СБУ продовжує викривати зрадників і колаборантів по всій Україні (відео)

Одне з головних завдань, яке перед своїми агентами ставлять спецслужби РФ, – це збір даних про сили ЗСУ і Тероборони. Завдяки цій інформації ворог зможе здійснювати прицільні ракетні удари, а його диверсійно-розвідувальні групи – не потраплять до рук українських захисників.

СБУ активно цьому протидіє і лише за останні дні маємо такі результати:

У Миколаївській області:

українська спецслужба затримала мешканця Миколаєва, який надавав окупантам розвіддані про дислокацію підрозділів ЗСУ в області, їх озброєння, переміщення тощо.

Він також коригував ракетні обстріли: робив фото та відео об’єктів, після чого відбувались вильоти бойової авіації росіян для бомбардування наших військових і мирного населення. Після авіаударів зрадник мусив відзвітувати щодо кількості загиблих.

Встановлено, що він безпосередньо контактував з представниками штабу військово-повітряних сил РФ, розташованого у Джанкої, в Криму.

У Донецькій області:

СБУ затримала ще трьох колаборантів. Один із них – мешканець Великої Новосілки, завербований учасниками терористичного угрупування «ДНР». Після масштабного вторгнення почав отримувати інструкції від кураторів. Їх цікавили позиції та кількість українських військ на території Волноваського району.

Другий працював у керівництві служби охорони регіональної філії Укрзалізниці. Він передавав представнику окупаційної влади дані про пересування військової техніки. А також намагався інформувати ворога про укріплення міст і блокпостів, стан евакуації населення, діяльність правоохоронних органів у регіоні та охорону об’єктів Укрзалізниці.

Ще одного пособника окупантів СБУ затримала в Часовому Ярі. Він помічав на картах розташування блокпостів і місць дислокації українських військових, а скріншоти передавав бойовикам НЗФ через месенджери.

На Луганщині:

співробітники СБУ ліквідували діяльність агентурної мережі РФ: її організатора та активних учасників затримано у Лисичанську.

Мережа збирала та передавала російському куратору відомості про розташування ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби. Крім того, їх цікавили наслідки ворожих обстрілів Лисичанська, Кремінної та Рубіжного. Інформацію передавали через спеціально створені телеграм-канали.

У Запорізькій області:

спецпризначенці СБУ затримали жителя регіону, який коригував ворожу артилерію по позиціях ЗСУ. За завданням російської розвідки він збирав інформацію про розташування військової техніки в регіоні.

Наразі всіх агентів і колаборантів затримано. З ними проводиться відповідна робота. Покаранням за державну зраду є довічне позбавлення волі.