СБУ викрила на хабарах за розміщення реклами посадовця столичного комунального підприємства

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичному отриманні неправомірної вигоди головного енергетика комунального підприємства з обслуговування житлового фонду одного з районів столиці.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодив схему отримання хабарів від місцевих приватних підприємців за погодження дозвільної документації на розміщення зовнішньої реклами. Вартість корупційних послуг залежала від розмірів, кількості банерів та місця їх розташування.

Затримали зловмисника у службовому кабінеті під час отримання від місцевого бізнесмена заключної частини хабара – 24 тисячі гривень за розміщення рекламного носія на фасаді багатоповерхового будинку.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру у вчиненні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

                     

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.

Заходи із викриття проводилися спільно зі слідчими Нацполіції і Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції КМДА та під процесуальним керівництвом прокуратури Києва.