційний сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1158.    старший прапорщик Митрицан Георгій Миколайович
старший водій гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1159.    капітан 2 рангу Мігаль Василь Васильович (М-102902)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 2 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1160.    старший прапорщик Мітрохов Роман Олександрович
старший технік 1 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1161.    підполковник Мішин Дмитро Володимирович (М-095732)
начальник сектору інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1162.    прапорщик Мішина Тетяна Олексіївна (П-К)
оператор організаційно-інформаційний сектор відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1163.    капітан Мозгова Марія Сергіївна (Б-010756)
спеціаліст ІІ категорії 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1164.    старший мічман Мумінов Віктор В'ячеславович
водій 3 класу гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1165.    старший лейтенант Муромський Леонід Михайлович (Б-010614)
молодший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1166.    лейтенант Муштаков Олег Вячеславович (Б-014757)
молодший оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1167.    старший лейтенант Навроцький Євген Анатолійович (Б-012108)
старший оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1168.    старший лейтенант Наврузалієв Дмитро Дмитрович (Б-010824)
оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1169.    старший прапорщик Нагибін Вадим Васильович
старший фельд'єгер 1 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1170.    майор Насипанний Денис Васильович (Б-007287)
начальник сектору 1 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1171.    підполковник Ненада Андрій Васильович (Т-771316)
заступник начальника відділу відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1172.    капітан-лейтенант Неяскіна Любов Миколаївна (Б-010177)
спеціаліст інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1173.    капітан Нікітіна Інна Семенівна (Б-003364)
оперативний співробітник 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1174.    прапорщик Нікітчук Андрій Володимирович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1175.    прапорщик Ніколенко Максим Євгенович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1176.    старший лейтенант Новіков Михайло Валерійович (Б-009715)
оперуповноважений 1 сектор відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1177.    підполковник Норенко Віктор Сергійович (Т-772351)
заступник начальника УСБУ-начальник відділу відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1178.    прапорщик Овсієнко Василь Петрович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1179.    старший прапорщик Овсянніков Андрій Андрійович
оперативний водій 3 класу відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1180.    старший прапорщик Овсяннікова Ганна Петрівна
розвідник 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1181.    капітан юстиції Огнянніков Олександр Олександрович (Б-010271)
юрисконсульт юридичний сектор УСБУ у м.Севастополі

1182.    підполковник Оксентюк Юрій Сергійович (Б-003658)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 3 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1183.    полковник Олійник Жанна Георгіївна (У-325248)
заступник начальника відділу відділ кадрового забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1184.    старший лейтенант Олійник Олександр Олександрович (Б-013098)
провідний спеціаліст сектор радіоконтррозвідки відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1185.    майор Орлова Ірина Олександрівна (Б-003825)
головний спеціаліст 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1186.    підполковник Осика Роман Степанович (А-094061)
начальник сектору 2 сектор 1 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1187.    лейтенант Остапенко Валерій Миколайович (Б-014221)
оперативний черговий 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1188.    капітан Павлінова Вероніка Вадимівна (Б-003924)
оперуповноважений 3 сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1189.    майор Пазюк Роман Ігорович (Б-012467)
провідний спеціаліст відділ охорони державної таємниці УСБУ у м.Севастополі

