СБУ викрила керівника комунального підприємства на Житомирщині на масштабній корупції

Служба безпеки України викрила керівника комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» на постійних порушеннях тендерного законодавства. Через недбалість чиновника міський бюджет зазнав збитків на більше ніж 3 мільйони гривень.

За наявною інформацією, зловмисник тричі за рік переглядав угоду з підприємством, яке виграло тендер на постачання електроенергії очолюваному ним депо. І щоразу ціна на електроенергію для міського електротранспорту зростала. У середньому - на 10 відсотків, порівняно з попередньою.

Такі дії чиновника суперечать чинному законодавству про публічні закупівлі.

Перевірка, проведена фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області, підтвердила, що ця оборудка завдала бюджету Житомира збитків на понад 3 мільйони гривень.

Наразі керівнику комунального підприємства, відповідальному за укладання договорів, повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для виявлення та покарання всіх причетних осіб.

Заходи із викриття правопорушення проводили співробітники Управління СБ України у Житомирській області спільно зі слідчими Нацполіції за процесуального керівництва Житомирської окружної прокуратури.