Телефон довіри:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
           

ДОЛГОВ Андрій Валерійович

Андрій Валерійович народився 21 квітня 1975 року в м. Вінниця. Закінчив Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.

У листопаді 1995 року після строкової військової служби у Збройних Силах України розпочав службу в СБУ. Був прапорщиком в Управлінні СБУ у Вінницькій області. Згодом пройшов спеціальну підготовку, складний відбір і у 2002 році був зарахований до лав спецпідрозділу «А» - став офіцером славетної бойової «Альфи». На лінії протидії тероризму у гірських умовах Андрій сам долав вершину за вершиною і був інструктором молодих бійців.

Серед кращих офіцерів він був відібраний для виконання відповідального завдання з охорони посольства держави у Республіці Ірак, будівля якого знаходилася у вразливому для терористичних атак секторі.  Невдовзі набутий там досвід знадобився йому у протидії диверсійно-розвідувальним групам бойовиків на Донбасі.

Спецпідрозділ «Альфа» СБУ першим прийняв бій з  російським агресором, віддано захищає суверенітет та територіальну цілісність нашої держави усі роки  неоголошеної війни. Долгов виконував оперативно-бойові завдання у районі проведення Антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях у «найгарячіший» період весни-літа 2014 року. 

Підполковник Долгов А.В. загинув 7 жовтня 2016 року під час виконання обов'язків військової служби, перебуваючи у черговому відрядженні.

У Андрія залишилися дружина, донька та син, який також обрав шлях військового. 

Напрямки діяльності

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Порядок в’їзду та виїзду осіб, переміщення товарів на ТОТ у Донецькій та Луганській областях

Порядок повернення транспорту з території окремих районів Донецької та Луганської областей

Реєстр дозволів для переміщення осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Об'єднаний центр допомоги звільнення полонених

Розшук

Халілов Хагані Елман огли
детальніше
Балицький Євген Володимирович
детальніше
Келеберда Олексій Валентинович
детальніше

Переглянути повний список