Контррозвідка

Контррозвідка є основою будь-якої спецслужби. Її завдання – викривати та блокувати протиправні дії іноземних спецслужб.

Контррозвідники припиняють шпигунську діяльність іноземних розвідок, протидіють їхнім спробам проникнути до українських органів влади і завести туди власних «агентів впливу».

В останні роки контррозвідка СБУ кардинально оновилася та ефективно протидіє розвідувально-підривній діяльності ворожих спецслужб.

Завдяки своєчасним контррозвідувальним заходам СБУ блокувала чимало російських агентурних мереж, «сплячої агентури» та агентів впливу.

З перших днів війни контррозвідка робить величезний внесок в оборону країни, виконуючи контррозвідувальні, контрдиверсійні та оперативно-бойові завдання.

Контррозвідка активно працює на передовій і у прифронтових районах, викриваючи там ворожу агентуру та диверсантів.

Контррозвідники СБУ добувають і передають Силам оборони оперативні дані про переміщення військової техніки, зосередження сил противника, розташування його баз і складів боєприпасів. Таку інформацію вони отримують завдяки професійній агентурній роботі, зокрема і на тимчасово окупованій території. Це дозволяє знищувати окупантів та ворожу військову техніку.

А ще контррозвідники одними з перших заходять у звільнені населені пункти для проведення стабілізаційних заходів. Серед їхніх завдань – викриття зрадників, колаборантів і воєнних злочинців.

При цьому контррозвідка постійно проводить роз’яснювальну роботу серед населення, щоб не допустити втягування іноземними спецслужбами наших громадян у протиправну діяльність.

Новини по темі

Всі новини