Телефон довіри:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
           

ЖУРАВЛЬОВ Юрій Володимирович

Юрій Володимирович народився 12 травня 1973 року у м. Димитрів (нині м. Мирноград) Донецької області. Здобувши професійно-технічну освіту пройшов строкову військову службу у Збройних Силах України.

Після понад двадцяти років роботи за фахом Юрій прийняв тверде та виважене рішення присвятити життя справі служіння Батьківщині.

На службу до СБ України Журавльов вступив у 2014 році, у складний для української державності час, коли російсько-терористичні війська підняли хвилю сепаратизму на сході країни.

Тому відразу після зарахування Юрій виявив бажання поїхати до району проведення антитерористичної операції та боронити рідну землю від кремлівських окупантів. За його плечами дев`ятнадцять ротацій.

Загинув Юрій Журавльов 26 травня 2018 року поблизу села Жолобок Луганської області під час виконання бойового завдання внаслідок обстрілу з ворожого БМП-1.

Товариші по службі згадують Юрія як надійного побратима, мужнього воїна, справжнього патріота своєї Батьківщини.

За доблесть і самовідданість, виявлені при виконанні службового обов'язку, Указом Президента України від 22.08.2016 № 339/2016 нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня; за високий професіоналізм та самовіддачу, проявлені при виконанні службових обов'язків, Указом Президента України від 23.03.2017 № 74/2017 Ю.В. Журавльов нагороджений орденом "За мужність" ІІ ступеня. Указом Президента України від 17.06.2017 № 164 нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Указом Президента України від 02.06.2018 № 158 нагороджений орденом "За мужність" І ступеня (посмертно).

У Героя залишилися дружина та два сини.

Напрямки діяльності

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Порядок в’їзду та виїзду осіб, переміщення товарів на ТОТ у Донецькій та Луганській областях

Порядок повернення транспорту з території окремих районів Донецької та Луганської областей

Реєстр дозволів для переміщення осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Об'єднаний центр допомоги звільнення полонених

Розшук

Халілов Хагані Елман огли
детальніше
Балицький Євген Володимирович
детальніше
Келеберда Олексій Валентинович
детальніше

Переглянути повний список