Посилення спроможностей СБУ

В умовах повномасштабної війни Служба безпеки України стала однією з ключових безпекових структур, які дають відсіч російській збройній агресії.

СБУ не тільки знешкоджує ворожу агентуру всередині країни, а й ефективно працює безпосередньо на лінії фронту, наближаючи Перемогу.

Війна довела, що Україні потрібна сильна спецслужба. Відповідаючи на виклики воєнного часу, Служба безпеки суттєво модернізувала свою діяльність – зосередилася на контррозвідувальній роботі, протидії злочинам проти національної державності, недопущенні терактів, розслідуванні воєнних злочинів рф, кіберзахисті тощо.

«За час повномасштабної війни Служба безпеки України довела, що здатна бути такою, якою її хоче бачити народ України, – ефективною, потужною, бойовою. Вона не лише стала важливою складовою Сил оборони і безпеки, але й вибудувала надійну систему захисту нашої держави від російських спецслужб. І попри всі спроби ворога використати свою агентуру, колаборантів чи дестабілізувати ситуацію в нашій країні, СБУ вчасно протидіє і, що навіть більш важливо, діє на випередження», – так оцінює діяльність спецслужби Президент України Володимир Зеленський.