За 1 тисячу доларів гарантував бізнесмену передачу в оренду комунальної власності: СБУ затримала на хабарі посадовця ОТГ Хмельниччини

Служба безпеки України викрила керівництво однієї з сільських об’єднаних територіальних громад Хмельницької області на одержанні неправомірної вигоди.

Голова ОТГ та його заступник вимагали 1 тисячу доларів США від представника місцевої комерційної структури. За вказану суму вони обіцяли підприємцю вирішити питання щодо безперешкодного отримання в оренду приміщень, що знаходяться у комунальній власності. В орендованій будівлі бізнесмен планував облаштувати заклад громадського харчування та відпочинку.

Посадовці гарантували комерсанту позитивний розгляд відповідного питання депутатами сільської об’єднаної територіальної громади.

Правоохоронці затримали заступника сільського голови під час отримання всієї суми хабаря на одній з вулиць обласного центру.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення обом фігурантам справи про підозру в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу.

Триває слідство.

Викриття протиправної діяльності проводилось спільно з Департаментом стратегічних розслідувань та слідчими поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.