Співробітники СБУ мають відчувати підтримку держави – Іван Баканов

У Вінниці завершено першу чергу будівництва комплексу багатоповерхових житлових будинків для співробітників Служби безпеки України. Серед власників 72 квартир – військовослужбовці СБУ, які щодня захищають нашу державу, у тому числі на її східних рубежах.

Здача в експлуатацію новобудови стала можливою завдяки ініціативі керівництва української спецслужби та за сприяння державної та місцевої влади. Слід зазначити, що здача об’єкту такого рівня відбулася вперше за багато років.

«Люди, які захищають країну, мають отримувати соціальні гарантії та відчувати підтримку держави. Бути впевненими, що держава захищає їх так само потужно, як і вони захищають її», - заявив очільник СБУ Іван Баканов.

Він додав, що повага до роботи співробітників спецслужби має виражатися не лише на словах, але й у цілком конкретних речах: соціальних гарантіях, зарплатах, житлі. А особливу підтримку мають отримувати молоді сім’ї співробітників СБУ та люди, які проявили себе у бойових завданнях та спецопераціях – і на сході країни, і в мирних містах.

«Ми маємо створити комфортні умови для професійного зростання співробітників, забезпечити сучасним спорядженням, підвищити рівень соціальних гарантій. І вже поступово це робимо», - додав Іван Баканов.