1190.    капітан Паринов Ігор Миколайович (Б-011087)
оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1191.    старший прапорщик Парух Олександр Надікович
старший оперативний контролер сектор радіоконтррозвідки відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1192.    старший лейтенант Пасічний Максим Валерійович (Б-011996)
оперуповноважений 4 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1193.    прапорщик Пащенко Світлана Михайлівна
оператор-секретар 1 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1194.    полковник Петров Олег Васильович (А-014899)
начальник відділу відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1195.    капітан Пилипенко Вадим Анатолійович (Б-010504)
головний спеціаліст відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1196.    полковник Пилипченко Дмитро Валентинович (А-004849)
начальник відділу відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1197.    старший лейтенант Пилипченко Микола Валентинович (Б-012017)
оперуповноважений 2 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1198.    підполковник Піддубний Ігор Васильович (А-015214)
начальник сектору 1 сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1199.    прапорщик Пікуліна Антоніна Юріївна
оператор-секретар 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1200.    старший лейтенант Піскунов Олександр Олександрович (Б-013488)
оперуповноважений 2 сектор 1 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1201.    лейтенант Плотіцин Олександр Олександрович (Б-014056)
оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1202.    старший лейтенант Плотников Віктор Вадимович (Б-012042)
головний спеціаліст сектор радіоконтррозвідки відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1203.    майор Плужніков Сергій Олександрович (Б-006205)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 4 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1204.    капітан 3 рангу Повторенко Дмитро Вікторович (Т-771345)
спеціаліст 2 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1205.    майор Подгородецький Олександр Анатолійович (Б-005229)
заступник начальника відділу 6 відділ (з дислокацією в м. Феодосія) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1206.    підполковник Покидайло Марк Якович (Б-001957)
старший консультант-аналітик організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1207.    підполковник Полєтаєв Олександр Миколайович (М-084727)
помічник начальника управління (по роботі з особовим складом)-начальник відділу відділ кадрового забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1208.    старший лейтенант Пономар Андрій Васильович (Б-010204)
старший оперуповноважений 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1209.    старший лейтенант Пономарьов Вадим Олександрович (Б-011924)
молодший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1210.    підполковник Попков Сергій Юрійович (У-325957)
оперативний черговий 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1211.    старший лейтенант Поплавська Яна Леонідівна (Б-012273)
спеціаліст 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1212.    молодший лейтенант Попсуйко Віктор Юрійович (Б-015360)
інженер інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1213.    старший прапорщик Потапов Андрій Павлович
старший водій гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1214.    старший лейтенант Похльобін Максим Олександрович (Б-012461)
оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1215.    лейтенант Правда Костянтин Олександрович (Б-015471)
оперуповноважений 2 сектор відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1216.    лейтенант Приходько Роман Олегович (Б-014485)
спеціаліст ІІ категорії фінансовий відділ УСБУ у м.Севастополі

1217.    капітан 3 рангу Пузанов Андрій Михайлович (Б-007395)
старший оперуповноважений 1 сектор 1 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1218.    капітан Пустовойтова Віолета Олександрівна (Б-011049)
спеціаліст І категорії 2 сектор відділ кадрового забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1219.    майор Пушкарьов Олег Валерійович (Б-001545)
старший оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1220.    майор Радченко Володимир Борисович (Б-007163)
старший оперуповноважений 2 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1221.    підполковник Ракицький Денис Сергійович (А-094074)
командир групи відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1222.    майор Резніченко Денис Іванович (Б-011239)
старший оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1223.    капітан Ржавська Ірина Вікторівна (Б-006978)
оперативний співробітник 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1224.    лейтенант Різник Олексій Сергійович (Б-015475)
оперуповноважений 2 сектор відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1225.    старший прапорщик Родіна Марина Миколаївна
начальник складу відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1226.    капітан Романенко Олексій Геннадійович (Б-008823)
старший оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1227.    капітан Романенко Віталій Георгійович (Б-007554)
головний спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативної установки відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1228.    старший лейтенант Романов Іван Дмитрович (Б-011856)
оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1229.    сержант Росенко Євген Геннадійович
технік по зброї-начальник складу відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1230.    лейтенант Рохмін Дмитро Борисович (Б-013189)
спеціаліст ІІ категорії сектор технічного захисту інформації УСБУ у м.Севастополі

1231.    підполковник Рудницька Вікторія Володимирівна (Т-771952)
інспектор 1 сектор відділ кадрового забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1232.    капітан 3 рангу Рудницький Сергій Андрійович (Б-004332)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 5 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі


1233.    старший лейтенант Рудь Олександр Миколайович (Б-012437)
спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1234.    прапорщик Рукас Максим Петрович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1235.    капітан 3 рангу Рябінін Андрій Володимирович (Б-005230)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 5 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1236.    старший прапорщик Ряжко Олексій Олександрович
старший технік 1 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1237.    підполковник Савицький Євген Миколайович (Б-000165)
провідний спеціаліст сектор забезпечення спеціального оперативного обліку УСБУ у м.Севастополі

