На Хмельниччині СБУ провела спеціальні антитерористичні тренування

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області провела спеціальні тренування на території одного з міських комунальних підприємств водопостачання та залізничної гілки вузлової станції.

У заходах взяли участь співробітники регіонального управління СБУ, представники Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції та представники підприємств.

Метою навчань стала перевірка рівня захищеності об’єктів критичної інфраструктури та готовності відповідних підрозділів до попередження надзвичайних подій, пов’язаних із можливими терористичними проявами.

Учасники тренувань успішно виконали поставлені завдання, зокрема, вчасно виявили та знешкодили закладені умовні вибухові пристрої. Також вони відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо попереджання та блокування терористичних загроз.

За результатами навчань Координаційна група надала методичні рекомендації для кожного об’єкта щодо удосконалення системи захисту та протидії можливим загрозам.