Гаряча лінія:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
     

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформа

Оприлюднено на сайті  “11” квітня  2018  року

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України  “Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації”

Службою безпеки України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації”.

Зазначений проект розроблено у зв’язку з необхідністю приведення
у відповідність до вимог Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” в який внесено зміни на підставі Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”.

Цей проект, а також аналіз регуляторного впливу акта буде розміщено на веб-сайті Служби безпеки України у підрозділі “Регуляторна діяльність” розділу “Нормативно-правова база”.

Зауваження і пропозиції приймаються Службою безпеки України відповідно до чинного законодавства протягом місяця з дня оприлюднення проекту за адресою: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 33 та за електронною адресою: sbu_dodtl-liz@ssu.gov.ua.

Служба безпеки України інформує

Консультативний центр для учасників антитерористичної операції

(044) 255-84-09; (044) 256-90-76

електронна скринька: pravoato@ssu.gov.ua 

 

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Вітання Голови СБ України

Тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей станом на 24.04.2017 року

До уваги громадян, які перетинають лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

ПОРЯДОК повернення транспортних засобів з території окремих районів Донецької та Луганської областей

Розшук

Мусєєв Максим Сергійович
детальніше
Мерзлікін Дмитро Сергійович
детальніше
Огирін Олександр Олександрович
детальніше

Переглянути повний список