У Хмельницькому СБУ блокувала підпільне оптове виробництво контрафактного алкоголю

Служба безпеки України блокувала у Хмельницькому нелегальне виробництво та збут оптових партій контрафактної підакцизної продукції.

За попередніми даними слідства, декілька місцевих жителів організували виготовлення сурогатного алкоголю для продажу. Підпільний цех ділки облаштували в одному із складських приміщень на околиці обласного центру. Готовий товар фігуранти реалізовували під виглядом відомих вітчизняних та іноземних брендів через особисті зв’язки у торговельній сфері.

Під час обшуків за місцями виготовлення та зберігання фальсифікату правоохоронці вилучили понад 2,5 тонни контрафактних  алкогольних напоїв і 1,2 тонни спирту. Також виявлено обладнання для оптового виробництва сурогату, пакувальну тару і підроблені марки акцизного збору.

     

За попередніми оцінками, вартість вилученого товару становить понад 1,2 мільйона гривень.

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 199 та ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності.

Заходи із викриття та блокування оборудок проводились спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Хмельницькій області під процесуальним керівництвом прокуратури.