Голова СБУ привітав співробітників Військово-медичного управління із 30-річчям його створення (відео)

Голова Служби безпеки України Іван Баканов привітав співробітників Військово-медичного управління СБУ із 30-річчям його створення та вручив відомчі нагороди.

«Військово-медичне управління займає дуже важливе місце у структурі СБУ. Ви докладаєте максимум зусиль, аби наші співробітники у будь-якому куточку країни могли вчасно отримати фахову допомогу. І в цьому є певний символізм: Служба вже 30 років дбає про безпеку держави, а ви – турбуєтесь про самих захисників», – підкреслив Іван Баканов.

За його словами, цей підрозділ працює як злагоджений механізм, незважаючи на різні загрози та виклики.

Зокрема, після початку російської агресії на сході України, коли сотні бійців СБУ опинилися на передовій, медики Служби організовували евакуацію поранених, лікування та повноцінну реабілітацію.

Іван Баканов також подякував колективу ВМУ за ефективну організацію роботи під час пандемії коронавірусу. Адже і тестування, і лікування, і вакцинація співробітників спецслужби відбувається на високому рівні.

Начальник ВМУ Людмила Шугалей у свою чергу розповіла, як модернізується медичне обладнання та впроваджуються сучасні технології в роботу управління. 

«Щодня до наших закладів звертаються сотні пацієнтів, яким проводиться ефективна профілактика та сучасна діагностика захворювань, якісне лікування та реабілітація в амбулаторних і стаціонарних умовах. Кожен співробітник ВМУ самовіддано бореться за життя та здоров’я пацієнтів, повертаючи їх здоровими до служби та до своїх родин», – зазначила вона.