Обпалені війною, вони побороли смерть: Герої сучасності на зустрічі з молоддю Академії СБУ

Герой України Ігор Гордійчук – начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна та Вадим Свириденко – Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій поділилися з вихованцями Національної академії СБУ своїми життєвими історіями та ідеями, які мотивують не здаватися, йти далі і боротися за Україну.

Разом із Героями до Академії завітали радниця Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, заступниця Голови ГО «Рада матерів та дружин учасників АТО»  Людмила Зінченко та радниця Міністра оборони України, член правління ВГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» Вікторія Кравчук.

«Незламність починається саме з таких воїнів-патріотів. Вони вижили у пеклі війни і сьогодні щодня доводять, що за Україну треба боротися не лише на лінії фронту, а й у звичайному житті», – наголосив ректор Академії Сергій Кудінов, вітаючи почесних гостей.

До війни на Сході нашої країни у кожного з Героїв був свій шлях, але тепер вони поєднані спільною великою метою – допомогти військовим віднайти себе, зміцнити віру українців у перемогу та на власному прикладі показати, що навіть неможливе – можливе, якщо дуже цього прагнути.

Учасники заходу вшанували загиблих захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні на території вишу.

Докладніше на сайті Академії СБУ