Телефон довіри:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
           

Загальні відомості

Військово-медичне управління Служби безпеки України (ВМУ СБУ) є функціональним підрозділом Центрального управління СБУ, на який покладено функції закладу охорони здоров’я та надані повноваження з організації та управління охороною здоров’я в системі СБУ.

Дотримання сталих традицій відомчої медицини, надання високоякісної та ефективної медичної допомоги співробітникам СБУ, високий професіоналізм медичного персоналу та доброзичливе ставлення до кожного пацієнта, відповідальність і впевненість – стали головними принципами діяльності ВМУ СБУ.

ВМУ СБУ – це організаційно-методичний центр, що контролює роботу всіх військово-медичних підрозділів СБУ, і разом з тим сучасний лікувально-профілактичний заклад, який надає в повному обсязі кваліфіковану амбулаторну та стаціонарну медичну допомогу, організовує профілактику та забезпечує реабілітацію хворих з широким спектром захворювань. Розробка сучасної концепції розвитку відомчої військової медицини, підготовка нормативної і методичної документації, організація системи професійного навчання медичних працівників, забезпечення контролю за якістю надання медичної допомоги, як в центрі, так і в регіонах – основні завдання, що покладені на ВМУ СБУ.

В центральній поліклініці ВМУ СБУ особам, які перебувають на медичному обліку в закладах охорони здоров’я СБУ, іншим особам на договірних засадах відповідно до законодавства України надається кваліфікована амбулаторно-поліклінічна допомога досвідченими лікарями за 26 лікарськими спеціальностями. Особлива увага приділяється вдосконаленню профілактичної роботи та диспансеризації.

Щороку тисячі хворих проходять стаціонарне лікування в профільних відділеннях центрального госпіталю ВМУ СБУ. За останні роки в центральному госпіталі впроваджені сучасні високотехнологічні методики обстеження та лікування, в т.ч. малоінвазивні: ендоскопічні, лапароскопічні, артроскопічні , урологічні оперативні втручання, які ефективно поєднуються з медикаментозним та реабілітаційним лікуванням.

Лікувально-діагностична база ВМУ повністю задовольняє потреби у всебічному обстеженні при найскладніших патологіях. Сучасна лабораторія виконує понад 140 видів клінічних, гематологічних, біохімічних, цитологічних та імуносерологічних досліджень. Променева діагностика представлена універсальною цифровою рентгенівською системою SONIALVISION SAFIRE II японської компанії “SHIMADZU”, мультизрізовим спіральним комп’ютерним томографом Optima CT660 та магнітно-резонансовим томографом “Toshiba” потужністю 3 Тс тощо. Проводиться великий спектр діагностичних досліджень органів кишково-шлункового тракту, дихальної та серцево-судинної системи.   

Протягом останніх років основним завданням для ВМУ стало організація медичного забезпечення особового складу СБУ в районі проведення антитерористичної операції на Сході України (АТО). ВМУ СБУ вживається необхідні заходи щодо забезпечення всіх військовослужбовців СБУ, які направлялись до району АТО, індивідуальними та колективними засобами надання медичної допомоги, комплектацію яких розроблено ВМУ СБУ та затверджено відповідними нормативними актами.

Завдяки зусиллям колективів медичних працівників закладів охорони здоров’я СБУ близько 90% військовослужбовців СБУ, які постраждали в АТО, та пройшли реабілітаційне лікування, вже повернулись до виконання службових обов’язків.

Єдність душ і складність професії об’єднує всі покоління медичних працівників. Глибока пошана до вчителів, творчість і наполегливість, доброзичливість і співчуття хворому, високий професіоналізм і готовність виконати свій обов’язок – основні риси, які формуються і виховуються в колективі ВМУ СБУ. Високе відчуття відповідальності, постійний творчий пошук, професіоналізм, душевне відношення і співчуття до хворого – основні моральні якості співробітників ВМУ СБУ.

 

Напрямки діяльності

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Порядок в’їзду та виїзду осіб, переміщення товарів на ТОТ у Донецькій та Луганській областях

Порядок повернення транспорту з території окремих районів Донецької та Луганської областей

Реєстр дозволів для переміщення осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Об'єднаний центр допомоги звільнення полонених

Розшук

Халілов Хагані Елман огли
детальніше
Балицький Євген Володимирович
детальніше
Келеберда Олексій Валентинович
детальніше

Переглянути повний список