1238.    старший лейтенант Савченко Павло Вікентійович (Б-010161)
командир групи 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1239.    майор Савченко Олексій В'ячеславович (Б-010462)
начальник сектору 1 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1240.    лейтенант Савченко Олександра Олександрівна (Б-015196)
спеціаліст сектор взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю УСБУ у м.Севастополі

1241.    старший лейтенант Саєнко Іван Володимирович (Б-012596)
оперуповноважений 1 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1242.    підполковник Саламахін Руслан Дмитрович (Т-772704)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 1 сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1243.    старший лейтенант Саламахіна Марина Валентинівна (Б-008968)
спеціаліст І категорії організаційно-аналітичний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1244.    підполковник юстиції Самалюк Роман Іванович (С-431956)
інспектор 3 сектор відділ кадрового забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1245.    підполковник Світов Михайло Михайлович (А-015189)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1246.    прапорщик Семенова Юлія Олександрівна
оператор-секретар 1 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1247.    капітан Семенюк Віталій Павлович (Б-013771)
спеціаліст ІІ категорії (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1248.    капітан юстиції Сердюк Олексій Миколайович (Б-009075)
старший слідчий в особливо важливих справах 1 відділення слідчий відділ УСБУ у м.Севастополі

1249.    старший лейтенант Серебрянська Тетяна Володимирівна (Б-012963)
спеціаліст відділ охорони державної таємниці УСБУ у м.Севастополі

1250.    капітан Сєдих Катерина Сергіївна (Б-010791)
спеціаліст ІІ категорії 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1251.    старший лейтенант Сидоров Роман Олегович (Б-012043)
старший розвідник 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1252.    капітан-лейтенант Сіннік Андрій Петрович (Б-014544)
спеціаліст організаційно-інформаційний сектор 2 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1253.    капітан Сінченко Любов Анатоліївна (Б-004102)
оперативний перекладач 4 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1254.    майор Скворцов Микола Вікторович (Б-010734)
старший оперуповноважений 1 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1255.    старший прапорщик Скубаєв Олександр Петрович
старший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1256.    капітан Слєпцов Артем Євгенійович (Б-010291)
старший оперуповноважений 1 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1257.    старший прапорщик Слончинський Андрій Валерійович
старший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1258.    майор Смаль Олексій Юрійович (А-081777)
спеціаліст І категорії сектор мобілізації та територіальної оборони УСБУ у м.Севастополі

1259.    молодший сержант Смирнов Андрій Васильович (МОЛ.С-НТ)
молодший співробітник охорони відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1260.    полковник Смірнов Юрій Геннадійович (А-034269)
помічник начальника управління (з координації антитерористичної діяльності) УСБУ у м.Севастополі

1261.    майор Смірнова Інна Вікторівна (Б-006831)
спеціаліст інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1262.    лейтенант Солдатенко Михайло Володимирович (Б-014532)
молодший оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1263.    майор Солдатов Віталій Олександрович (Б-002481)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1264.    підполковник Соловйов Олег Тимофійович (Б-000168)
начальник відділу фінансовий відділ УСБУ у м.Севастополі

1265.    полковник Солодовніков Євген Михайлович (А-004655)
помічник начальника управління (з господарської діяльності)-начальник відділу відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1266.    старший прапорщик Сопілко Олександр Іванович
оперативний водій 3 класу сектор радіоконтррозвідки відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1267.    капітан Сорокін Віталій Володимирович (Б-010503)
оперуповноважений 6 відділ (з дислокацією в м. Феодосія) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1268.    капітан Софійська Тетяна Юріївна (Б-010209)
спеціаліст І категорії 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1269.    старший лейтенант Старіков Вадим Вячеславович (Б-011923)
спеціаліст сектор інформаційно-аналітичного забезпечення відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1270.    капітан Стародубцев Олександр Сергійович (Б-009738)
головний спеціаліст відділ охорони державної таємниці УСБУ у м.Севастополі

