СБУ викрила адвоката, який хотів підкупити співробітника Служби: пропонував гроші за легалізацію іноземців в Україні

Співробітники Головного управління внутрішньої безпеки СБ України викрили адвоката, який хотів підкупити співробітника Служби. За хабар зловмисник просив співробітника СБУ допомогти у легалізації в Україні іноземців із країн з підвищеною терористичною загрозою.

Факт надання неправомірної вигоди зафіксовано у Черкаській області. Правоохоронці затримали зловмисника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у ресторані під час надання частини неправомірної вигоди.

Зловмисник хотів налагодити неправомірну «взаємодію» із СБУ на постійній основі. При чому був готовий платити за "пакетне" оформлення іноземців, де за одну особу пропонував $400.

Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення й притягнення до відповідальності інших посадовців, причетних до протиправної діяльності.

Заходи проводило Головне управління внутрішньої безпеки СБУ за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону і за сприяння Управління СБУ в Черкаській області.