Гаряча лінія:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
           

Прийом на військову службу до ЦСО «А».

Ми поважаємо мужність і силу духу військовослужбовців нашої країни і закликаємо їх, а також  цивільних осіб розглянути перспективу кар’єри в СБУ, можливість стати поруч з нами для захисту Батьківщини від загроз.

Сьогодні Центр спеціальних операцій «А» надає можливості для кар’єрного розвитку фахівцям різних спеціальностей, які можуть застосувати свої навички, талант і відданість у команді, яка працює для забезпечення національної безпеки.

З урахуванням завдань, покладених на Службу безпеки України, існує система добору та вивчення кандидатів на службу, реалізація якої здійснюється з урахуванням тенденцій розвитку Служби, підвищених вимог до її співробітників, а також тривалих термінів вивчення і перевірки кандидатів та процесом оформлення необхідних  документальних матеріалів.

Військовослужбовці  Центру спеціальних операцій «А» щоденно виконують складну роботу для досягнення простої мети: захистити український народ від тероризму, розвідувально-диверсійної діяльності ворога, тяжких злочинів. Тому Центр має право з використанням спеціальної системи критеріїв та тестових комплексів проводити фізичне тестування і психологічне вивчення кандидатів для визначення рівня їх професійної придатності до проходження служби у підрозділах «А».

В ЦСО «А» проходять службу на оперативно-бойових та адміністративних посадах професіонали різних галузей. Певну перевагу при прийомі на службу  мають фахівці з повітряно-десантною підготовкою, майстри гірського і міського альпінізму та водолазної справи,  переговорники, кінологи, фахівці з інженерної підготовки.

Сьогодні Центр спеціальних операцій зацікавлений у спеціалістах таких професій:

- водій;

- фельдшер;

- кінолог;

- психолог;

- оператор БПЛА;

- аналітик;

- системний адміністратор.

На військову службу, для подальшого призначення на посади, за якими передбачено здійснення заходів відповідно до основних завдань підрозділів «А», приймаються на добровільній, конкурсній основі особи, які відповідають встановленим функціонально-фізіологічним, соціально-психологічним та спеціальним критеріям професійної придатності. Кандидат повинен бути патріотом України, мати високі моральні та психологічні якості, володіти відмінним здоров'ям, гнучким розумом, а також  витривалістю, здатністю до навчання і прийняття правильних рішень в умовах підвищеного психофізичного навантаження.

Комплектування ЦСО «А» СБУ військовослужбовцями здійснюється згідно з Положенням про проходження військової служби військовослужбовцями Служби безпеки України шляхом прийняття громадян на військову службу за контрактом осіб сержантського і старшинського складу, а також за контрактом осіб офіцерського складу.

 

Якщо Ви вважаєте, що відповідаєте поставленим перед кандидатами загальним вимогам та бажаєте приєднатися до команди  Центру спецоперацій «А» СБ України, будь ласка заповніть цю форму та ми з вами зв’яжемося

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVIunWg94ngbOlKiuHRoQdxAVnw_8V1i16mnwlSz--5fI7IQ/viewform?c=0&w=1

Список документів:

https://drive.google.com/open?id=0ByfBgslTQ5n6YXNOUUhjRkprSms


Фотографії

Напрямки діяльності

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Вітання Голови СБ України

Порядок в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій

Порядок в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій

До уваги громадян, які перетинають лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

ПОРЯДОК повернення транспортних засобів з території окремих районів Донецької та Луганської областей

Розшук

Карнаух Валерій Миколайович
детальніше
Савченко Артем Ігорович
детальніше
Курянський Михайло Васильович
детальніше

Переглянути повний список


                                                                               

 

      https://ssu.gov.ua/uploads/p_31_49499313.jpg