СБУ ліквідувала наркоугруповання, яке виготовляло і збувало метамфетамін на Дніпропетровщині

Служба безпеки України у Дніпропетровській області заблокувала діяльність організованого наркоугруповання, яке виготовляло та збувало метамфетамін.

За матеріалами слідства, до складу угруповання входило 6 мешканців Дніпра та Кам’янського. «Товар» зловмисники виготовляли в орендованому гаражі. Всі компоненти – прекурсори ‒ вони отримували контрабандою через кур’єрів з країн Близького Сходу. Навесні 2021 року СБУ ліквідувала один із їхніх «каналів постачання».

Виготовлений метамфетамін ділки збували на території всього регіону.

За оперативною інформацією, за час існування «підпільної нарколабораторії» організатори реалізували саморобного метамфетаміну на декілька мільйонів гривень.

У межах кримінального провадження проведено 10 обшуків, вилучено розфасовані та підготовлені до збуту психотропи, обладнання для їх виготовлення та фасування, мобільні телефони з клієнтською базою, банківські картки, через які здійснювалися розрахунки.

Наразі організатора наркоугруповання затримано, йому та двом його спільникам оголошено підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до наркобізнесу.

Заходи із блокування діяльності угруповання здійснювали співробітники УСБУ в Дніпропетровській області спільно з працівниками Управління протидії наркозлочинності та слідчими Нацполіції області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.