ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ СБУ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дорогі українці, колеги та побратими!

Сьогодні ми відзначаємо одну з важливих дат українського державотворення - День Конституції.

І зі зброєю в руках захищаємо те, що в ній написано і гарантовано. Наше право бути українцями. Свободу жити на своїй землі. Можливість обирати майбутнє для своїх дітей. А головне - свою єдину й неподільну державу, в кожному куточку якої діє Основний Закон України - від Чернігова до Севастополя і від Донецька до Ужгорода.

Усе це - земля наших предків. Її збирали докупи київські князі, захищали від нападів Орди козаки, визволяли від радянської окупації провідники УПА. Сьогодні ми продовжуємо їхню справу! І нікому не дозволимо переписати історію.

Служба безпеки виконує свою місію гідно: знищуємо ворога на полі бою, викриваємо зрадників всередині країни, вражаємо військові об'єкти в глибокому тилу рф і ракетоносії у морі.

Кожен підрозділ СБУ робить значний внесок у майбутню Перемогу. Ми захищаємо свою землю, а ворог мусить знати: хто приходить до нас з війною - той отримає гідну відсіч!

Я щиро вдячний кожному і кожній, хто пліч-о-пліч з нами захищає Батьківщину і допомагає Силам оборони! Цей громадянський обов'язок, закладений не тільки в Конституції, а й у спіралі нашої ДНК. Українці - славні воїни, в чиїх жилах тече кров Героїв, а в серцях закарбована тисячолітня історія боротьби.

І поки нація зберігає єдність, доти має незламну силу і волю, щоб жити, розвиватися і перемагати. А найбільша мотивація - це бажання, щоб наші діти жили в мирній і процвітаючій державі.

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою

Голова СБУ,

генерал-лейтенант

Василь Малюк