1271.    майор Стародумов Костянтин Сергійович (Б-004188)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 6 відділ (з дислокацією в м. Феодосія) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1272.    полковник Старокожєв В'ячеслав Сергійович (А-035364)
заступник начальника відділу 5 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1273.    старший лейтенант Старченко Антон Олександрович (Б-011367)
оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1274.    капітан 2 рангу Степанян Андрій Врежикович (А-047020)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 1 сектор 1 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1275.    старший лейтенант Стеценко Вадим Сергійович (Б-013919)
оперуповноважений 2 сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1276.    старший лейтенант Стрельченко Євген Володимирович (Б-011777)
оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1277.    старший лейтенант Струсь Богдан Федорович (Б-011479)
спеціаліст відділ охорони державної таємниці УСБУ у м.Севастополі

1278.    підполковник Стрючок Михайло Вячеславович (Т-772408)
головний спеціаліст сектор мобілізації та територіальної оборони УСБУ у м.Севастополі

1279.    старший прапорщик Сушков Андрій Борисович
співробітник охорони відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1280.    старший прапорщик Счастлівцев Андрій Станіславович
старший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1281.    лейтенант Талах Михайло Борисович (Б-014167)
старший розвідник 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1282.    майор Тальков Дмитро Максимович (Б-000119)
головний спеціаліст 2 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1283.    підполковник Тарлецький Станіслав Станіславович (Б-005485)
старший оперуповноважений в особливо важливих справах 1 сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1284.    полковник Тархов Сергій Володимирович (А-037749)
офіцер діючого резерву головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1285.    лейтенант Терент"єв Дмитро Олександрович (Б-015008)
оперуповноважений 4 відділ (з дислокацією у м. Сімферополь) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1286.    підполковник Терентьєв Олександр Валерійович (Е-186557)
начальник сектору 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1287.    капітан Терновенко Карина Анатоліївна (Б-010965)
оперативний перекладач 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1288.    майор Тимофєєва Юлія Олександрівна (У-325247)
старший оперативний співробітник 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1289.    підполковник Тихонов Віталій Олександрович (А-014651)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 2 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1290.    старший лейтенант Тісовський Руслан Анатолійович (Б-012317)
старший оперуповноважений 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1291.    старший лейтенант Тісовський Ян Анатолійович (Б-012822)
оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1292.    капітан 1 рангу Тіщенко Андрій Петрович (А-037748)
інспектор ІІ категорії інспекція УСБУ у м.Севастополі

1293.    полковник Ткаченко Андрій Геннадійович (У-948110)
начальник відділу відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1294.    старший прапорщик Ткаченко Віктор Вікторович
старший водій гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1295.    старший прапорщик Ткачук Євген Борисович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1296.    лейтенант Токма Сергій Олексійович (Б-014233)
оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1297.    майор Томілов Тимофій Володимирович (Б-004152)
старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 4 відділ (з дислокацією у м. Сімферополь) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1298.    старший лейтенант Торішний Сергій Михайлович (Б-012034)
інженер ІІ категорії інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1299.    майор Туник Андрій Олександрович (Б-002254)
спеціаліст І категорії організаційно-інформаційний сектор 4 відділ (з дислокацією у м. Сімферополь) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1300.    капітан-лейтенант Уварова Світлана Олексіївна (Б-010178)
спеціаліст інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1301.    старший лейтенант Удальцов Олексій Сергійович (Б-012821)
оперативний співробітник відділ Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України УСБУ у м.Севастополі

1302.    старший лейтенант Українець Тетяна Романівна (Б-011306)
оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1303.    капітан Українська Тетяна Вікторівна (Б-009419)
командир групи 2 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1304.    старший лейтенант Устенко Світлана Леонідівна (Б-011805)
спеціаліст інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1305.    старший прапорщик Федоров Андрій Володимирович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1306.    майор Фонтін Юрій Олександрович (Б-001162)
старший оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1307.    капітан-лейтенант Фролова Марія Миколаївна (Б-010175)
спеціаліст інформаційно-комп'ютерний сектор інформаційно-аналітичний відділ УСБУ у м.Севастополі

