Голова СБУ привітав співробітників військової контррозвідки з 30-річчям створення підрозділу

Голова Служби безпеки України Іван Баканов привітав співробітників військової контррозвідки з 30-річчям від дати створення цього підрозділу у складі спецслужби.

«У далекому 91-му році незалежна Україна тільки формувала свої безпекові органи. І точно ніхто не міг спрогнозувати ні агресії РФ, ні окупації наших територій, ні війни на Донбасі. Але сьогодні немає жодних сумнівів – країні потрібна потужна військова контррозвідка. Саме тому з першого дня російської агресії ви знаходитесь у самому вирі подій і дбаєте про безпеку країни», – відзначив Іван Баканов.

За період гібридної війни військова контррозвідка продемонструвала значні результати у викритті іноземних агентів та учасників збройних формувань, запобіганні терактам і затриманні бойовиків, збереженні державної таємниці.

Від імені Івана Баканова вітання передав Заступник Голови СБ України Володимир Горбенко, який подякував військовим контррозвідникам за відповідальну та професійну службу, і окремо – за роботу в умовах щоденних ризиків. Кращі співробітники з нагоди професійного свята були нагороджені відомчими відзнаками.