СБУ знищила канал контрабанди цигарок: ділки перевозили товар у промислових кабельних котушках (відео)

СБУ заблокувала у Волинській області черговий канал нелегального переправлення підакцизної продукції до Євросоюзу. У зловмисників вилучено партію незадекларованих цигарок на майже 6 млн грн.

Для приховування протиправної діяльності ділки перевозили «товар» великогабаритним вантажним транспортом під виглядом промислового кабелю. Для цього учасники трафіку вносили недостовірні відомості до митної документації.

Правоохоронці затримали вантажівку контрабандистів на митному посту «Ягодин». Під час огляду транспортного засобу було виявлено майже 250 ящиків цигарок іноземного виробництва, схованих у 160 кабельних котушках.

У межах кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності осіб, причетних до організації контрабандного каналу.

Перевіряється причетність до протиправної діяльності працівників Волинської митниці.

Заходи із викриття правопорушення проводили співробітники Управління СБУ у Волинській області спільно з Волинською митницею та Луцьким прикордонним загоном.