Контрабандних цигарок на 15 млн грн: СБУ виявила чергову «схему» в Одеському порту

В Одесі Служба безпеки України попередила контрабанду в нашу країну великої партії тютюнових виробів. Через Чорноморський рибний порт зловмисними хотіли переправити майже 600 ящиків з підакцизною продукцією, вартістю близько 15 млн грн.

Оперативники спецслужби, спільно з митниками, виявили нелегальний вантаж у контейнері, який прибув з однієї з країн Перської затоки. Цигарки були приховані серед товарів народного вжитку, який і значився у супровідних документах.

За попередніми оцінками вартість вилучених цигарок за цінами чорного ринку становить майже 15 млн грн.

Операція із виявлення нелегального вантажу проводилась УСБУ в Одеській області спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України, Одеською митницею, обласним УСР поліції та прикордонниками.

Підкреслюємо, що СБУ системно протидіє незаконному переміщенню товарів через державний кордон. Минулого тижня спецслужба  заблокувала у Міжнародному аеропорту «Одеса» канал незаконного ввезення на митну територію нашої держави партії тютюнових виробів. Співробітники СБУ виявили 100 тисяч пачок цигарок орієнтовною вартістю на понад 3 мільйони гривень.