За матеріалами СБУ запровадять санкції стосовно учасників і організаторів виборів до Держдуми РФ у Криму

Рада національної безпеки та оборони за матеріалами Служби безпеки України схвалила рішення про економічні санкції стосовно учасників та організаторів виборів до Державної думи РФ, які відбулися на території тимчасово окупованого Криму у вересні. Таке рішення РНБО прийняла на засіданні сьогодні.

«Як і будь-які російські вибори на українській території – це порушення міжнародного права, демократичних прав і свобод громадян. Нові санкції стосуються ще 121 фізичної особи. Це переважно члени виборчих комісій і кандидати в депутати», – повідомив Голова СБУ Іван Баканов.

Також СБУ запропонувала посилити введені раніше санкції до 157 осіб, які сприяли окупаційній владі проводити вибори в Криму.

Окрім того, за рекомендацією СБУ, економічні санкції буде запроваджено ще до 5 фізосіб і 6 компаній. Всі вони так чи інакше пов’язані з російською компанією, яка володіє торговою мережею супермаркетів.

Іван Баканов запевнив, що спецслужба послідовно і системно моніторить ситуацію для реагування на виклики гібридної агресії РФ.