Гаряча лінія:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
           

МАНДЗИК Віктор Сергійович

 

Віктор Мандзик народився 7 грудня 1986 року в місті Луцьк.

Чемпіон по духу, неодноразовий переможець і призер міжнародних змагань із боксу, людина слова, сміливий та надійний, Віктор з дитинства мріяв виконувати чоловічу роботу, боротися зі злочинцями й захищати людей, служити Українського народу.

І він реалізував свою мрію. Успішно пройшовши усі випробування, Віктор розпочав військову офіцерську службу як оперативний співробітник Управління Служби безпеки України у Волинській області.

Віктора Мандзика завжди вирізняла жага до нових знань. Навчаючись у 2013-2014 роках у Національній академії Служби безпеки України, він був прикладом для однокурсників у навчанні, спорті, дружбі та назавжди залишився в їхній пам’яті як життєрадісний і вірний товариш, зразковий офіцер, який усім серцем любив Батьківщину.

У перші ж дні російської агресії на Донбасі капітан Мандзик подав клопотання про направлення до району проведення антитерористичної операції, куди згодом виїхав у складі оперативної групи. На рахунку Віктора та його колег - затримання не одного десятка озброєних терористів, які намагалися дестабілізувати ситуацію на Сході України.

Але обірвала його життя не куля бойовика. Віктор Мандзик трагічно загинув у м. Волноваха Донецької області 21 березня 2015 року, у смертельному протистоянні з організованим злочинним угрупованням, яке займалося незаконним переміщенням товарів через лінію розмежування в районі проведення АТО, розбійними нападами на місцевих мешканців.

За особисту відвагу та віддане служіння Українському народові Указом Президента України від 23.03.2015 р. капітан Мандзик Віктор Сергійович нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно). Президент України вручив орден його дружині під час урочистостей у Службі безпеки України.  

Ім’ям Віктора Мандзика названий один із навчальних підрозділів Національної академії Служби безпеки України. На фасаді Управління СБ України у Волинській області встановлено та освячено пам’ятну дошку. Меморіальний знак також встановлено у Волновасі, а на місці загибелі офіцера – пам’ятний хрест. Волинське управління започаткувало в пам'ять Віктора, відомого своїми спортивними досягненнями, щорічний турнір з волейболу, у якому беруть участь його колеги та команди регіональних підрозділів СБ України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, поліції і прикордонної служби.

Напрямки діяльності

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Вітання Голови СБ України

Порядок в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій

Порядок в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій

До уваги громадян, які перетинають лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

ПОРЯДОК повернення транспортних засобів з території окремих районів Донецької та Луганської областей

Розшук

Савченко Артем Ігорович
детальніше
Курянський Михайло Васильович
детальніше
Купрієв Олексій Олексійович
детальніше

Переглянути повний список


                                                                               

 

      https://ssu.gov.ua/uploads/p_31_49499313.jpg