1308.    майор Хісамутдінов Еміль Замилович (Б-002304)
провідний спеціаліст сектор технічного і пожежного нагляду та охорони праці УСБУ у м.Севастополі

1309.    прапорщик Хіщенко Володимир Андрійович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1310.    старший прапорщик Холодковський Олексій Олегович
розвідник сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1311.    прапорщик Хоменко Віктор Борисович
водій 3 класу гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1312.    старший мічман Царьков Ігор Володимирович (ст. м-н)
у розпорядженні УСБУ у м.Севастополі

1313.    майор Цвєткова Інга Володимирівна (Б-005726)
спеціаліст ІІ категорії 2 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

1314.    підполковник Цесельський Сергій Олександрович (Б-003689)
начальник відділу 2 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1315.    майор Цибенко Олексій Юрійович (Б-004653)
головний спеціаліст 3 сектор відділ спеціального зв'язку УСБУ у м.Севастополі

1316.    майор Цибенков Юрій Іванович (А-031428)
спеціаліст І категорії (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1317.    капітан Циганов Олексій Ігорович (Б-008190)
оперуповноважений по розшуку 2 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1318.    підполковник Чекмарьов Петро Вікторович (А-021923)
начальник сектору 3 сектор відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1319.    прапорщик Черних Михайло Олександрович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1320.    капітан Чічаєв Максим Анатолійович (Б-010299)
старший оперуповноважений 1 сектор відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у м.Севастополі

1321.    капітан Шавеко Іван Григорович (Б-009660)
провідний спеціаліст відділ охорони державної таємниці УСБУ у м.Севастополі

1322.    капітан Швидков Сергій Володимирович (Б-009092)
старший оперуповноважений відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1323.    підполковник Шевченко Олена Петрівна (А-015508)
головний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1324.    капітан-лейтенант Шевченко Лариса Олександрівна (Б-010502)
провідний спеціаліст організаційно-інформаційний сектор 1 відділ головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1325.    лейтенант Шевченко Дмитро Ігорович (Б-015500)
оперуповноважений 3 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1326.    прапорщик Шелемотов Сергій Олександрович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1327.    старший лейтенант Шесслер Оксана Миколаївна (Б-011000)
провідний спеціаліст сектор архівного забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1328.    капітан Шиманський Максим Миколайович (Б-009417)
старший оперуповноважений 3 сектор відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1329.    полковник Шимко Сергій Володимирович (Ф-122583)
начальник відділу 6 відділ (з дислокацією в м. Феодосія) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1330.    майор Шихат Юрій Васильович (Б-002912)
старший оперуповноважений сектор оперативної установки відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1331.    капітан 2 рангу Шкода Андрій Федорович (У-322562)
заступник начальника відділу 3 відділ (з дислокацією у м. Євпаторія) головний відділ військової контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1332.    старший лейтенант Шулятьєв Дмитро Євгенович (Б-012620)
оперуповноважений 2 сектор відділ захисту національної державності УСБУ у м.Севастополі

1333.    старший лейтенант Шурда Дмитро Григорович (Б-014402)
молодший оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1334.    старший мічман Щербаков Анатолій Анатолійович
старший водій гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі


1335.    старший лейтенант Щербаков Олексій Олександрович (Б-012957)
оперуповноважений 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1336.    старшина Щукін Олександр Вікторович
молодший співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1337.    майор Югов Максим Анатолійович (Б-004161)
старший оперуповноважений 3 сектор відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки УСБУ у м.Севастополі

1338.    капітан 3 рангу Юдін Максим Юрійович (Б-006860)
спеціаліст ІІ категорії сектор технічного захисту інформації УСБУ у м.Севастополі

1339.    сержант Юндін Дмитро Володимирович
співробітник охорони 2 сектор режимно-секретний відділ УСБУ у м.Севастополі

