СБУ затримала білоруського шпигуна і проросійських колаборантів (відео)

За відсутності реальних успіхів на фронті РФ намагається розхитати внутрішню ситуацію в Україні за допомогою фейків, пропаганди та нагнітання паніки. А пропагандистські ЗМІ обдурюють російську аудиторію та мешканців тимчасово окупованих територій вигадками про «перемоги» агресора.

СБУ системно моніторить інформпростір і викриває колаборантів, які своїми діями допомагають окупантам, і зокрема, за минулу добу (20 березня):

У Луганській області:

СБУ розслідує дії представника «пресслужби» збройного угруповання так званої «ЛНР» Івана Філіпоненка, який публічно заявляв нібито про здачу Рубіжного окупантам.

Пропагандист зафільмував незаконні дії з захоплення бойовиками окупаційних військ РФ будівлі міськради та поширив це відео у росЗМІ. 

Менш ніж за добу українські війська вибили загарбників із центру Рубіжного. 

Реальне покарання для цього колаборанта – питання часу. Причому, недалекого.  

У Дніпропетровській області:

СБУ схопила проросійського агітатора, який поширював вигідні Кремлю фейкові матеріали у ЗМІ та соцмережах. Він позиціонував себе «журналістом», розміщував статті, виправдовуючи та підтримуючи дії РФ. 

Російські куратори залучили його до розвіддіяльності: збирати дані щодо обороноздатності Києва та Дніпра, переміщення та розташування підрозділів і техніки ЗСУ, систем протиповітряної оборони.

У Волинській області:

Спецпризначенці СБУ затримали громадянина Білорусі, який збирав для ворога інформацію про розміщення та пересування техніки ЗСУ та стан мобілізації у регіоні.

Чоловіка завербували ворожі спецслужби під час однієї з поїдок до Білорусі.

У Кіровоградській області:

СБУ викрила українця, який відкрито підтримував широкомасштабне вторгнення РФ, висловлював проросійську позицію та неповагу до ЗСУ.

Чоловік, під прикриттям переселенця, втік з Харкова та «заліг» на Кіровоградщині. У соцмережах він публічно агітував за путінську армію та мав бажання особисто брати участь у збройній агресії проти України.

Зараз усі колаборанти затримані і відповідатимуть за свої дії перед законом.

Слава Україні!