СБУ ідентифікувала більше 1,5 тис. осіб, яких ворог планує залучити до організації псевдореферендуму на Запоріжжі (відео)
Служба безпеки перехопила документи російських загарбників, які регламентують організацію фейкового референдуму рф на тимчасово окупованій території Запоріжжя.
Згідно з отриманими матеріалами, встановлено особи більше 1 тис. російських силовиків, яких планують залучити до «охорони» заходів псевдоголосування. Серед них підрозділи росгвардії, воєнної поліції зс рф та російського мнс.
Встановлено, що допомагати їм мають зрадники і колаборанти, які увійшли до складу створеного окупантами «главного управлєнія мвд по Запорожской області».
Для контролю за поведінкою учасників незаконного плебісциту кремлівські організатори планують залучити розгалужену мережу приватних охоронних фірм, підконтрольних спецслужбам рф.
Крім того, співробітники СБУ отримали повний список ворожих поплічників, які добровільно погодились очолити так звані «тєріторіальниє ізбіратєльниє комісії». Наразі ідентифіковано більше 390 колаборантів.
Також Служба безпеки встановила всіх організаторів незаконної діяльності, їх установчі дані та місця перебування.
У межах кримінального провадження за:
- ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність),
- ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України тривають комплексні заходи для притягнення до відповідальності винних осіб.
СБУ наголошує на невідворотності покарання за злочини проти державної безпеки України.
Заходи з викриття і документування злочинів проводили співробітники Департаменту захисту національної державності Служби безпеки спільно зі слідчими СБУ Запорізької області за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/7119359ddb650608c21db0d27217b6d4.jpeg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e5f39b30504ca1e85ce1261d8ea4bcba.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/d5e6ee915645418d08a957cc4222d91b.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/ce952109c0675624f0e39df0b073c913.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/f1fe0980803aee7cfef543b108bdd96d.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/9884cb1547c96c88e312e2509b225bec.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/d4b4dfd04af19eaaba3a8632af2410d9.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/a4c7b7bdf0068d4c5ada6760f1fc7ae2.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/3e538755db874e891904ce8ef2ac8fbe.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e337dd63456d8dc76ac3efc0b0009b98.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/26ca8919021056776b8b2f58afb49ce3.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/41b7fcd8e69654843ef619785aafaa2e.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/8e12a89d8207848762f584da79eb49df.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/9c894ea766e93a9076d43b6b79216923.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/fe658fd255b42b093c134144e5399f85.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/ef071703c7cf90fb11f199657c89811c.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e51545a02abf37f7be3c2e629433f835.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/81b9c48989f6b7c2c64c899a1cc4294a.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/d5f7c593ad4f6d3219da87e905e70325.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/23112d1178942c60a56baaf168f22da8.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/59f70aca0d526fc999b3a87e4bf8626f.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/af9fbbcd04e39d838aa8494cf13df108.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/6b90f86ceb34b96d26b58b4fcac4e774.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/08e7cdfe9d930b7839c47f77f7e1fa8f.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e85514540baa424fe0b89ed2c507f883.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/7c6819f66550fe44f79fe0fba0d6bb9e.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/b262ecbe51ac9b510e25d9f3975bc457.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e2f96f59629de9ca6b1631b75d02adfd.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/4c45f03cfb639fe49d669bf3311156c7.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/9960d34b883d80f67236505383116bb4.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/bf26ccb87ec83a3fa049b760119e7374.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/92b7a65bd85a7fb87dd9d396b805f92c.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/1d798280b36a7aa68e3bfcef9356616b.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/f468542861bb23b04d7f4cd0f8428327.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/896a67c6bc40df026e5f4cdf37c32a41.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/c09bf5b42d4f3de009d370ae93039a05.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e4a4bec2bad4a3ced372a9aa9e9905e1.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/339b5e99073207ba61ecb721b9c041e0.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/c2838ba582115adc9e7f6f5e94c305b0.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/264e0100cf7efe4f2637ead279d2adec.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/2d529b1c357e75bb43db0adecc2ac280.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/f0a7494e11db8d7fc92ebd6674f22d37.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/7fc8c36625b210eb07a4fe7bd02e0c58.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/f612795d3e60938646f331734af871fc.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/70d526b2f7887f022b554109dffa72f4.