Телефон довіри 0 800 501 482

СБУ та Нацполіція спільно з телемарафоном «Єдині новини» розпочали новий етап кампанії з протидії вербуванню українських підлітків російськими спецслужбами

Служба безпеки України та Національна поліція спільно з телемарафоном «Єдині новини» та проєктом dovidka.info Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки розпочали новий етап кампанії, спрямованої на боротьбу з вербуванням українських підлітків спецслужбами рф.

Нагадаємо, в межах кампанії з протидії вербуванню українських підлітків спецслужбами рф наприкінці 2024 року СБУ запустила спеціальний чат-бот «Спали» ФСБешника» t.me/spaly_fsb_bot. Через нього можна за кілька кліків передати Службі безпеки детальну інформацію про спробу вербування: вказати соцмережу чи месенджер, через який працювали російські спецслужби, зазначити на яких об’єктах пропонували вчинити диверсію, а також передати номер телефону чи нікнейм особи, яка схиляла до злочину.