Шкіра Володимир Володимирович 24 лютого 1981 – 24 червня 2014

Шкіра Володимир Володимирович

Підполковник

Володимир Шкіра народився у Києві 24 лютого 1981 року. 

Пройшов строкову військову службу у Збройних Силах, після чого 4 роки служив в СБУ на посадах сержантського і старшинського складу. З вересня 2005 року уже офіцером він продовжив службу в оперативних підрозділах.

У середині червня 2014 року Володимир виїхав у службове відрядження до району проведення АТО. Завданням групи було встановлення спеціальної апаратури для фіксації фактів порушення терористами досягнутих домовленостей про припинення вогню. 

24 червня Володимир знаходився на борту вертольота МІ-8. Група фахівців поверталася після успішного завершення робіт із монтажу апаратури біля українського блокпоста № 6 на горі Карачун поблизу Слов’янська. Майже відразу після зльоту у гвинтокрил влучила ракета з переносного зенітно-ракетного комплексу терористів. Підполковник Шкіра загинув разом з іншими членам екіпажу. 

За військову доблесть Указом Президента України від 08.08.2014 підполковник Шкіра Володимир нагороджений державною нагородою ‒ орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

На місці загибелі українського екіпажу на горі Карачун встановлено меморіальний знак. 

У Володимира залишилися дружина й донька.