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/94f694e4b18c4eb911864ca38d3dead1.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/95bd92e04c01b690a52992355b317cbe.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/a9711a3e9218995527f0311b27712652.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/457a05cad0e377672192f0fb36d8a850.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/ab4e4abede7525bf51b765f063de9cb3.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/9ffc9a220184aee0dbeb953bda6ee2e6.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/628b4db71d325bf011c9dc037921558f.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/49033a0d5d9e6d041e349ec1728ae313.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/10768e6d7063d75c200357a7a9cc4529.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/4fe979680f261b165ef448b87797d160.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/cc6bb369d36e3947ce2e4a30f2ed6b73.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/7a052472868c701857aa606d11fe0ed1.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/ddf3ffb90b3eb6890cdff22aea7e77a6.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/86a235ed9b68806466f2f1521becc07a.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/45193735bc24112c42c719e6598103c3.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/b77551e984089b53dcba3a91f1edb066.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/a60c6b9f26e676b5098c45d6bc4778c8.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/6fb0720b53502d0d45f7676e979de38f.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e41331541f47013ac0c9e56ce9c4cc8e.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/69b73480ce8db847d61a1c0b6b24c059.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/3d006510d95654dc83fae143521a8f61.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/36ca36f517f63f7698b0fa39ab0c9c81.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/9eec2746e7b0350797034ca5a3266886.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/0bb7105c98bf0b52b0f1655637910aae.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/bc129ab9d671be4c20c8f9bd5c040f7e.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/3f2322003ab4578adc61660b2128c81b.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e29fd4643b7071c078df14439b1a9401.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e720fb4cb6e9e76e58f223e801c3986e.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/eae5bd25f2efc456b5d72868ac067456.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e95608c411570e9f83595d8ee038716a.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/d8bd5924d183e33c51ff360c9c1a2c4c.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/1e4ea165686d416b0264eb39fb9adb61.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/64301e6f8bbd9568ee543657b5fe119a.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/6da40f75bb505e94e035535c89c1680d.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/5b637e6b34bc7595354a16ba1ff7dda4.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/65aabb8b09b2f1bcee98a6af4ed9c005.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/963a9b0a92e7c81c81380ef2cbb2fe65.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/9449f43926007a29d1a6f426aa6801a0.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/0cded783e08b67422fa9ddc5603a033c.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/09e5e0df5629626e4136159be717b963.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/f7671e2066635b9d8da35b6fe3982ec1.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/57d9e32d932096f37a37528b9d68cfd6.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/294dbdef8eec3279daca59c1d5c4a167.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/77a09138e60e7e5f80767f34bd454b8a.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/d2de1e8cac7388f2768857593d3024d2.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/d33a62d4d95d1716fb21cd9538ed25c6.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/36e68358793a7ec1be51136ec61ce0a9.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/1a57239aff24796af91663d17fe00b0e.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/833d61159872f6a1145084de6986d9a5.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/d837b7baab1cb4a63263b7c17017202d.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/14c6164f53ebaee01516c91cc6a3dd72.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/2a999afce79d818996bdd3dc9cd80e3b.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/04c5ea77e451f3fa0e763f09c9f5e3e6.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/820ec0443dec2f562e623002bc98b17c.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/a69a42cdb2e1b1c669a24d93f91f71c5.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/10e0375deb0236a341248f1961a33526.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/6c7a60f67086d058f966c35cbd5caa9d.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/944f369e89d391bcd7299e098042df69.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/ff0b33133aa2429e08fd295e00f07b75.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/d7429a71d9c493e6a5bfb7e44bb6f4c9.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/5932cfd793fb93ecd7b9093ff3ffc5fe.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/7949e8cdd2175396b6f14f188bd0967c.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/02a8b6e8022518ee09b8ee357e5f2e07.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/8fccd055e8fd270dd7b9b03bd308529b.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/7af5e404543b13791d09e613d9e0cc2a.