З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну СБУ виявила майже 100 ДРГ та затримала понад 300 колаборантів (відео)

Завдяки втручанню української спецслужби було ліквідовано ДРГ, що планувала здійснити замах на Президента України, а також провести диверсії у м. Києві та інших регіонах України.

Робота із нейтралізації внутрішніх загроз державній безпеці України іде 24/7 і лише за останні дні СБУ відпрацювала такі операції:

У Житомирській області:

нейтралізовано ворожу агентурну групу. До її складу входило 6 осіб. Колаборанти виступали на підтримку повномасштабної агресії РФ проти України та закликали мешканців регіону приєднуватись до рашистів.

Крім того, вони виправдовували ракетно-бомбові удари загарбників по українським містам та вбивства мирних людей. Поширювали дезінформацію щодо ситуації на фронті, у тому числі заперечували злочини окупантів у Маріуполі.

Зловмисники «розганяли» ворожу пропаганду у соцмережах та оприлюднювали під час цілеспрямованих агітаційних бесід з громадянами.

У Києві:

затримано двох мешканців столиці, які «вибивали» у власника СТО автомобілі преміум-класу нібито для потреб українських військових.

Встановлено, що зловмисники вимагали від підприємця ключі від транспортних засобів, які належать клієнтам станції техобслуговування.

У разі відмови, бандити погрожували підприємцю фізичною розправою.

Під час обшуків, у одного із зловмисників вилучено декілька одиниць автоматичної зброї з боєприпасами.

У Волинській області:

заблоковано незаконний збут партії бронежилетів і касок, які ввезли на митну територію України як гуманітарну допомогу. Загальна вартість продукції становила 18 тис. дол.

Наразі затримано організатора схеми, мешканця однієї з територіальних громад регіону.

На Черкащині:

контррозвідка СБУ затримала інформатора російських загарбників. Ним виявився місцевий житель, який був завербований представниками спецслужбами РФ. За їх завданням, він збирав дані про розташування військових та інших стратегічно важливих об’єктів регіону.

Ворожий агент, також, передав окупантам інформацію щодо переміщення військової техніки Збройних Сил України.

За всіма викрити фактами протиправної діяльності, тривають комплексні заходи для встановлення і притягнення до відповідальності всіх осіб причетних до злочинів проти нашої держави.