Іваньков Олександр Сергійович 22 серпня 1986 – 12 вересня 2019

Іваньков Олександр Сергійович

Старший лейтенант

Олександр Іваньков народився 22 серпня 1986 року в місті Коломия Івано-Франківської області.

Був майстром спорту з боксу, перемагав на міжнародних змаганнях. Працював тренером в дитячих спортивних секціях, добре пам’ятаючи, як захоплення спортом з дитинства загартувало його характер і визначило життєві орієнтири.

Після здобуття вищої освіти у 2016 році вступив на військову службу до СБУ. Спортивний гарт допоміг йому подолати суворий відбір до підрозділу спецпризначенців. На той час практично усі бійці Центру спеціальних операцій «А» СБУ виконували відповідальні завдання на Донбасі і Олександр прагнув якнайшвидше приєднатися до бойових побратимів, які захищають країну від агресора.

Молодий боєць «Альфи» неодноразово виїжджав на бойові завдання в район проведення ООС, протидіяв ворожим бойовикам і терористам. За відмінну службу отримав державну відзнаку Президента України, нагороди Центру спеціальних операцій «А» СБУ.

Олександр загинув, виконуючи складні завдання, максимально наближені до бойових. У нього залишилися мати та дружина, яких Служба і її бойовий підрозділ не лишили в біді на самоті.