1340.    мічман Явтушенко Олександр Миколайович
механік-водій гараж відділ господарського забезпечення УСБУ у м.Севастополі

1341.    старший прапорщик Язиков Олександр Олексійович
розвідник 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1342.    майор Якимченко Євген Олександрович (Б-009938)
головний спеціаліст (з оперативних питань) сектор оперативно-технічного документування відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1343.    полковник Якімцов Олег Вячеславович (Т-627131)
начальник відділу відділ контррозвідки УСБУ у м.Севастополі

1344.    старший лейтенант Яковлєв Сергій Борисович (Б-011231)
командир групи 1 сектор візуального спостереження відділ оперативного документування УСБУ у м.Севастополі

1345.    лейтенант Яцковський Олександр Олександрович (Б-015044)
оперуповноважений 1 сектор відділ оперативно-технічних заходів УСБУ у м.Севастополі

 

Санаторій "Євпаторія" СБ України

1346.    майор Вінніченко Максим Анатолійович (Б-005897)
заступник начальника об'єднаного санаторію (із загальних та економічних питань) об'єднаний санаторій "Євпаторія" СБ України

1347.    майор Чирков Вадим Валерійович (Б-003376)
помічник начальника санаторію (по роботі з особовим складом)-начальник сектору кадрового забезпечення об'єднаний санаторій "Євпаторія" СБ України

 

Оздоровчий комплекс "Парус" СБ України

1348.    підполковник Сидоренко Сергій Іванович (Р-876036)
заступник начальника оздоровчого комплексу (з господарського забезпечення) оздоровчий комплекс "Парус" СБ України

1349.    прапорщик Шелест Сергій Олександрович (пр-к)
водій 1 класу господарська частина оздоровчий комплекс "Парус" СБ України

 

Санаторій "Чорномор'є" СБ України

1350.    прапорщик Богоявленський Олексій Аркадійович
механік-водій автотранспортна дільниця санаторій "Чорномор'є" СБ України

1351.    старший прапорщик Бусаєв Юрій Олексійович
старший механік-водій автомобільна колона санаторій "Чорномор'є" СБ України

1352.    прапорщик Вишутін Олександр Сергійович
співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1353.    прапорщик Грипак Дмитро Миколайович
механік-водій автомобільна колона санаторій "Чорномор'є" СБ України

1354.    підполковник Гудін Ігор Вікторович (Б-000312)
помічник начальника санаторію (по роботі з особовим складом)-начальник сектору сектор кадрового забезпечення санаторій "Чорномор'є" СБ України

1355.    старший прапорщик Декань Юрій Геннадійович
співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1356.    прапорщик Кириченко Микола Миколайович
співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1357.    молодший сержант Клевченков (к) Кирило Андрійович
співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1358.    прапорщик Конончук Сергій Степанович
співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1359.    прапорщик Конончук Ігор Сергійович
співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1360.    старший прапорщик Корюкін Василь Сергійович
механік-водій автомобільна колона санаторій "Чорномор'є" СБ України

1361.    лейтенант Літвінова Людмила Леонідівна (Б-015664)
начальник сектору фінансовий сектор санаторій "Чорномор'є" СБ України

1362.    прапорщик Мишук Олексій Олександрович
співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1363.    старший прапорщик Несмачний Володимир Миколайович
старший співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1364.    прапорщик Попов Олексій Анатолійович
співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1365.    старший лейтенант Пугач Андрій Васильович (Б-011917)
начальник колони автомобільна колона господарська частина санаторій "Чорномор'є" СБ України

1366.    старший прапорщик Радченко Володимир Дмитрович
старший співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1367.    прапорщик Рогульський Руслан Миронович
співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1368.    молодший сержант Слєпинін Олександр Олександрович
співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1369.    підполковник Таран Ігор Антонович (Б-000453)
заступник начальника санаторію (з господарського забезпечення) санаторій "Чорномор'є" СБ України

1370.    прапорщик Черноглазов Станіслав Сергійович
співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України

