Гаряча лінія:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
     

Перелік технічних засобів телекомунікацій

Додаток №1

Прим. №__

 

Перелік технічних засобів телекомунікацій, в складі яких необхідна наявність технічних засобів, що призначені для здійснення уповноваженими органами оперативно-розшукових заходів у телекомунікаційних мережах загального користування України

 

1. Апаратура телекомунікаційна фіксованого зв’язку з функціями міжнародного центру комутації (МЦК), опорно-транзитних телефонних станцій (ОПТС) та/або з функціями АМТС, прикінцевих АТС, надання інтелектуальних послуг, вузла спеціальних служб, транзитного пункту сигналізації (STP).

2. Апаратура телекомунікаційна фіксованого зв’язку з функціями центрів обслуговування викликів і контактних центрів, установчо-виробничих АТС (УВАТС) ємністю більше 1000 номерів.

3. Апаратура телекомунікаційна з функціями центрів комутації рухомого зв'язку та радіодоступу до мережі передавання даних і радіозв’язку (MSC, HLR, VLR, SGSN, GGSN, SGW, PGW, ММЕ, HSS, PCRF тощо), обладнання комутаційне для центрів комутації фіксованого зв'язку з радіодоступом, наземне обладнання систем супутникового зв’язку (крім термінального обладнання).

4. Апаратура передавання даних, NGN та IMS: комутатори, маршрутизатори, сервери доступу, програмні комутатори центрів комутації фіксованого зв’язку (softswitch class 4, class 5), обладнання з реалізацією функцій шлюзів, маршрутизації та аналізу інтернет-трафіку (DPI), обладнання з функціями перетворювання міжстанційної сигналізації та протоколів.

 

Даний перелік сформований відповідно до пункту 1 Порядку взаємодії між Службою безпеки України та Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України при організації проведення сертифікації технічних засобів телекомунікацій на відповідність вимогам нормативних документів до технічних засобів для здійснення уповноваженими органами оперативно-розшукових заходів у телекомунікаційних мережах загального користування України, затвердженого спільним наказом Служби безпеки України та Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України» від 06.08.2012 № 359/424, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2012 р. за № 1454/21766.

Технічні засоби телекомунікацій визначені у цьому Переліку потребують проведення оцінки відповідності вимогам нормативного документа «Технічні засоби для здійснення уповноваженими органами оперативно-розшукових заходів та негласних слідчих (розшукових) дій у телекомунікаційних мережах загального користування України. Загальні технічні вимоги», затвердженого спільним наказом Служби безпеки України та Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 13.02.2014 року
№ 48/75.

 

 

 

Служба безпеки України інформує

Консультативно-дорадчий центр допомоги учасникам бойових дій

(044) 255-84-09; (044) 256-90-76

електронна скринька: pravoato@ssu.gov.ua 

 

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Вітання Голови СБ України

Тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей станом на 24.04.2017 року

До уваги громадян, які перетинають лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

ПОРЯДОК повернення транспортних засобів з території окремих районів Донецької та Луганської областей

Розшук

Зайцев Олександр Миколайович
детальніше
Корнєв Олексій Володимирович
детальніше
Мусєєв Максим Сергійович
детальніше

Переглянути повний список