5 років переховувався від слідства: СБУ затримала поплічника бойовиків

Співробітники Служби безпеки України затримали у Луганській області поплічника бойовиків незаконних збройних формувань так званої «ЛНР».

Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що весною 2014 року мешканець Сєвєродонецька збирав інформацію щодо переміщення підрозділів сил антитерористичної операції у Старобільському та Сватівському районах. Для цього він залучив двох інформаторів. Одержані відомості зловмисник передавав ватажкам угруповання «армія південного сходу» для підготовки диверсійних актів.

Понад 5 років сєвєродончанин переховувався від українських правоохоронців на території РФ. У межах розпочатого кримінального провадження зловмисника було оголошено у розшук.

21 січня цього року співробітники СБУ затримали спільника бойовиків у прикордонному пункті пропуску «Танюшівка», коли він намагався в’їхати на підконтрольну українській владі територію у власних справах.

Затриманому здійснено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Заходи щодо затримання зловмисника проводились під процесуальним керівництвом прокуратури Луганської області.