Гаряча лінія:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
           

ТКАЧОВ Олександр Васильович

 

У Службі безпеки України вшановують пам'ять своїх колег, які з початку антитерористичної операції на сході України  віддали життя за свободу і майбутнє України, до останнього подиху  залишалися вірні Присязі, виконували небезпечні завдання із захисту територіальної цілісності й незалежності України, звільняли від агресора цивільне населення на Сході, в бою закривали собою товаришів.

Після тимчасової окупації окремих районів Луганської та Донецької областей частина місцевих правоохоронців зрадила Батьківщині та свідомо перейшла на бік проросійських терористів, використовуючи як «вхідний квиток» до лав запроданців відомості про своїх колишніх колег, котрі у цей час, ризикуючи життям, намагалися протистояти злочинцям. Куратори з  російських спецслужб скеровували на Луганщину групи, завданням яких було виявлення «українських агентів», патріотів, активістів, колишніх та діючих  правоохоронців, військових. Якщо таких не вдавалося «перевербувати», вони підлягали фізичній ліквідації. Попри реальну небезпеку, офіцери-патріоти продовжували виконувати спецзавдання, документували злочини терористів, збирали цінну інформацію.

Навіть потрапивши у полон, вони не зраджували військовій присязі. Старший лейтенант Олександр Ткачов загинув 2 жовтня 2014 року від рук проросійських бойовиків під час збирання оперативної інформації на тимчасово окупованій території Луганщини.

Олександр Васильович народився 29 червня 1977 року,  присвятив військовій службі українському народові 17 років, більшість з яких був на оперативній роботі.

Без батька залишилися син та дочка.

На героїчних вчинках загиблих співробітників виховується молоде покоління офіцерів спецслужби – пам’ять  про них жива.

 

Напрямки діяльності

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Вітання Голови СБ України

Тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей станом на 24.04.2017 року

До уваги громадян, які перетинають лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

ПОРЯДОК повернення транспортних засобів з території окремих районів Донецької та Луганської областей

Розшук

Савченко Артем Ігорович
детальніше
Курянський Михайло Васильович
детальніше
Купрієв Олексій Олексійович
детальніше

Переглянути повний список


                                                                               

 

      https://ssu.gov.ua/uploads/p_31_49499313.jpg