На Дніпропетровщині СБУ провела антитерористичні навчання на військових об’єктах

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Дніпропетровській області провела тактико-спеціальні навчання на військових об’єктах.

Завдання тренувань – пошук і знешкодження умовних терористично-диверсійних груп в районі дислокації військових частин і складів зі зброєю та паливно-мастильними матеріалами.

У заходах, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, брали участь підрозділи СБУ, Збройних сил України, Національної поліції та Національної гвардії.

Метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичної операції на військових об’єктах.

За легендою навчань, декілька груп умовних «диверсантів» прибули до району дислокації військових частин для збору розвідданих щодо особового складу, техніки, озброєння і місць розташування складів. Після отримання необхідної інформації, «диверсанти» планували здійснити «підрив» декількох об’єктів.

Після отримання інформації про загрозу диверсії, керівником Координаційної групи було санкціоновано задіяння силових підрозділів для виявлення і затримання учасників «терористично-диверсійних груп».

У результаті проведення широкомасштабної спецоперації, «диверсантів» було виявлено і затримано. Одна з груп, яка чинила «збройний» супротив, була знешкоджена співробітниками Центру спеціальних операцій «А» СБУ.

Координаційна група ретельно проаналізувала кожен етап навчань, відзначивши високий рівень підготовки та готовності його учасників до виконання завдань за призначенням.