Іван Баканов вручив співробітникам СБУ відомчі нагороди з нагоди Дня захисників і захисниць України

Голова Служби безпеки України Іван Баканов вручив співробітникам спецслужби відомчі нагороди та відзнаки з нагоди Дня захисників і захисниць України. Урочисте зібрання відбулося в будівлі Центрального Управління СБУ.

«Для Служби безпеки це символічне свято. Адже кожен наш співробітник приносить присягу на вірність Українському народові. І це означає, що ми вже ніколи не зійдемо зі шляху захисту нашої країни. Бо він – не тільки частина нашого національного коду, а й частина професійної честі та гідності. І саме цим керуються співробітники СБУ під час бойових завдань», – підкреслив Іван Баканов.

Він наголосив, що незважаючи на втрати, Служба безпеки робить чималий внесок у захист країни – викриває диверсії на сході, затримує бойовиків і агентів російських спецслужб, протидіє тероризму, кібератакам і антиукраїнській пропаганді.

«Захищати Україну – це наше покликання! Який би ворог не був перед нами, ми завжди віримо в перемогу. Наша мета – сильна, процвітаюча та єдина Україна. І Служба безпеки докладає максимум зусиль, аби ця мета стала реальністю!» – зазначив Голова спецслужби.