1371.    прапорщик Шикін Вадим Володимирович
старший співробітник охорони сектор охорони санаторій "Чорномор'є" СБ України


Військовослужбовці, які перебували у відпустці по догляду за дитиною та зараховані у розпорядження відповідних начальників ЦУ СБУ за підпунктом “е” пункту 48 (у разі відсутності відомостей про місце перебування військовослужбовця понад один місяць) Положення

начальника Департаменту
інформаційно-аналітичного забезпечення

1372. капітан Гоцуляк Ірина Володимирівна (Б-010093), по посаді спеціаліста І категорії;
1373. старший лейтенант Губарєва Ірина Володимирівна (Б-010492), по посаді спеціаліста;
1374. капітан Потьомкіна Олена Олегівна (Б-010494), по посаді спеціаліста;
1375. старший лейтенант Соклакова Наталя Гуріївна (Б-011374), по посаді спеціаліста;

начальника Департаменту оперативного документування
 
1376. старший лейтенант Сірдюк Ірина Степанівна (Б-013717), по посаді молодшого оперуповноваженого;
1377. старший лейтенант Толстова Наталія Олександрівна (Б-013049), по посаді оперуповноваженого;

начальника Департаменту оперативно-технічних заходів

1378. майор Ільченко Ірина Олександрівна (А-015372), по посаді спеціаліста І категорії;
1379. майор Малигіна Наталя Олександрівна (Б-004673), по посаді старшого оперативного співробітника;
1380. капітан Назлимова Радха Гасанівна (Б-002443), по посаді спеціаліста;
1381. капітан Недєлко Оксана Василівна (Б-001015), по посаді оперативного співробітника;
1382. майор Сафонова Юлія Василівна (Б-000598), по посаді старшого оперативного співробітника;
1383. капітан Слободська Ольга Анатоліївна (Б-009610), по посаді старшого оперативного співробітника;
1384. капітан Соломатова Катерина Миколаївна (Б-008870), по посаді спеціаліста;
1385. капітан Чикунова Олена Євгенівна (Б-009519), по посаді оперативного співробітника;

начальника Управління режиму,
документального забезпечення і контролю

1386. старшина Ковальова Вікторія Олександрівна, по посаді старшого інспектора;

начальника Управління роботи з особовим складом

1387. капітан Кононова Іванна Іванівна (Б-010023) по посаді провідного спеціаліста;

начальника Департаменту
інформаційно-аналітичного забезпечення

1388. капітан Кретова Тетяна Леонідівна (Б-010962), по посаді спеціаліста;

начальника Департаменту оперативно-технічних заходів

1389. капітан Гевел Юлія Геннадіївна (Б-010690), по посаді оперативного співробітника;

начальника Управління спеціального зв'язку

1390. прапорщик Пивоварова Христина Рамунасівна, по посаді оператора;

начальника Управління роботи з особовим складом

1391. старший лейтенант Чуніховська Євгенія Володимирівна (Б-013550), по посаді помічника начальника санаторію – начальника сектору.

 


Фотографії

Опитування

Перетворення СБ України в цивільну спецслужбу шляхом заміни усіх без винятку військових посад на цивільні
Голосувати

Результати роботи служби за рік під керівництвом Василя Грицака

Об'єднаний центр допомоги звільнення полонених

0800-501-482, (044)-255-84-35,
polonhelp@ssu.gov.ua

Консультативний центр для учасників антитерористичної операції

(044) 255-84-09; (044) 256-90-76

електронна скринька: pravoato@ssu.gov.ua 

 

Тимчасовий порядок в'їзду та виїзду на неконтрольовану територію

Оновлений тимчасовий порядок в'їзду на неконтрольовану територію та виїзду з неї громадян України та іноземців (осіб без громадянства) станом на 24.06.2016 року

До уваги громадян, які перетинають лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Порядок акредитації в районі АТО

Інструкція для отримання прес-карт представниками ЗМІ

Інформаційні посилання

Розшук

Злобін Сергій Семенович

детальніше
Коледа Марія Василівна

детальніше
Журавко Олексій Валерійович

детальніше