СБУ викрила керівника військомату на Київщині, який допомагав призовникам "ухилятися від армії"

Військова контррозвідка СБУ викрила корупцію в одному з районних центрів комплектування та соціальної підтримки в Київській області. На систематичному одержанні хабарів затримано військового комісара установи.

Встановлено, що він налагодив корупційний механізм отримання грошей від громадян призивного віку. За різні суми неправомірної вигоди, зловмисник «пропонував» молодикам ухилитися від проходження строкової військової служби.

Співробітники СБУ задокументували факт вимагання посадовцем хабарів з двох призовників.

Правоохоронці затримали військового комісара у службовому кабінеті під час отримання ним другої частини неправомірної вигоди.

За матеріалами СБУ, затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу.

У межах кримінального провадження, триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності інших осіб, ймовірно причетних до протиправної діяльності.

Заходи з викриття правопорушення проводили співробітники Департаменту військової контррозвідки СБУ спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області та за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.