На Вінниччині СБУ попередила збут фальсифікованого алкоголю на майже 2 мільйони гривень

На Вінниччині співробітники Служби безпеки України попередили потрапляння до мережі роздрібної торгівлі партії потенційно небезпечної для життя та здоров`я громадян контрафактної алкогольної продукції.

За даними слідства, троє місцевих мешканців планували налагодити поставки фальсифікату до суміжних областей. Попередньо встановлено, що підпільні цехи із виготовлення підробки ділки облаштували у Могилеві-Подільському. При цьому для конспірації вони періодично змінювали місця виробництва контрафакту. Готовий товар під виглядом продукції відомих брендів зловмисники мали намір постачати клієнтам поштою у різні регіони країни.

Правоохоронці затримали вантажівку зловмисників із понад 2 тоннами розфасованого по пляшкам сурогату під час доправки до одного із поштових відділень Вінниці. За попередніми підрахунками вартість виявленої продукції становить майже 2 мільйони гривень за тіньовими розцінками.

     

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії. Встановлюються джерела походження сировини, а також замовники фальсифікату.

Заходи із блокування незаконного збуту підакцизних товарів проводилися спільно з фіскальною службою під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.