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/0f22cb7086bfce89633f596a40506794.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/29af93a6762bc6ceef5bef27d82cc34d.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/c7f63db9b28a19940e9ea86f84087f15.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/6903c8f46617a5ca7ae231edf36f2df9.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/dbaceaea3eaf7d468f3f6c5798f278f8.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/c12d44eb0986865fcd41033fe3ed8fc0.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/7119359ddb650608c21db0d27217b6d4.jpeg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e5f39b30504ca1e85ce1261d8ea4bcba.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/d5e6ee915645418d08a957cc4222d91b.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/ce952109c0675624f0e39df0b073c913.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/f1fe0980803aee7cfef543b108bdd96d.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/9884cb1547c96c88e312e2509b225bec.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/d4b4dfd04af19eaaba3a8632af2410d9.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/a4c7b7bdf0068d4c5ada6760f1fc7ae2.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/3e538755db874e891904ce8ef2ac8fbe.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e337dd63456d8dc76ac3efc0b0009b98.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/26ca8919021056776b8b2f58afb49ce3.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/41b7fcd8e69654843ef619785aafaa2e.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/8e12a89d8207848762f584da79eb49df.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/9c894ea766e93a9076d43b6b79216923.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/fe658fd255b42b093c134144e5399f85.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/ef071703c7cf90fb11f199657c89811c.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e51545a02abf37f7be3c2e629433f835.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/81b9c48989f6b7c2c64c899a1cc4294a.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/d5f7c593ad4f6d3219da87e905e70325.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/23112d1178942c60a56baaf168f22da8.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/59f70aca0d526fc999b3a87e4bf8626f.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/af9fbbcd04e39d838aa8494cf13df108.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/6b90f86ceb34b96d26b58b4fcac4e774.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/08e7cdfe9d930b7839c47f77f7e1fa8f.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e85514540baa424fe0b89ed2c507f883.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/7c6819f66550fe44f79fe0fba0d6bb9e.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/b262ecbe51ac9b510e25d9f3975bc457.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e2f96f59629de9ca6b1631b75d02adfd.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/4c45f03cfb639fe49d669bf3311156c7.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/9960d34b883d80f67236505383116bb4.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/bf26ccb87ec83a3fa049b760119e7374.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/92b7a65bd85a7fb87dd9d396b805f92c.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/1d798280b36a7aa68e3bfcef9356616b.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/f468542861bb23b04d7f4cd0f8428327.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/896a67c6bc40df026e5f4cdf37c32a41.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/c09bf5b42d4f3de009d370ae93039a05.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/e4a4bec2bad4a3ced372a9aa9e9905e1.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/339b5e99073207ba61ecb721b9c041e0.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/c2838ba582115adc9e7f6f5e94c305b0.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/264e0100cf7efe4f2637ead279d2adec.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/2d529b1c357e75bb43db0adecc2ac280.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/f0a7494e11db8d7fc92ebd6674f22d37.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/7fc8c36625b210eb07a4fe7bd02e0c58.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/f612795d3e60938646f331734af871fc.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/70d526b2f7887f022b554109dffa72f4.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/94f694e4b18c4eb911864ca38d3dead1.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/95bd92e04c01b690a52992355b317cbe.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/a9711a3e9218995527f0311b27712652.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/457a05cad0e377672192f0fb36d8a850.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/ab4e4abede7525bf51b765f063de9cb3.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/9ffc9a220184aee0dbeb953bda6ee2e6.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/628b4db71d325bf011c9dc037921558f.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/49033a0d5d9e6d041e349ec1728ae313.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/10768e6d7063d75c200357a7a9cc4529.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/4fe979680f261b165ef448b87797d160.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/cc6bb369d36e3947ce2e4a30f2ed6b73.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/7a052472868c701857aa606d11fe0ed1.jpg)
![](https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2022/10/06/ddf3ffb90b3eb6890cdff22aea7e77a6.jpg)